Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

Nupirkau apelsinų džiovinimui, tai namiškiai taip natūraliai ėmė ir suvalgė, nepagalvoję, kad jie ne tam reikalui skirti lotuliukas.gif

Sakykit, o džiovinant vaisius dekoracijoms reik juos kuo nors purkšti? ar išdžiovinus? rolleyes.gif ar tiesiog išdžiūsa ir džiugina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 11 10, 08:55)
nieko sau,kaip anksti...neatsibos,ar liks tas sventiskumas g.gif
Papildyta:

na moterys,tai moterys,bet,kaip vyrams susirangyti prie tokio zemo stalo ax.gif o jei dar vyrai ne zemaugiai biggrin.gif o vaikai,juk per ta zema stala,taip ir taikys uzsokti,ar begdami,uzkliuti su koja g.gif



man kaip tik kaledos per trumpai buna mirksiukas.gif mes gruodzio 1 visada puosiam egle, nes turim dirbtine. mums kaledos ne tik tos kelios dienos, o daug ilgesnis laikas, kai vakarojam prie zibancios egles su siltos arbatos puodeliu ar karsto vyno taure. nematau nieko blogo jei pradedi puostis anksciau, tada ir pasidziaugt ilgiau gali. vaikams aplamai viskas buna per trumpai, tai kodel neleisti jiems kuo ilgiau dziaugtis. ir kaip gali atsibosti papuosti namai wub.gif

cia jau nuo vyru priklauso mirksiukas.gif musu draugai visi jaunatviski, mes ir siaip daznai kai susirenkam pavakarot susikraustom ant kilimo su pagalvem siaip laisvai padrybsot, vyrai susideda zmonoms ant keliu galvas, kad galetu svelniai plaukus kedenti. juk tai taip romantiska wub.gif o jei dar tekila paleidi, tai isvis kokiu tik vaizdeliu nebuna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2008 11 11, 22:30)
Nupirkau apelsinų džiovinimui, tai namiškiai taip natūraliai ėmė ir suvalgė, nepagalvoję, kad jie ne tam reikalui skirti  lotuliukas.gif

Sakykit, o džiovinant vaisius dekoracijoms reik juos kuo nors purkšti? ar išdžiovinus?  rolleyes.gif ar tiesiog išdžiūsa ir džiugina?  bigsmile.gif


pas mane buvo tas pats doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik pora apelsinų spėjau supjaustyti lotuliukas.gif

asmeniškai aš tai niekuo jų nepurškiu, nelakuoju, ir pan. schmoll.gif tiesiog padedu ant popieriaus, juos ant radijatoriaus ir ramiai jie sau ten džiūsta thumbup.gif labai graži dekoracija bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2008 11 11, 20:30)
Nupirkau apelsinų džiovinimui, tai namiškiai taip natūraliai ėmė ir suvalgė, nepagalvoję, kad jie ne tam reikalui skirti  lotuliukas.gif

Sakykit, o džiovinant vaisius dekoracijoms reik juos kuo nors purkšti? ar išdžiovinus?  rolleyes.gif ar tiesiog išdžiūsa ir džiugina?  bigsmile.gif

is apelsinu zieveliu darau rozeles ax.gif man labai grazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 12, 14:46)
pas mane buvo tas pats doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik pora apelsinų spėjau supjaustyti lotuliukas.gif

asmeniškai aš tai niekuo jų nepurškiu, nelakuoju, ir pan. schmoll.gif  tiesiog padedu ant popieriaus, juos ant radijatoriaus ir ramiai jie sau ten džiūsta thumbup.gif  labai graži dekoracija bus thumbup.gif

nusipirkau dar šiandien cool.gif ir laišką parašiau, kad niekas nesukapotų kol mama sportins cool.gif lotuliukas.gif
Grįžus jau imsiuos pjaustyt, nes advento kalendorių puošiu visaip kaip bigsmile.gif tik va floristikos patarimuose skaičiau, kad džiovinti užkasus druskoje siūlo, nes gražiau gaunas g.gif tai prie apelsinų ir pora kilų druskos paėmiau lotuliukas.gif aij, ten kalba apie citrinas buvo, bet aš ir apelsinus ir greifruktus ir citrinas užkasiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Trumpai pasakykit visą džiovinimo procesą, nes man analfabetei, žinoma tik kaip tuos apelsinus nupirkt blush2.gif
Atsakyti
AHa, ir ką darot iš džiovintų vaisių bigsmile.gif turbūt pjaustot juos...ar tik žievelę... g.gif

Bandžiau kažkada džiovinti, tai su pelėsiuku gavos doh.gif
Atsakyti
Radau visą bliūdą lotuliukas.gif kaštonų rolleyes.gif kažkam su sūnum rinkom ir džiovinom g.gif
Gal patartumėt ką iš jų galima būtų pagaminti? g.gif
Aš įsivaizduoju * eglutę iš kaštonų ir * perišus juos blizgiu kaspinėliu galima būtų pagabinėt.... ką dar? g.gif

QUOTE(a79 @ 2008 11 12, 16:59)
Trumpai pasakykit visą džiovinimo procesą, nes man analfabetei, žinoma tik kaip tuos apelsinus nupirkt  blush2.gif

Kiek skaičiau, tai... pjaustoma griežinėliais ir dedama džiūti ant radijatoriaus (rekomenduojama džiovinti apie 7 paras) arba į orkaitę ax.gif
taip pat atradau, kad griežinėlius siūlo užkasti druskoje, nes ji drėgmę sutraukia ir vaisius nesusibanguoja. Taip užkasus džiovinti orkaitėje smile.gif

Jei man pavyks, tai įkelsiu vėliau viską step by step bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2008 11 12, 17:03)
AHa, ir ką darot iš džiovintų vaisių  bigsmile.gif turbūt pjaustot juos...ar tik žievelę... g.gif

darysiu girliandas, puošiu advento kalendorių, vainiką, eglutę.... dekoruosiu dovanas... gal dar ką sugalvosiu lotuliukas.gif
o kartu su džiovinbtais apelsinais, obuoliais, citrinomis. apelsinais dar grožyje dalyvaus anyžius, gvazdikėliai ir cinamono lazdelės bigsmile.gif ne tik vaizdų, bet ir kvapų mozaika lotuliukas.gif
Atsakyti
oj kaip kvepia apelsinais, gvazdikeliais, cianamonu wub.gif
as apelsinus griezineliais pjaustau ir orkaitej 100 C pradaroj orkaitej apie 3-4 valandas dziovinu, paskum ant siulo dar kur pakabinu, nes orkaitej rekomenduoja dziovint apie 10 valandu...

vat apie dziovinima druskoj dar girdeti neteko g.gif reiks pabandyti, bet tik galvoju kvapa druska turbut sugeria g.gif
Atsakyti
ale ot ydomiai sugalvojot...citrina,apelsinas,cinamonas wub.gif mmm mmm kaip skaniai turi kvepet papuostos dovaneles smile.gif pabandysiu ir as dziovinti taip.....gal gausis kazkas
Atsakyti
aš kai džiovinau apelsinus ant radijatoriaus tai aplink juos pradėjo tokios mažos ir įkyrios musytės skraidyt biggrin.gif
Atsakyti
Kokia grazi tema! wub.gif Ir kaip man nesove i galva mintis dziovinti vaisiu?? doh.gif Tuoj ir pradesiu, gal deti man juos i druska, ar visgi nerizikuot... Gal kas isbandet? bigsmile.gif O dziovinant orkaitej jie neprilimpa prie skardos?
As nusipirkau tokiu zvakiu, virs kuriu pili vandens su kvapniais aliejais ir tada uzdegi, paemiau Kaledu kvapo cool.gif Deginau vakar, vyras kambary uzmigo ir sapnavo pyragelius, atsibudo ir sako - tas pats kvapas kaip sapne biggrin.gif Koks sapnas sakau, cia gi mano zvakes doh.gif
O kokiose parduotuvese buna pirkti purskiamo sniego? Ar nusiplauna jis lengvai paskui?

user posted image

user posted image

Siaip

user posted image

Virtuvei biggrin.gif

user posted image

didele foto doh.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 12 lapkričio 2008 - 19:18