Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(Beily @ 2008 10 30, 18:12)
Kada ir pas ka?smile.gif
Krutines kelimas ir daline pilvo plastika


Na as eisiu pas Viksraitį, o tai bus gruodzio vidurys mirksiukas.gif O kada tu ir pas ka ?
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 10 30, 19:28)
Na as eisiu pas Viksraitį, o tai bus gruodzio vidurys  mirksiukas.gif  O kada tu ir pas ka ?

Lapkriti link vidurio, pas T.A.
Atsakyti
Naaa, teisingai, jau buvai sakiusi wink.gif
Atsakyti
pirmoji, labai informatyvi tema - ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 31 spalio 2008 - 07:51
O nauja tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 10 31, 10:19)
O nauja tema thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man idomu kiek tokiu, kurios gailisi kad siurbe riebalus g.gif Gal nebuvo efekto tokio , kokio tikejosi ar del kt.priezasciu...Bukit malonios, parasykite jau PO TO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2008 10 31, 21:07)
Man idomu kiek tokiu, kurios gailisi kad siurbe riebalus g.gif Gal nebuvo efekto tokio , kokio tikejosi ar del kt.priezasciu...Bukit malonios, parasykite jau PO TO  4u.gif

pasidariau panasia operacija pries beveik tris savaites ir, tiesa pasakius, siandien galima vertinti dvejopai. Kadangi esu pakankamai liesa, bet siek tiek sonus nuo sedimo arbo reikejo pakoreguoti, siek tiek nuo keliu, slaunu ir turejau problema del uzpakaliuko (lenta sad.gif ), bet kazkas sove i galva, kad dar nuo pilvo pasalinti kazka, gydytojo zodziais sakant ir nebuvo ka... bet sonai labai graziai - ju neliko, uzpakaliukas papilnejo, nebe tokia lenta, bet ant pilvo liko viena duobyte - nezinau, ar del to , kad gydytojo zodziais tariant ten mazai ka buvo nuimti, ar del to, kad per daug pasalino - ir nezinau, ji aiskiai matyti ir kai praeis visas menuo, teks eiti konsultuotis, ka su ja daryti.
Atsakyti
QUOTE(reda005 @ 2008 11 02, 08:38)
pasidariau panasia operacija pries beveik tris savaites ir, tiesa pasakius, siandien galima vertinti dvejopai. Kadangi esu pakankamai liesa, bet siek tiek sonus nuo sedimo arbo reikejo pakoreguoti, siek tiek nuo keliu, slaunu ir turejau problema del uzpakaliuko (lenta sad.gif ), bet kazkas sove i galva, kad dar nuo pilvo pasalinti kazka, gydytojo zodziais sakant ir nebuvo ka... bet sonai labai graziai - ju neliko, uzpakaliukas papilnejo, nebe tokia lenta, bet ant pilvo liko viena duobyte - nezinau, ar del to , kad gydytojo zodziais tariant ten mazai ka buvo nuimti, ar del to, kad per daug pasalino - ir nezinau, ji aiskiai matyti ir kai praeis visas menuo, teks eiti konsultuotis, ka su ja daryti.

truputi nesupratau, o is kur uzpakalis papilnejo g.gif cia is vienur nusiurbe kitur pridejo?
o del duobytes - ar tau dar konsultacijoj nesake kad taip gali but? nes man tai sake. ir sake kad aiskiausias rezultatas bus po 4 men praejus nuo op. tada gali net tekti koreguoti. todel esu tam pasiruosus jei ka rolleyes.gif
ir tiesa - pas ka ir kur dareisi g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 04 lapkričio 2008 - 08:57
QUOTE(Eleina @ 2008 11 04, 10:52)
truputi nesupratau, o is kur uzpakalis papilnejo  g.gif cia is vienur nusiurbe kitur pridejo?
o del duobytes - ar tau dar konsultacijoj nesake kad taip gali but? nes man tai sake. ir sake kad aiskiausias rezultatas bus po 4 men praejus nuo op. tada gali net tekti koreguoti. todel esu tam pasiruosus jei ka  rolleyes.gif
ir tiesa - pas ka ir kur dareisi  g.gif  blush2.gif


taip, nusiurbe apie 800, nuo slaunu, keliu, pilvo, liemens sonu - ir mazdaug po 100 pridejo ant uzpakalio smile.gif
del duobyciu minejo, bet as negalvojau, kad matosi taip.. tiesiog nelygumai gali buti, bet kad grynai duobyte, kaip nyksciu ispaudus, tai negalvojau.
Uzpakalis gavosi labai graziai bent kol kas, aisku melyniu ne mazai dar, rytoj tik trys savaites, rezultatas manau, kad jau plius minus matyti, jei yra dabar - logiskai mastant - nemanau, kad dings ji smile.gif beje, pilvukas man visiskai nesumazejo, gydytojas man minejo, kad pas mane labai mazai to riebalinio sluoksnio, kad cia labiau po gimdymo pasitempe raumenys, todel siek tiek atsikises pilvukas, nes nemanau, kad po 4 menesiu pamazes, sekmadieni issitraukiau senus dzinsus ir i juos puikiai telpu jau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(reda005 @ 2008 11 04, 23:27)
taip, nusiurbe apie 800, nuo slaunu, keliu, pilvo, liemens sonu - ir mazdaug po 100 pridejo ant uzpakalio smile.gif
del duobyciu minejo, bet as negalvojau, kad matosi taip.. tiesiog nelygumai gali buti, bet kad grynai duobyte, kaip nyksciu ispaudus, tai negalvojau.
Uzpakalis gavosi labai graziai bent kol kas, aisku melyniu ne mazai dar, rytoj tik trys savaites, rezultatas manau, kad jau plius minus matyti, jei yra dabar - logiskai mastant - nemanau, kad dings ji smile.gif beje, pilvukas man visiskai nesumazejo, gydytojas man minejo, kad pas mane labai mazai to  riebalinio sluoksnio, kad cia labiau po gimdymo pasitempe raumenys, todel siek tiek atsikises pilvukas, nes nemanau, kad po 4 menesiu pamazes,  sekmadieni issitraukiau senus dzinsus ir i juos puikiai telpu jau smile.gif

beje, gydytojai dazniausiai sako, kad gali tekti koreguoti, bet sesute sake, kad korekcijos reikia 95 procentam g.gif
Atsakyti
reda005 pas ka kur ir uz kiek dareisi?
Atsakyti
QUOTE(reda005 @ 2008 11 04, 21:30)
taip, nusiurbe apie 800, nuo slaunu, keliu, pilvo, liemens sonu - ir mazdaug po 100 pridejo ant uzpakalio smile.gif
del duobyciu minejo, bet as negalvojau, kad matosi taip.. tiesiog nelygumai gali buti, bet kad grynai duobyte, kaip nyksciu ispaudus, tai negalvojau.
Uzpakalis gavosi labai graziai bent kol kas, aisku melyniu ne mazai dar, rytoj tik trys savaites, rezultatas manau, kad jau plius minus matyti, jei yra dabar - logiskai mastant - nemanau, kad dings ji smile.gif beje, pilvukas man visiskai nesumazejo, gydytojas man minejo, kad pas mane labai mazai to riebalinio sluoksnio, kad cia labiau po gimdymo pasitempe raumenys, todel siek tiek atsikises pilvukas, nes nemanau, kad po 4 menesiu pamazes,  sekmadieni issitraukiau senus dzinsus ir i juos puikiai telpu jau smile.gif


Papasakok kaip jauteis tik ka pabudusi is narkozes ir kaip pirma antra ar trecia diena ? Ar esi visai ligonis ar ... na kaip sveikata ?
Atsakyti