Įkraunama...
Įkraunama...

Kam man pilnos lentynos buteliukų?

Na čia tai aš galiu pasigirti, pati kosmetikos nekaupiu biggrin.gif Turbūt dėl to, kad GRIEŽTAI neperku kosmetikos, jeigu ją pagaminusi įmonė daro bandymus su gyvūnais, arba priklauso kokiai įmonei gigantei, kuri daro bandymus schmoll.gif Todėl prieš ką nors pirkdama būtinai internete pasidomiu apie įmonę, kuri gamina tą produktą, tai greit nieko neįsigiju biggrin.gif Tai dabar nelaukiu to momento, kai baigiasi kas nors ir reikia užsipikrti, nes žinau, kad laukia ilgos paieškos apie tą produkta ir įmonę internete, atsiliepimai, petos puslapio tikrinimas... Tai džiaugiuosi ką turiu ir naudoju taupiai biggrin.gif

Ir plaukų kosmetikos jau minimaliai turiu, kelis šampūnus, vienas jau praktiškai baigėsi biggrin.gif Ankščiau būdavo išbandau, netinka, perku kitą, bet dabar pradėjau pirkti geresnės kokybės ir iš tiesų pasiteisino, pilnai sunaudoju, ką nusiperku 4u.gif

Ir šiaip tie įmonių daromi bandymai su gyvūnais mane atbaidė nuo kosmetikos, nu neverti tie kremai ir lupdažiai to, ką įmonės dėl jų išdarinėja su gyvūnais... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2015 03 13, 12:24)
Ir šiaip tie įmonių daromi bandymai su gyvūnais mane atbaidė nuo kosmetikos, nu neverti tie kremai ir lupdažiai to, ką įmonės dėl jų išdarinėja su gyvūnais... schmoll.gif


Kai kurios perka kitų atliktus bandymus su gyvūnais ir taip prisideda. ES uždrausti bandymai, bet kam reikia tas apeis draudimus.


Pas mane buteliukų nemažai, bet ir naudoju nemažai visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 03 13, 13:33)
Kai kurios perka kitų atliktus bandymus su gyvūnais ir taip prisideda. ES uždrausti bandymai, bet kam reikia tas apeis draudimus.
Pas mane buteliukų nemažai, bet ir naudoju nemažai visko smile.gif


Na peta berods savo nedarančių įmonių saraše priskiria tik įmones, kurios nei daro, nei perka. Nes L'oreal kaip ir nedaro, bet perka, tai peta.com priskyrusi prie darančių smile.gif
Aišku viską galima apeiti, kai norima smile.gif

Pas mane šiuo metu irgi yra buteliukų truputį 4u.gif Nes su akcija nusipirkau veido prausiklį ir makiažo valiklį, tai šių turiu po 2, bet stovi eilėje neatidaryti, bus sunaudoti smile.gif Taip pat kelios dušo želės, bet viena namie, kita keliauja į sporto klubą, tai abi naudojamos biggrin.gif Ir tris veido kremus turiu, nes pridovanojo, tai ilgam užteks biggrin.gif Artimiausiu metu nieko pirkti nereikės, apsirūpinusi ilgam biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai tos paieškos nervina biggrin.gif produktų daug ir nori patį geriausią išsirinkt, prisiskaitai ir atsiliepimų nusiperki ir tau netinka, tenka pirkt kitą taip ir prisikaupia tų buteliukų galybės. Čia aš labiau apie pudras ar veido kremus, o šampūnus ar dušo želes kažkaip susinaudoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2015 03 13, 13:08)
Mane tai tos paieškos nervina  biggrin.gif produktų daug ir nori patį geriausią išsirinkt, prisiskaitai ir atsiliepimų nusiperki ir tau netinka, tenka pirkt kitą taip ir prisikaupia tų buteliukų galybės. Čia  aš labiau apie pudras ar veido kremus, o šampūnus ar dušo želes kažkaip susinaudoja  blush2.gif


Veidui netikusius kremus sutepu dekolte ar rankas.
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2015 03 10, 13:45)
Smagu zinot kad tokiu esam ne viena biggrin.gif Siuo metu turiu 4 tusus-visi juodi, 2 tuso pagrindus, 4krempudras, 3 primerius, skaistalu 4, lupdaziu turiu turbut ~30, lupu blizgesiu virs 10, seseliu, piestuku akim ir lupom kalnus, odos prieziuros priemoniu valikliu toniku veido kremu ir tt., kuno losjonu, sampunu, kaukiu, duso zeliu irgi nemaziau nei po3 kiekvienai paskirciai doh.gif kvepalu buteliuku isvis turbut visam likusiam gyvenimui (apie 50buteliuku) o kur dar visoki meginiai megineliai doh.gif  kartais grauziu save kam man tiek visko reikia,delioju perdelioju, rusiuoju ir galvoju kada as tiek sunaudosiu, kiek pinigu sukista, ir dar amziais verkiu kad nieko nesusitaupau ar neisleidziu pinigu kokiam normalesniam tikslui, pvz kokiai kelionei..kartais net depresine nuotaika visai apninka..bet man grazu nors tu ka ir naudoju visko as daug, jauciu dar ilgai neissigydysiu sitos silpnybes...

Dievulėliau kaip viskas girdėta, matyta ir išgyventa.... lotuliukas.gif doh.gif
Mano situacija prieš porą metų buvo lygiai tokia, dabar kažkaip susiėmiau ir pasakiau arba dabar/arba niekada ir ėmiau optimizuot kosmetinį kašikiuką. "Gydžiau" pati save, nes jau per bonkas, tūbeles ir dekoratyvinę perlipt nebuvo įmanoma - jaučiaus kaip nenormali besmegenė kvanka tiek prisipirkus, bet... Va kažkaip pavyko po truputį, labai sunkiai ir lėtai, bet jau optimizuoju ir gan sėkmingai visą užgyventą turtą biggrin.gif Tikiuos išmoksiu gyvent taip, kad turėsiu vieną tušą, porą veido, kūno kremų, vieną prausiklį, toniką, keletą spalvų lūpoms ir akims, pudrą vienintelę, bet tą kurią naudosiu mylėdama ją, o ne milijonas stalčiuj ir pusę iš jų tiesiog neapžiojamų naudoti tokiais kiekiais biggrin.gif Turėsiu kelias priemones plaukam, kurios man tiks ir patiks ir pan.... Dabar visko absoliutus perteklius ir iš viso to gaunasi bardakas, kalnai nebespėtų sunaudot priemonių (užsiperku nes akcija, o ir šiaip maža ką gal vėliau pinigų nebeturėsiu biggrin.gif ) ir išleista begalės pinigų (vien vonioj paskaičiavau apatinės lentynos išlaidas ~per 1000Lt blink.gif ) O lentynų 4, tai daugiau skaičiuot nebenorėjau, nes ir nuo pirmos bloga pasidarė. Kai pagalvoji - kelionę į išsvajotą ameriką "prapirkus" jau seniai per savo durną galvą doh.gif verysad.gif
Kai pažiūriu, tai imu galvot, kad su turimais resursais galėčiau kokius 2m mažiausiai nieko nebepirkt, nebent tušą ir makiažo valiklį, kurie baigiasi kas 2-4mėn ir vatukų žinoma biggrin.gif O šėšėlių tai proanūkėm dar paliksiu lotuliukas.gif
Nors antra vertus - nu mėgstu aš gausius krepšelius vistiek doh.gif , niekad nesupratau tų, kurios turi po vieną priemonę, bet čia jau mano asmeninis pagedimo laipsnis. Patinka atsidarius stalčiuką rast 100 spalvų šėšėlių, patinka kiekvieną vakarą išsitept su skirtingo kvapo kūno losjonu ar aliejum, patinka lūpas dažyt spalvom pagal nuotaiką, o pravedimus pasidaryt pagal rūbų spalvą, o kvepintis pagal tos dienos nusiteikimą, orą ir numatomą veiklą...
Ką man daryt kad aš jau tokia esu.... doh.gif 4u.gif Bet labai tikiuosi išgyti nuo tos beprotybės... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 13 kovo 2015 - 15:51
O aš sveika, laabai sveika... tongue.gif Mano lentynos vis tuštėja nuo buteliukų ir aš laabai tuo džiaugiuosi... thumbup.gif Stengiuosi sumažinti vartojimą, daug kuo domiuosi, daug ką pasigaminu pati. Šampūnus gaminu pati. Perku tik ekologišką kondicionierių, kurį naudoju ne kas kart, nes nereikia. Muilus gaminu pati, tad nebereikia pirkti jokių dušo gelių, muilų, intymios higienos prausiklių. Po dušo nereikia kūno tepti niekuo, nes natūralus muilas nesausina odos, nesunaikina odos apsauginio sluoksnio. Kremuką veidui taip pat pati pasigaminu. Makiažo valiklį taip pat pasigamindavau, bet dabar ir to nebedarau, nes akių makiažą puikiai nuvalo ant sudrėkinto vatos diskelio užlašinti keli lašiukai natūralaus nerafinuoto aliejuko. Veidą prausiu tik vandeniu, retkarčiais, kai reikia- natūraliu muilu. Dekoratyvinės kosmetikos naudoju nedaug, tiesiog labai nemėgstu "nušpakliuotų" veidų. Kasdienai pakanka blakstienas paryškinti tušu, lūpas- skaidriu lūpų balzamu. Žodžiu, aš už natūralumą visame kame, už vartojimo mažinimą ir už sveiką protą... smile.gif
Atsakyti
Aš bandau atgauti sveiką protą lotuliukas.gif Kai pradėjau lankytis SM, ypač grožis ir kosmetika skyrelyje, tai lentynose atsirado daug daugiau buteliukų. Dabar bandau optimizuoti, bet vis vien nesu iš tų, kurios naudoja mažai kosmetikos - net jeigu odos priežiūros priemonių galiu ir siekiu turėti po vieną, tai dekoratyvinės kosmetikos - niekaip, vis vien man reikia kelių šešėlių palečių, reikia kremo su spalva kasdienai, pudros progoms, reikia daugiau nei vieno nagų lako, man patinka rinktis rolleyes.gif Aišku, nereikia ir nagų lakų ar lūpdažių kolekcijų, bet kelių tai tikrai. O SM rekomendacijas stengiuosi įsidėmėti ir pirkti pasibaigus kuriam nors produktui.
Atsakyti
bandau optimizuoti ir as. senus seselius ir lupdazius (nesuprantu is kur ju atsiranda, nes nesinaudoju jais) tiesiog ismeciau. pasilikau tik ta kuo nauduojuos. gretis tikrai reteja. nieko naujo nepaskaysiu bet - man geriau vienas labia geras tonalinis kremas ir vieni geri seseliai, nei daug visokiu neaiskiu.. o kai atrandi tikrai gera- tai ieskoti kazko kitko nesinori.
bandau ta pati padaryti su lakais- bet cia sunkiau- man reikia visu tu graziu spalvu...ir nesvarbu kad jie skiriasi puse tonu ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš bandau sunaudoti viską ir mažiau pirkti. Bet lentynos pilnos, niekas niekur netelpa, o ir naudojasi labai lėtai viskas. Nu bet pasiekimai:
Kūno šveitikliai: vietoj 2 - nėra;
Rankų kremai: vietoj 1 - 2 (vienas gautas dovanų).
Kol kas žymesnių pasikeitimų nėra, bet planuoju nepirkti šampūnų, kurių turiu, net 5, plius dar vienas gydomasis šampūnas Nizoral. Taigi, viso 6.
Dušo želės net keturios. Žodžiu, siekiamybė: ne daugiau nei 2 šampūnai, dušo želė - ne daugiau nei 2. O dekoratyvinės kosmetikos pilnas stalčius, bet naudoju labai nedaug. Žodžiu.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Po n+1 youtube video apie minimalizmą ir pan. dalykus, pradėjau reviziją namuose daryt, pusę išmečiau arba pardaviau, ir dabar bandau dar damušt gerus produktus ir jų daugiau nepirkti schmoll.gif
Dabar jau įpusėjau Garnier miceleninį vandenuką, su juo tik akis valau, bet manau,kad kai baigsiu, man užteks ir loccitano ar tbs aliejinio valiklio veidui;
2 nagų lakus bandau subaigti, nes spalvos neitin patinka,o ir laiko tepliotis tiek neturiu.
Head&shoulders šampę naudoju,kad pabaigčiau ir galėčiau savo mėgstamą šampūną naudot.
Namie yra 8 duškės doh.gif , 1 jau link pabaigos eina, tai manau, kad kaip nors ir kitas pribaigsiu ir daugiau jų tiek nebepirksiu tfu tfu tfu
4 maskuoklius pakaitom naudoju, bet bjaurybės vis neišsenka, o tai pavargau juos naudot, noris su vienu pasitept ir eit
Atsakyti
Aš irgi buteliukų karalienė esu blush2.gif , bet, laimei, suradau kosmetikos inovaciją Filabe servetėles, kurios man dabar atstoja ir veido prausiklį, ir toniką, ir veido,paakių kremus, ir pilingą, taigi, tapo ramu... Juolab, kad ingredientai tik natūralūs, viskas pagaminta Šveicarijoje, o ne Kinijoje ar pan... smile.gif
Atsakyti