Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 8

QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 17, 18:08)
na taip patiko labai... aisku blizguciu turi bet neikyrus ju nesimato tokie labai smulkus, vientisi. zodziu dauk maziau blizga nei rutuliukai ir labai skaistina... labiau nei beige smile.gif

Hmm, gal gundytis, nes dabar kad skaistuma isgauciau tepu mythic ir beige ant virsaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 12 17, 19:16)
Hmm, gal gundytis, nes dabar kad skaistuma isgauciau tepu mythic ir beige ant virsaus  smile.gif

isbandyk kristej, gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 17, 18:44)
isbandyk kristej, gal patiks mirksiukas.gif

Bandysiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2008 12 14, 20:14)
neapsiriksiu dulksna ta su drugeliais pirkdama uz 180?patarkite 4u.gif

tik ne kiekvienai dienai...bet siaip labai smagus daiktelis ax.gif kunui,veidui,plaukams...Vakarui labai jau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 17, 18:44)
isbandyk kristej, gal patiks mirksiukas.gif

O kiek kainuoja tie presuoti Pink Frais, koks ten ju kiekis?
O Gal kas zino kiek Mytikai rutuliukai Kristej kainuoja? Niekaip neapsisprendziu ar is braskiu siustis laukt 2 menesius, ar nepagailet virsaus 20-30 lt ir nusipirkt cia ir dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 12 18, 09:13)
O kiek kainuoja tie presuoti Pink Frais, koks ten ju kiekis?
O Gal kas zino kiek Mytikai rutuliukai Kristej kainuoja? Niekaip neapsisprendziu ar is braskiu siustis laukt 2 menesius, ar nepagailet virsaus 20-30 lt ir nusipirkt cia ir dabar  blush2.gif

kiek prisimenu - 149 lt
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 12 18, 08:13)
O kiek kainuoja tie presuoti Pink Frais, koks ten ju kiekis?
O Gal kas zino kiek Mytikai rutuliukai Kristej kainuoja? Niekaip neapsisprendziu ar is braskiu siustis laukt 2 menesius, ar nepagailet virsaus 20-30 lt ir nusipirkt cia ir dabar  blush2.gif

Na, kad dviejų menesiu tikrai nereikia laukti, o kai dabar padidino dar ta sumą, kuri neapmokestinama, tai gal nepakliusi mutine ir dar greiciaus eis. Šiaip jei per muitine tai menesi trunka...
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2008 12 18, 10:36)
Na, kad dviejų menesiu tikrai nereikia laukti, o kai dabar padidino dar ta sumą, kuri neapmokestinama, tai gal nepakliusi mutine ir dar greiciaus eis. Šiaip jei per muitine tai menesi trunka...

O kokia dabar ta suma?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 12 18, 11:00)
kiek prisimenu - 149 lt

presuoti kainuoja 189lt doh.gif as nusipirkus presuotus BEIGE thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 12 18, 14:00)
presuoti kainuoja 189lt  doh.gif  as nusipirkus presuotus BEIGE  thumbup.gif

kaina parasiau rutuliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 12 18, 13:00)
presuoti kainuoja 189lt  doh.gif  as nusipirkus presuotus BEIGE  thumbup.gif

o koks kiekis gramukais? nes rutuliniu tai rodos 30-33 ( jei nesusvaigau tongue.gif ). Ale dabar man jau parupo ir presuoti, nors kelis metus variau vien Mythic... Ant naujoviu patrauke ax.gif Itikinkit mane kas nors, kad presuoti graziau, ir nebereikes man kankintis dvejonese doh.gif arba pirkti ir presuotus ir rutulinius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 12 18, 13:41)
o koks kiekis gramukais? nes rutuliniu tai rodos  30-33 ( jei nesusvaigau  tongue.gif  ). Ale dabar man jau parupo ir presuoti, nors kelis metus variau vien Mythic... Ant naujoviu patrauke  ax.gif Itikinkit mane kas nors, kad presuoti graziau, ir nebereikes man kankintis dvejonese  doh.gif  arba pirkti ir presuotus ir rutulinius  tongue.gif

Presuotu 10 gramu mirksiukas.gif
Atsakyti