Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

"Naujosios barmunės" aliejukais prekiauja vaistinėse. Vilniuje VCUP yra ju mažytis skyrelis pirmame aukšte už lifto prie picerijos. Daugiau info galite rasti www.naujojibarmune.lt Tikrai rekomenduoju, labai super 4u.gif
Atsakyti
žvakę kokią kvepiančią padeginu kartais, ar smilkalų. o tu cheminių tai nekenčiu jokių - nei purškiamų, nei į rozetę kišamų. nesuprantu, kam be reikalo kažkokią chemiją uostyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2005 11 08, 19:40)
žvakę kokią kvepiančią padeginu kartais, ar smilkalų. o tu cheminių tai nekenčiu jokių - nei purškiamų, nei į rozetę kišamų. nesuprantu, kam be reikalo kažkokią chemiją uostyt smile.gif

As irgi nemegstu jokios chemijos, net ir smikalai mane erzina. Gerai isvedinu kambarius, patinka kai kvepia lauku ir gaiva thumbup.gif Kartais papurskiu su pakvepintu vandeniu uzuolaidas. I tuscia senu kvepalu buteliuka ipilu vandens, jis pastovi ir papurskiu. Nejauciu tada chemijos, tik malonu kvapa. O siaip musu namai kvepia MUSU NAMAIS thumbup.gif
WC aisku naudojam dezikus ir WC kvapus.REIKIA biggrin.gif
Atsakyti
naudoju smilkalus.Seniau pirkdavau is "C&D style" o dabar tai anglijoje pirktus.Tai labai thumbup.gif nes toks lengvas kvapas ir tikrai neerzinantis. Labiausiai patinka vaniles,kokoso,vandenyno kvapo smilkalai. good.gif
Atsakyti
siaip niekad nemegau smilkalu.. bet vienus kai nusipirkau tai atsidziaugti ir atsikvepuoti negaliu... biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dažniausiai smilkalais rolleyes.gif pirktais iš C&D, nes kiek esu bandžiusi ir kitur įsigyti tai blink.gif veu kokie, na dar faini buvo kur buvo parvežti iš tolimųjų rytų 4u.gif.
Atsakyti
Man vieninteliai smilkalai kurie patiko - obuolių kvapo - tokie gaivūs, o kiti... schmoll.gif
Atsakyti
nu dar smilaklus tai pateisinu, bet jau tie,k ur purskiami chemikalai i kambari, tai jau nesamone! kas kad kvepia, bet kokia nauda...!?
mano budas toks-pradarau langus visu kokiom 20 minuciu, tada atnesu geliu svieziu jei vasara, ziema, kokia egles sakute ar dar koki augalelei ir kvepia naturaliai ir grazu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
manau daugiau del grozio nebent uzlasint eterinio aliejaus tada ir kvapas jausis, o jei dar siltai padesi.. smile.gif
Atsakyti
ax.gif Mazosios Indijos parduotuvej pirkau kavos kvapo smilkalus,oi kaip man liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 07 21, 12:41)
As tai turiu tokia zvakide, kur apacioj zvake, o virsuj - stiklinis indelis. I ji ipilu vandens ir kokiu kvapiu alieju ar siaip kokiu kvapu - labai faina, zvake dega, kambariai kvepia smile.gif

QUOTE(Asta @ 2005 07 23, 10:26)
Aš ir tokia turiu, patinka ji man. Va tik vandens nepilu. Tiesiog įlašinu porą lašlių aliejaus. O reikėtų ir vandens?  g.gif blush2.gif

thumbup.gif as tokia dovanu esu gavus!! beja, vandens tai reikia ipilt, nes taip ilgiau kvapas laikysis. pvz, i ta lekstute as pripilu vandens kone pilna ir 5 lasiukus kvapu. tai buna, kad ta zvakute sudega, o vandens lieka, bet per nakti vanduo isgaruoja + kvapai irgi garuoja thumbup.gif
QUOTE(Aga @ 2005 11 05, 19:31)
Mano namai jau ilgokai kvepia  žaliojo obuolio smilkalu thumbup.gif labai patiko, tai vis perku ir perku smile.gif

QUOTE(Doti @ 2005 12 09, 22:56)
Man vieninteliai smilkalai kurie patiko - obuolių kvapo - tokie gaivūs, o kiti... schmoll.gif

thumbup.gif pabandykit dar aloe vera, mano draugui labai patinka, nes irgi taip gaiviai kvepia wub.gif
QUOTE(Raschida @ 2005 11 06, 09:36)
aš nemėgstu maisto kvapo namuose schmoll.gif ,na tik kavos ir arbatos.labai mėgstu skaniai kvepiančius namus.turiu įvairių smilkalų,žvakių,eterinio aliejaus.

man tai NEPATINKA kai namai maistu kvepia - neduok dieve, dar po pietu uzsuka draugai, o pas tave vien tarkim kokiu kopustu ar bulviu, ar mesos kvapas doh.gif Tokiu atveju betkuriuo paros metu ar metu laiku visi langai maksimaliai ant vedinimo pozicijos buna tongue.gif
Atsakyti
O kur yra C&D style? blush2.gif
Atsakyti