Įkraunama...
Įkraunama...

Vyru sterilizacija

Pastaruoju metu daug domiuosi siuo klausimu. Nebenoriu daugiau naudoti kontraceptiniu priemoniu, vaiku irgi nebeplanuojam, vien prezervatyvais saugotis nera taip jau labai patikima, o ir mums abiems jie nelabai patinka. Gal jusu vyrai pasidare tokia operacija? PAsidalinkit patirtimi, ar labai sunku buvo jiems apsispresti, kas buvo tokio apsisprendimo iniciatoriai? Mes dabar renkame visus uz ir pries sia tema. Aciu uz visas nuomones!
Atsakyti
Nejaugi nei viena is jusu negalvojote apie toki apsisaugojimo buda? Zinau, kad reikia daug ka apsvarstyti, kad yra daug pliusu ir minusu, bet moteriai tai didelis pliusas, kad nereikes saves kimsti bereikalingais hormonais ir galima bus megautis seksu be jokiu apsaugos priemoniu:) Gak kas apie tai galvojo, bet del svariu priezasciu persigalvojo. Butu idomu isgirsti visas nuomones. Aciu!
Atsakyti
Nu jus labi drąsūs tuo požiūriu. Manau ne visi vyrai "pasirašytu" tokiam dalykui g.gif juk čia kiek žinau nebesugrąžinamas dalykas, visam gyvenimui. Nenoriu jusu įžeisti, bet gal jus save sterilizuokites blink.gif Čia tas pats blush2.gif
Atsakyti
Nium save sterilizuoti nepatariu (t.y. moters) kiek girdejau tai po to moterims ne kas buna, del hormonu stygiaus ar kazkas panasaus. Bijau nusisneket biggrin.gif o vyrams buna kad ir "sugrizta" tas vaisingumas, cia ne 100% dalykas
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 01, 23:01)
Nu jus labi drąsūs tuo požiūriu. Manau ne visi vyrai "pasirašytu" tokiam dalykui      g.gif      juk čia kiek žinau nebesugrąžinamas dalykas, visam gyvenimui. Nenoriu jusu įžeisti, bet gal jus save sterilizuokites    blink.gif    Čia tas pats    blush2.gif


Moteru sterilizacija yra labai sudetinga ir sunki operacija su daug galimu komplikaciju.... Jei butu ne tokia sudetinga operacija, tuomet butume su vyru maste, kam cia is musu pasiaukot:) Mes dar nesam apsisprende, mastom, ieskom info, galvojam. Mes vaiku daugiau neplanuojam, tai del to kad tai nesugrazinamas dalykas nelabai musu gasdina. Mane ypac baugina psichologines pasekmes. Nes jei vyras nevaisingas, tai gal sumazes jo libido. uz tat labai norejau isgirsti nuomoniu is zmoniu, kurie su tuo susidure.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 01, 22:01)
Nu jus labi drąsūs tuo požiūriu. Manau ne visi vyrai "pasirašytu" tokiam dalykui      g.gif      juk čia kiek žinau nebesugrąžinamas dalykas, visam gyvenimui. Nenoriu jusu įžeisti, bet gal jus save sterilizuokites    blink.gif    Čia tas pats    blush2.gif

Ne, tai visiskai ne tas pats, kadangi pati operacija moterims daroma su pilna narkoze ir ilgu gijimu, o vyrams tai pusvalandzio procedura su isoriniu nuskausminimu (jei nesupuliuoja tai gijimas apie 10d.).
Atstatymas vyrams operacijos metu atstatoma (dazniausiai), moterims neatstatoma.
Ir svarbiausias, Lietuvoje (bent jau pries kokius metus) tokie dalykai nebvuo daromi - juk kontraceptikai organizmui daug naudingiau doh.gif
Atsakyti
Nu kiek aš esu skaičiusi ir kai kuriem vyrams tai yra nebesugrąžinamas procesas. Nu nenoriu aš čia moralizuoti ar ko prikalbėti, BET. Jei jus su vyru išsiskirsit ir jis susiras kitą moterį ir norės su ja sukurti šeimą, kas tada????? Jis jus prakeiks, kad negali per jus susilaukti vaikų.
Atsakyti
Kazkodel man tai panasu i samoninga saves luosinima.
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2008 11 02, 19:17)
Kazkodel man tai panasu i samoninga saves luosinima.



drinks_cheers.gif

Ir negerbimas savo vyro g.gif
Atsakyti
As irgi nenoriu nieko moralizuoti, tik issakau savo nuomone - kad nepritariu tokiam dalykui ir nepateisinu. Gerbiu savo artima ir nesupantu - nejaugi nera kitokiu budu g.gif Juk kiek poru gyvena ir nemato problemos - be to, gal budami pvz 40 metu (nes neaisku kiek jums dbr) uzsimanysite Pagranduko, bet nebeiseis...
O ir kaip Jusu vyras gali svarstyti tokia galimybe g.gif Vien jau tas zodis koks zeminantis - brrrrrrrr ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 02, 17:11)
Jis jus prakeiks, kad negali per jus susilaukti vaikų.

Nu idomiai skamba, o tai moteriske vyrui miegant kazka nurezia ar uzrisa, kad jis savo nuomones negali pareiksti bigsmile.gif . Juk jei labai nesutinka gali pasakyti.
Vyrams atstatoma, tik per sunkia operacija ir tikimybe kad neatsistatys (nemanau, kad 40 norint susilaukti yra 100 proc. pastojimo tikimybe).

QUOTE(Donatute @ 2008 11 02, 17:30)
Ir negerbimas savo vyro      g.gif

O kai moteriskes istisai vartoja kontraceptikus tai ne saves zalojimas ir moters gerbimas?
Beje, mano vyras pats pasiule tokia galimybe (nes daugiau abu nebenorim vaiku ir butu fainai valdyti savo gyvenima be jokiu "o jei netycia")), tik kad ji pakolkas Lietuvoj neimanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 02 lapkričio 2008 - 21:27
QUOTE(#Mia# @ 2008 11 02, 22:53)
...
O kai moteriskes istisai vartoja kontraceptikus tai  ne saves zalojimas ir moters gerbimas?
Beje, mano vyras pats pasiule tokia galimybe (nes daugiau abu nebenorim vaiku ir butu fainai valdyti savo gyvenima be jokiu "o jei netycia")), tik kad ji pakolkas Lietuvoj neimanoma.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif bet as negaleciau taip pasielgt smile.gif jei aisq Jums jau gana nemazai metu ir nenorit jau vaiku,tai geras dalykas,bet jei jums po 30 metu......nejau ner kitu apsisaugojimo priemoniu ? smile.gif nesnekant apie KT. rolleyes.gif


Atsakyti