Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

QUOTE(reda005 @ 2008 11 04, 21:30)
taip, nusiurbe apie 800, nuo slaunu, keliu, pilvo, liemens sonu - ir mazdaug po 100 pridejo ant uzpakalio smile.gif
del duobyciu minejo, bet as negalvojau, kad matosi taip.. tiesiog nelygumai gali buti, bet kad grynai duobyte, kaip nyksciu ispaudus, tai negalvojau.
Uzpakalis gavosi labai graziai bent kol kas, aisku melyniu ne mazai dar, rytoj tik trys savaites, rezultatas manau, kad jau plius minus matyti, jei yra dabar - logiskai mastant - nemanau, kad dings ji smile.gif beje, pilvukas man visiskai nesumazejo, gydytojas man minejo, kad pas mane labai mazai to riebalinio sluoksnio, kad cia labiau po gimdymo pasitempe raumenys, todel siek tiek atsikises pilvukas, nes nemanau, kad po 4 menesiu pamazes,  sekmadieni issitraukiau senus dzinsus ir i juos puikiai telpu jau smile.gif

Papildyta:

beje, gydytojai dazniausiai sako, kad gali tekti koreguoti, bet sesute sake, kad korekcijos reikia 95 procentam  g.gif

na jei sakai kad duobute kaip nyksciu ispaudus, tai as tokiu irgi neisivaizduoju g.gif
o del pilvo, tai pas mane butent ant pilvo nemazas sluoksnis riebalu doh.gif tai vistiek manau bus geriau nei dabar. nors is tiesu tai as bijau blyn tu operaciju doh.gif dar kai prisiziuriu visokiu komplikaciju nuotrauku, tai isvis po to jos naktim man sapnuojas doh.gif jau su viksraiciu pietaut ejom sapnuose net lotuliukas.gif
o del korekciju tai vadinas ir gydytojai, ir sesutes sako rolleyes.gif bet as tikiuosi kad man nereikes, o jei ir reikes tai menkos cool.gif
Atsakyti
sveikutes reikia daugumai pataisymo as einu pirmadieni pas ji pasikonsultuoti del duobutes tokios pacios ir ziuresiu gal patataisys nes taisymas su vietiniu nuskausminimu
Atsakyti
QUOTE(take @ 2008 11 05, 11:58)
sveikutes reikia daugumai pataisymo as einu pirmadieni pas ji pasikonsultuoti del duobutes tokios pacios ir ziuresiu gal patataisys nes taisymas su vietiniu nuskausminimu

tai esi lietuvoj? bigsmile.gif
man susidaro ispudis kad pataisymo reikia dazniau toms, kurioms siurbta didesnis kiekis ir is daugiau plotu g.gif nu bet itariu logiska jei taip yra rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, o as uzsirasiau gruodzio pradziai....siule kt sav, bet pabijojau ax.gif isvis planavau vasario men, bet drauge ikalbejo nelaukt...Man rado 3 zonas- sonai ir pilvukas (sake max 600gr)...pilvukas kajp supratau kaip Reda005-lix beveik tox pat....Darys ortopediniame,-snd apakau kox ten konvejeris ir kiek zmones dbr grazinasi blink.gif is isvaizdos net nepagalvociau apie vidut.amziaus moteriskes rolleyes.gif arba as tundra doh.gif
Atsakyti
man sitas isbandymas jau kitos savaites pradzioj.. labai noreciau apsieiti be jokiu taisymu, nes gyjimas ne trumpas su visais is to sekanciais didesniais ar mazesniais nepatogumais.. verysad.gif
Atsakyti
bet kaip yra drasu is musu puses pasiryzt siam zingsniui doh.gif Man kojos drebejo pries konsultacija, tai nzn kaip tex istvert TA diena fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 11 05, 00:03)
Papasakok kaip jauteis tik ka pabudusi is narkozes ir kaip pirma antra ar trecia diena ? Ar esi visai ligonis ar ... na kaip sveikata ?

Labai tikslus buvo gydytojo apibudinimas - kaip nusiridenus nuo staciu ir aukstu laiptu. Jei saziningai, galvojau, kad jau kita savaite eisiu i darba, nes opreacija buvo savaites vidury ir.... neisejau ir visa kita savaite. Nezinau, gal kitoms buna geriau, bet is tikruju tai savaite kol nenueme visu pleistru, tai labai prastai, nei vaikscioti, nei sedeti, nei miegoti negali normaliai, pradzioj viskas tinsta ir atrodo, kad tos kelnes mazos ir verzia. Atsikelus po narkozes silpna, nakti ejau i wc ir nualpau, atsibudau, kad guliu ant grindu ir pasikelti negaliu - juokas pro asaras, bet kai nueme pleistrus, juos klijuoja irgi tam, kad prispaustu, tai tada visai neblogai - siandien lygiai trys savaites, sonai aptirpe, bet savijauta gera, tinimo beveik nera, melyniu irgi stipriai sumazejo, jei ne tos kelnes... Bet jei daugiau siurbiamo ploto - reikia planuoti dvi savaites atostogu.
Atsakyti
QUOTE(reda005 @ 2008 11 05, 21:55)
Labai tikslus buvo gydytojo apibudinimas - kaip nusiridenus nuo staciu ir aukstu laiptu. Jei saziningai, galvojau, kad jau kita savaite eisiu i darba, nes opreacija buvo savaites vidury ir.... neisejau ir visa kita savaite. Nezinau, gal kitoms buna geriau, bet is tikruju tai savaite kol nenueme visu pleistru, tai labai prastai, nei vaikscioti, nei sedeti, nei miegoti negali normaliai, pradzioj viskas tinsta ir atrodo, kad tos kelnes mazos ir verzia. Atsikelus po narkozes silpna, nakti ejau i wc ir nualpau, atsibudau, kad guliu ant grindu ir pasikelti negaliu - juokas pro asaras, bet kai nueme pleistrus, juos klijuoja irgi tam, kad  prispaustu, tai tada visai neblogai - siandien lygiai trys savaites, sonai aptirpe, bet savijauta gera, tinimo beveik nera, melyniu irgi stipriai sumazejo, jei ne tos kelnes... Bet jei daugiau siurbiamo ploto - reikia planuoti dvi savaites atostogu.


Aciu uz atsakyma ax.gif As paskaiciusi kaip jauteisi tu, tai man net silpna pasidare. Eina sau doh.gif O kodel negali vaikscioti sedeti ir guleti ? Del tinimo ? Man tai net 10 plotu zada siurbti blink.gif O ka duoda valgyt po narkozes ? Man op paskyre 15 val, tai sake visa ta diena nevalgyt ir galima tik ryte stikline vandens doh.gif
Kiek tau plotu siurbe ir pas ka dareisi ?
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2008 11 05, 19:56)
bet kaip yra drasu is musu puses pasiryzt siam zingsniui doh.gif  Man kojos drebejo pries konsultacija, tai nzn kaip tex istvert TA diena fear.gif  fear.gif  fear.gif

man tai konsultacija dzin buvo, bet del tos kitos dalies tai visiskai su tavim sutinku drinks_cheers.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Beily @ 2008 11 05, 19:43)
man sitas isbandymas jau kitos savaites pradzioj.. labai noreciau apsieiti be jokiu taisymu, nes gyjimas ne trumpas su visais is to sekanciais didesniais ar mazesniais nepatogumais.. verysad.gif

kaip greitai bigsmile.gif nebijai? blush2.gif ir kiek tau zonu siurbs? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Beatuk @ 2008 11 05, 22:20)
Aciu uz atsakyma  ax.gif  As paskaiciusi kaip jauteisi tu, tai man net silpna pasidare. Eina sau  doh.gif  O kodel negali vaikscioti sedeti ir guleti ? Del tinimo ? Man tai net 10 plotu zada siurbti  blink.gif  O ka duoda valgyt po narkozes ? Man op paskyre 15 val, tai sake visa ta diena nevalgyt ir galima tik ryte stikline vandens  doh.gif
Kiek tau plotu siurbe ir pas ka dareisi ?

o as kazkaip is situ dvieju temu susidariau ispudi, kad visoms labai skirtingai. ziurek pvz Posh rase kad jai beveik visai neskaudejo ir jautes normaliai rolleyes.gif as tai irgi prie tu optimisciu ir tikiuosi kad man labai neskaudes blush2.gif nors ka gali zinot g.gif juk nuo organizmo viskas priklauso rolleyes.gif atsimenu pries gerus 8 metus dare man laparoskopija - ta pacia diena su slangelem ir maiseliais ejau parukyt blush2.gif tai turbut labai blogai nebuvo hihihi.gif
Atsakyti
Merrgaites, o kaip kainos? gal jau kazkur raset, bet nelabai turiu laiko...tuoj mazius atsibus... Gramais skaiciuoja ar kaip? Kiek mokejot? Ir jei pvz. darant pilva (man pjaut reikia) liaskas dar nusiurbti (turiu tokius kalnus ant sonu) mazdaug kiek prisidetu lt?
Atsakyti
QUOTE(mama2004 @ 2008 11 06, 09:02)
Merrgaites, o kaip kainos? gal jau kazkur raset, bet nelabai turiu laiko...tuoj mazius atsibus... Gramais skaiciuoja ar kaip? Kiek mokejot? Ir jei pvz. darant pilva (man pjaut reikia) liaskas dar nusiurbti (turiu tokius kalnus ant sonu) mazdaug kiek prisidetu lt?


Na zinok matuoja ne tiek kiek nusiurbia, o siurbiama plota. Kiek man teko skaityti tai plotai skirtingu dydziu gali buti o ir kaina skiriasi priklausomai nuo klinikos. Plotai gb. 10x10, 20x20 kazkurioj klinikoj, o kainos tai 500 uz plota, 700 it tt. Kai reikia daryti pilvo plastine op., tai skaiciuojama kitaip, manau butu tau geriausiai pasidometi paciai pavartant iv. kliniku psl. o dar geriau nueiti koncultacijai, jos nera labai brangios, apie 30-50lt priklausomai nuo klinikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatuk: 06 lapkričio 2008 - 09:38
QUOTE(Beatuk @ 2008 11 06, 10:36)
Na zinok matuoja ne tiek kiek nusiurbia, o siurbiama plota. Kiek man teko skaityti tai plotai skirtingu dydziu gali buti o ir kaina skiriasi priklausomai nuo klinikos. Plotai gb. 10x10, 20x20 kazkurioj klinikoj, o kainos tai 500 uz plota, 700 it tt. Kai reikia daryti pilvo plastine op., tai skaiciuojama kitaip, manau butu tau geriausiai pasidometi paciai pavartant iv. kliniku psl. o dar geriau nueiti koncultacijai, jos nera labai brangios, apie 30-50lt priklausomai nuo klinikos.



As pinigus operacijai tik vasari gausiu, tai galvoju nera ko ten begti kol neturiu rankoj. O kantrybes nebera doh.gif
Atsakyti