Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

Gal galit rekomenduoti koki 'kvapa' (kurio nereikia nei uzdegti, nei purksti, tiesiog savaime skleistu kvapa). Butu gerai ne itin brangus, bet tikrai skanus biggrin.gif kur tokiu rasti? Visai nesidomiu kvapu tendencijom. Esu tik macius kazkoki alieju i kuri dedasi pagaliukai, bet jis visai nekvepia, o kiek zinau sumokejo nemazai
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 12 30, 17:27)
Gal galit rekomenduoti koki 'kvapa' (kurio nereikia nei uzdegti, nei purksti, tiesiog savaime skleistu kvapa). Butu gerai ne itin brangus, bet tikrai skanus  biggrin.gif  kur tokiu rasti? Visai nesidomiu kvapu tendencijom. Esu tik macius kazkoki alieju i kuri dedasi pagaliukai, bet jis visai nekvepia, o kiek zinau sumokejo nemazai



user posted image
sitas skaniai kvepia...
Atsakyti
kur ju buna? Bet cia tas su pagaliukais..ar nenusigaruoja paskui su laiku? Nes sakau, pas tevus visai nieko nebesijaucia, nors skyscio pilna viduj
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2014 01 02, 13:26)
kur ju buna? Bet cia tas su pagaliukais..ar nenusigaruoja paskui su laiku? Nes sakau, pas tevus visai nieko nebesijaucia, nors skyscio pilna viduj



Taip, su pagaliukais. Būna didesnėse maximose (turbūt ir kt. PC).
O kai nebesijaučia, reikia arba apversti pagaliukus arba pakeisti naujais (visi nesudedami)...
Atsakyti
QUOTE(rytoruka.s @ 2013 12 30, 00:28)
Lygtais loccsitane parduotuvej maciau Ambros kvapus. Manyciau, difuzoriu  jie tures sio kvapo 4u.gif

Taip, Massimo Dutti perka iš Loccitane. Bent jau man taip konsultantė sakė biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galit parekomenduoti namu kvapus su lazdelem nelabai brangius? Kas skaniai is L'occitane kvepia? Vienoj parduotuvej taip patiko kvapas, kad iseit nesinorejo biggrin.gif apelsinais su kazkuo..,bet nepaklausiau,nes buvo pardaveja uzimta.
Atsakyti
Na man Massimo Dutti parduotuves kvapas irgi nerealus,noreciau ir namams tokio kvapo thumbup.gif Tik va neatskleidzia pardavejos tiesos,iskur tas kvapas.Sake cia specifinis ju parduotuviu tinklo kvapas ir niekur nera tokio pirkti,galima kaip analoga rast Loccitane parduotuveje kazka panasaus,bet pati pardaveja sake pirko,tai kvapas vistik ne toks kaip ju parduotuveje,o kitam mieste Massimo Dutti parduotuvej,pardaveja aiskina kad Eurokos parduotuveje Ambra kvapas kazkoks yra,tipo is ten jie perka,...Na ir nesuprasi kas sako tiesa o kas meluoja...Reikes nusipirkti ir pabandyt patiems manau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 13 balandžio 2014 - 12:42
Gal ne i tema,bet as bandziau isklausti padaveju kas ten kvepia vienos kavines tualete,neisdave tongue.gif Viena sake,kad tai svaros firmos reikalas,kuri aptarnauja ta kavine..Nelabai suprantu,kam tos paslaptys,negi gaila,as irgi noreciau,kad skaniai kvepetu namai(aisku,ne kaip tualetas biggrin.gif ),kazkaip svelniai,neikyriai..Tos lazdeles man nieko gero,is pradziu kvepia, o veliau nieko...
Atsakyti
Cia turejau galvoj"Maximines"lazdeles..
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 04 13, 14:40)
Na man Massimo Dutti parduotuves kvapas irgi nerealus,noreciau ir namams tokio kvapo thumbup.gif Tik va neatskleidzia pardavejos tiesos,iskur tas kvapas.Sake cia specifinis ju parduotuviu tinklo kvapas ir niekur nera tokio pirkti,galima kaip analoga rast Loccitane parduotuveje kazka panasaus,bet pati pardaveja sake pirko,tai kvapas vistik ne toks kaip ju parduotuveje,o kitam mieste Massimo Dutti parduotuvej,pardaveja aiskina kad Eurokos parduotuveje Ambra kvapas kazkoks yra,tipo is ten jie perka,...Na ir nesuprasi kas sako tiesa o kas meluoja...Reikes nusipirkti ir pabandyt patiems manau blush2.gif

vat suklydau ne Eurokos o Kosmados doh.gif
Atsakyti
O tai tie pagaliukai mediniai uzsikemsa, kad negali ilgiau ju naudot? Ju buna atskirai pirkti? Nusipirkau kvepiancio aliejaus , imerkiau senus pagaliukus ir nekvepia nieko.
Atsakyti
Maciau kad pagaliuku ir buteliuku galima atskirai nusipirkti.
Papildyta:
QUOTE(Jurguras @ 2014 04 14, 21:01)
O tai tie pagaliukai mediniai uzsikemsa, kad negali ilgiau ju naudot? Ju buna atskirai pirkti? Nusipirkau kvepiancio aliejaus , imerkiau senus pagaliukus ir nekvepia nieko.

Maciau kad pagaliuku ir buteliuku galima atskirai nusipirkti:)
Atsakyti