Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai filmai

Ačiu už puikiausių Kalėdinių filmų sąrašą thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Nezinau ar kartosiuos, bet labai grazus yra filmai Santa Klaus, ten net trys filmai.
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas galite atsiusti kvietima i linkomanija? Galiu pasiulyti torrent.lt kvietima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 10 22, 00:23)
Reiškia nežiūrėjot Christmas Story, originalaus pavadinimo nelabai parašysiu, nes filmas suomiškas, bet labai stebuklingas, be jokios amerikinės komercijos, tiesiog šiltas, malonus, nebanalus ir visu 100% Kalėdiškai nuteikiantis smile.gif

Gal kas zinot, koks sio filmo pavadinimas, niekaip negaliu surasti, kazkada esu maciusi, labai patiko, noriu siemet paziureti bet niekaip nerandu
Atsakyti
000059.gif Mrs. Miracle - Trailer 000059.gif

QUOTE(Miju @ 2012 12 08, 23:07)
Gal kas zinot, koks sio filmo pavadinimas, niekaip negaliu surasti, kazkada esu maciusi, labai patiko, noriu siemet paziureti  bet niekaip nerandu

CHRISTMAS STORY TRAILER 000059.gif http://www.imdb.com/title/tt0772176/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gruodžio 2012 - 13:52
QUOTE(Miju @ 2012 12 08, 21:07)
Gal kas zinot, koks sio filmo pavadinimas, niekaip negaliu surasti, kazkada esu maciusi, labai patiko, noriu siemet paziureti  bet niekaip nerandu

Jau atsakė Visgi, ir net nuorodų įmetė smile.gif bet, jeigu tingit spaudaliot, ir norit tik pavadinimo originalo kalba - Joulutarina smile.gif
Atsakyti
O man vaikystėje labai įstrigo matytas, kaip dabar atsimenu, per kažkurį rusišką kanalą filmas "Mama Kalėdoms".
http://www.imdb.com/title/tt0100173/
Istorija, kaip parduotuvėje atgijo manekenė ir atsirado vienoje šeimoje, kuri neturėjo mamos.... Na aš nelabai daugiau atsimenu tiksliai, tik žinau, kad mane nedidelę tada sužavėjo, dukart jį mačiau tongue.gif Bandysiu ieškot, įdomu kokį įspūdį dabar padarytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 15 gruodžio 2012 - 18:57
Savaitgalį žiūrėjau filmą "last holiday", tikrai patiko, netuščias, tiktų pažiūrėti prieš šventes smile.gif
Atsakyti
Merginos , jus tikrai viska zinot , tad padekit surasti filma , kuri maciau senokai ir nepamenu pavadinimo .....Ten siuzetas paprastas : mama su dukra uzstringa ziema masinoje , o kazkokiam turciui reikia suvaidinti , kad turi seima del kontrakto ( rodos, su japonais) ir jis ta moteri pasamdo suvaidinti jo seima . Finalas , zinoma, meile ir kontraktas. Bet vienas momentas filme man patinka , kai dukra pareikalauja nupuosti dizainerio egle, nes seimoje egle puosia vaikai su senais zaisliukais. Fainas filmas , bet skleroze pavadinimui. Aciu jums is anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su sv. Kaledom! newyear.gif

Buciau labai dekinga jeigu kas nors galetumet ir man atsiusti pakvietima i linkomanija ir torrent.lt blush2.gif 4u.gif



Noriu papildyti dar trim filmais - rusiskais muziklais

Pelene (miuziklas, Rusija/Ukraina)
Sniego karaliene (miuziklas, Rusija/Ukraina)
Vakarai viensėdyje ties Dikanka (miuziklas, Rusija/Ukraina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 27 gruodžio 2012 - 11:40
Laba

Vakar ziurejau Реальное Рождество / Engel sucht Liebe (2009) Labai mielas, kalediskas ir siltas.
Atsakyti
''Mistletoe Over Manhattan'' /2011/
Atsakyti