Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2009 06 24, 12:56)
O mane neramina mano šiandieninis sapnas.... Sapnavau, kad vis tampausi su tokia akmenų krūva mieste šalia autobusų stotelės  biggrin.gif  doh.gif  Dedu į vieną vietą, kažkas pasako, kad negalima, dedu į kitą - kažkam trukdo. Dar sapne kažkas buvo su mano vyru susiję ir su policija. maždaug, jei tie akmenys ant kelio bus gali vyras problemų su pareigūnais turėt  doh.gif
Žodžiu aš tą krūvą akmenų vis bandau kitur sudėt, bet vis blogai. Na nesuprantu, akmenys aišku gali būti, kažkokie rūpesčiai slegiantys mane, bet toliau nieko nesugalvoju. O gal daugiau tame sapne nieko ir nereikia ieškoti  g.gif


IDomus sapnelis - akmenys ne tik rupesciai, tai gali buti isgyvenimai, gali buti kaltes jausmas, net karma.Policija simbolizuoja kontrole, kontroliavima, suvarzymus.Vyriskis paprastai simbolzuoja pasamone, siuo atveju vyro simbolis rodo, jog turi lukesciu,
Gal jautiesi konroliuojama ir negali elgtis taip kaip manai tinkamu ar nori?
Atsakyti
o tiesa,kad tokiomis naktimis kaip Joninių,Kalėdų ir pan,sapnai labiau pildosi? šiąnakt sapnavau įdomų sapną,kad draugė bute augina kupranugarį smile.gif vedžiojasi jį kaip šuniuką ir pan smile.gif svarbiausia,kad tą kuprių ji man padovanot labai norėjo smile.gif
na,pasiskaičiau sapnininke,tai gera reikšmė tas kuprius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 06 24, 17:12)
o tiesa,kad tokiomis naktimis kaip Joninių,Kalėdų ir pan,sapnai labiau pildosi? šiąnakt sapnavau įdomų sapną,kad draugė bute augina kupranugarį smile.gif vedžiojasi jį kaip šuniuką ir pan smile.gif svarbiausia,kad tą kuprių ji man padovanot labai norėjo smile.gif
na,pasiskaičiau sapnininke,tai gera reikšmė tas kuprius rolleyes.gif


Tai prietarai, bet jei jie palengvina gyvenima ,kaip ir loterija - zmones perka bilietus...svaisto pinigus... ir tiki, kad viena diena jie islos...
O kupranugaris tikrai geras simbolis, labai stiprus simbolis dvasineje plotmeje, bet su prietarais niekaip nesuderinamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 24, 13:59)
IDomus sapnelis - akmenys ne tik rupesciai, tai gali buti isgyvenimai, gali buti kaltes jausmas, net karma.Policija simbolizuoja kontrole, kontroliavima, suvarzymus.Vyriskis paprastai simbolzuoja pasamone, siuo atveju vyro simbolis rodo, jog turi lukesciu,
Gal jautiesi konroliuojama ir negali elgtis taip kaip manai tinkamu ar nori?

Ačiū, LinguLingu 4u.gif Panašu, kad taip ir yra ax.gif Dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 24, 17:47)
Tai prietarai, bet jei jie palengvina gyvenima ,kaip ir loterija - zmones perka bilietus...svaisto pinigus... ir tiki, kad viena diena jie islos...
O kupranugaris tikrai geras simbolis, labai stiprus simbolis dvasineje plotmeje, bet su prietarais niekaip nesuderinamas  lotuliukas.gif

matai,man labai norisi,kad išsipildytų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Timotiejus;) @ 2009 06 21, 17:45)
O skirtumas ar taxiuka ar pudeliuka sapnavo biggrin.gif? ar spalva tik esme biggrin.gifdrinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  clap.gif  sokiai.gif  assa.gif

aisku,kad yra,kas per klausimai hihihi.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 06 24, 18:11)
matai,man labai norisi,kad išsipildytų blush2.gif


Patikek, tavo noro, jei jis tikrai is sirdies,pakaks, kad viskas pildytusi, nereikes nei sapnu nei joniniu ar kaledu
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 06 24, 19:40)
Patikek, tavo noro, jei jis tikrai is sirdies,pakaks, kad viskas pildytusi, nereikes nei sapnu nei joniniu ar kaledu

tai jau-iš visos širdies ir visų sielos kampelių blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras,


Nu ir sapnuoju as, jau baisu daros net eit miegot. Praeita nakti sapnavau kad dirbau kazkokioj imonej psilenkiau ir iskrito dirbtinis dantis jis buvo kazkaip priklijuotas su klijais, galvoju nu kaip db atrodysiu as be danties is kur gaut kliju vel prisiklijuot (Man tas dantis ir realybeje yra istatytas).
Toliau kitas sapnas gryzo mano mama ir tetis. Tetis atsisedo ant lovos ir sako nu nebegaliu daugiau paeit prisifgeriau per daug, ziuriu i ji rimtai girtas, (siaip jis mazai geria). Paskui mama dave mano sunui kukuruzu ziedo formos, jis tuos kukuruzus valgo ir vaiksto po kambari.Sugalvojau ji nurengt nes buvo silta, pasiziuriu as po drabuziais visas isbertas tokiais pat ziedo formos berimais, jam isbere tik kojas ir rankas. po to atsibudau fui ir jauciuos negerai visa diena schmoll.gif . Gal kas man pasifruosit, ka tai galetu reiksti? g.gif g.gif
Atsakyti
O man vėl sapnavosi mano pirmoji meilė. Šį kart jau gyvas, o ne miręs. Žinau, Lingu Lingu, kad patarei tvarkytis spanus, bet kad nesigauna sutvarkyt taip kaip norėčiau unsure.gif Šį kartą jis jau norėjo mane pabučiuoti ir klausė: "Tai gal išsiaiškinam santykius pagaliau???" blink.gif Kas keisčiausia, kad tame sapne buvo ir dabartinis mano vyras. Ir aš, ir tas žmogus, kurį kažkada mylėjau (o dabar nuoširdžiai žinau, kad neliko nieko, ir po visko jau geri 8 metai praėjo), turim savo šeimas, o va sapnuose bendraujam gan įdomiai...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti