Įkraunama...
Įkraunama...

Vyru sterilizacija

QUOTE(AsataN<-- @ 2008 11 02, 23:55)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif bet as negaleciau taip pasielgt smile.gif jei aisq Jums jau gana nemazai metu ir nenorit jau vaiku,tai geras dalykas,bet jei jums po 30 metu......nejau ner kitu apsisaugojimo priemoniu ? smile.gif nesnekant apie KT. rolleyes.gif

Nu kaip blush2.gif po 31, bet jau geriau po 10m. anukus savaitgaliais priziuresim - maziau atsakomybes lotuliukas.gif . Vazektomija butu patikimesne nei kiti, bet gaila kad negalim pasinaudoti. O tikrai patikimos ir netrukdancios kontracepcijos nera.
Atsakyti
QUOTE(pulsatila @ 2008 11 02, 13:25)
Moteru sterilizacija yra labai sudetinga ir sunki operacija su daug galimu komplikaciju.... Jei butu ne tokia sudetinga operacija, tuomet butume su vyru maste, kam cia is musu pasiaukot:) Mes dar nesam apsisprende, mastom, ieskom info, galvojam. Mes vaiku daugiau neplanuojam, tai del to kad tai nesugrazinamas dalykas nelabai musu gasdina. Mane ypac baugina psichologines pasekmes. Nes jei vyras nevaisingas, tai gal sumazes jo libido. uz tat labai norejau isgirsti nuomoniu is zmoniu, kurie su tuo susidure.

psichologinės pasekmės gali būti dėl to, kad pas mus požiūris į tokius dalykus dar gana laukinis. kad ir kitoj temoj -- kažkam netgi atrodo, kad vazektomija tas pats, kas ir kastracija unsure.gif tai įsivaizduoju, jei apie tokį vyro poelgį sužino draugai, giminės -- gi užsityčios ir nesupras. doh.gif
o toj kitoj temoj pati rašiau,kad vyrai pasirašo tokiai operacijai tam, kad po visokių "neįpareigojančių" santykių netektų kažkam mokėt alimentų.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 11 02, 22:53)
Nu idomiai skamba, o tai moteriske vyrui miegant kazka nurezia ar uzrisa, kad jis savo nuomones negali pareiksti  bigsmile.gif . Juk jei labai nesutinka gali pasakyti.
Vyrams atstatoma, tik per sunkia operacija ir tikimybe  kad neatsistatys (nemanau, kad 40 norint susilaukti yra 100 proc. pastojimo tikimybe).
O kai moteriskes istisai vartoja kontraceptikus tai  ne saves zalojimas ir moters gerbimas?
Beje, mano vyras pats pasiule tokia galimybe (nes daugiau abu nebenorim vaiku ir butu fainai valdyti savo gyvenima be jokiu "o jei netycia")), tik kad ji pakolkas Lietuvoj neimanoma.


Tai jau nieko tokio, kad dergiat kontraceptikus. Geresnis variantas nei savo vyrą žaloti. Suprantu kontraceptikai nėra gerai, bet jei nebeturėsit vaiki tai nėra taip blogai. Nes daugiausiai kenkia busimiems vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 04, 21:40)
Tai jau nieko tokio, kad dergiat kontraceptikus. Geresnis variantas nei savo vyrą žaloti. Suprantu kontraceptikai nėra gerai, bet jei nebeturėsit vaiki tai nėra taip blogai. Nes daugiausiai kenkia busimiems vaikams.



Dziaukites, kad kontraceptikai jusu nesuzaolo visam gyvenimui. Deja deja tikrove visai kitokia nei ji piesiama kontraceptiniu tableciu reklamose ar gydytoju kabinetuose.... Ypac baisios pasekmes jau pasirode paauglems, pradejusioms vartoti kontraceptines 14 metu ar net jaunesnems. Apie spirales "nauda" net nenoriu kalbeti. Jei jusu drauge del siprales taptu nevaisinga visa gyvenima, ka tuomet sakytume? Nesakau, kad vyru vasektomija toks nekaltas i geriausias budas, bet nemanau, kad jis daugiau vyrus zaloja nei kontraceptikai moteris....
Atsakyti
Visai normalu jei kartu sutuoktiniai apsisprendžia kaip jiem toliau planuotis savo gyvenimą,ir atsakomybė dėl priimto sprendimo yra bendra, vazektomija tai vienas iš kontracepsijos būdų,todėl manau, kad neplanuojant daugiau šeimos pagausėjimo , turėtų būti svarstoma kaip ir kiti būdai. Nematau nei žeminimo, nei žalojimosi,juk koks bebūtų būdas jis turi savo pliusų ir minusų. Ir labai gražu jei vyras svarsto tokią galimybę, norėdamas pasaugoti savo žmonos sveikatą nuo chemijos. Nors čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pulsatila @ 2008 11 05, 11:24)
Dziaukites, kad kontraceptikai jusu nesuzaolo visam gyvenimui. Deja deja tikrove visai kitokia nei ji piesiama kontraceptiniu tableciu reklamose ar gydytoju kabinetuose.... Ypac baisios pasekmes jau pasirode paauglems, pradejusioms vartoti kontraceptines 14 metu ar net jaunesnems. Apie spirales "nauda" net nenoriu kalbeti. Jei jusu drauge del siprales taptu nevaisinga visa gyvenima, ka tuomet sakytume? Nesakau, kad vyru vasektomija toks nekaltas i geriausias budas, bet nemanau, kad jis daugiau vyrus zaloja nei kontraceptikai moteris....



Aš nesakau, kad kontraceptikai yra gerai. Aš pati jų nenaudoju. Nu, bet iš vyro kokio išsidirbinėjimo nedaryčiau.
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 04, 20:40)
Suprantu kontraceptikai nėra gerai, bet jei nebeturėsit vaiki tai nėra taip blogai. Nes daugiausiai kenkia busimiems vaikams.

Tu rimtai tuo tiki?

QUOTE(Donatute @ 2008 11 05, 18:14)
Nu, bet iš vyro kokio išsidirbinėjimo    nedaryčiau.

As irgi issidirbinejimo nedaryciau, nes neimanoma. Tai turi buti daroma tik tada kai zmogus daauga iki tokio lygio, kad apsisprendzia visam gyvenimui, tada kai kazkokia procedura netampa gyvenimo kazkokia psichologine problema (nes fiziologijoj niekas nepasikeicia, beje kontraceptikai tai keicia), gal paprasciausiai - tada kai zmogus supranta savo atsakomybe uz savo gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 11 06, 10:12)
Tu rimtai tuo tiki?
As irgi issidirbinejimo nedaryciau, nes neimanoma. Tai turi buti daroma tik tada kai zmogus daauga iki tokio lygio, kad apsisprendzia visam gyvenimui, tada kai kazkokia procedura netampa gyvenimo kazkokia psichologine problema (nes fiziologijoj niekas nepasikeicia, beje kontraceptikai tai keicia), gal paprasciausiai - tada kai zmogus supranta savo atsakomybe uz savo gyvenima.



Čia mano nuomonė. Yra ir tokiu žmonių, kaip boba pasakys taip senis ir darys, kad tik jo nepaliktu. Kai boba vadovauja. Nu tegu ir kastruojasi. Tik įdomu ar į jį nežiūrės kaip į nenormalu jo aplinkos žmonės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatute: 06 lapkričio 2008 - 18:37
QUOTE(Donatute @ 2008 11 06, 18:36)
Čia mano nuomonė. Yra ir tokiu žmonių, kaip boba pasakys taip senis ir darys, kad tik jo nepaliktu. Kai boba vadovauja.  Nu tegu ir kastruojasi. Tik įdomu ar į jį nežiūrės kaip į nenormalu jo aplinkos žmonės        g.gif


g.gif nu niekaip nesuprantu jusu logikos, jus gal vyras esat? kur lygios lyciu teises? reiskiasi moteriai kraujuoti istisom savaitem naudojant spirales ar tabletes yra viskas tvarkoj, o jau stai vyrui sterilizuotis yra blogis ir zeminimas, nors jis ir nebenori turet vaiku... ziauru zinokit skaityt tokias mintis. kaip hormonai isdarko organizmo pusiausvyra, kaip kerta per kepenis, nekalbant apie pavoju kraujotakos sistemai, kai susidaro kresuliai... ir dar daugybe pasaliniu poveikiu, kurie tas priemones naudojant desimtmeciais susikrauna i koki insulta, vezi... aisku nebutinai, bet... kontraceptikus vartoju as, ne vyras. teko hormonini pleistra naudoti, viskas buvo gerai, kol kas jokiu pasekmiu nejauciu, tik nezinau kaip bus po keliu metu ar po keliu desimtmeciu, galbut man taip atsilieps kad maza nepasirodys. na o kas mano vyrui bus? ogi nieko... vieni malonumai ir jokiu pasekmiu... ech, kokia neteisybe pasauly doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 06, 18:36)
Čia mano nuomonė. Yra ir tokiu žmonių, kaip boba pasakys taip senis ir darys, kad tik jo nepaliktu. Kai boba vadovauja.  Nu tegu ir kastruojasi. Tik įdomu ar į jį nežiūrės kaip į nenormalu jo aplinkos žmonės        g.gif

Kastracija ir sterilizacija visai skirtingi dalykai. O jei mano vyro aplinkos zmones neskirtu tokiu dalyku, nezinau ar jie butu vyro aplinkos zmones (perdaug skirtusi zmoniu mentalitetai, kad jie galetu bendrauti).
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2008 11 06, 18:36)
Nu tegu ir kastruojasi.


Akivaizdu, kad nė trupučio nenutuokiat apie ką kalbat. Gal prieš barstant mintis google bent pasinaudokit...
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 11 07, 10:58)
Kastracija ir sterilizacija visai skirtingi dalykai. O jei mano vyro aplinkos zmones neskirtu tokiu dalyku, nezinau ar jie butu vyro aplinkos zmones (perdaug skirtusi zmoniu mentalitetai, kad jie galetu bendrauti).



Aš žinau kas yra sterilizacija. Žodžiu tegu darosi jis ką nori, nors ir nusipjauna savo turtą.
Atsakyti