Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona,žalia,raudona

QUOTE(Emerencija @ 2008 11 02, 23:18)
Iki rytojaus 00.00 valandų. Šiandien yra lapkričio antra, o lapkričio trecia tesiasi iki rytojaus 24 val.



Buvau teisi dėl balsavimo pabaigos laiko cool.gif liezuvis.gif



Sveikinimai first.gif vietai ... Nuotraukėlė tikrai to verta smile.gif

Dėl keleto suabejočiau ar vertos tiek balų g.gif O pora nuotraukų matosi kad ne netūraliai įvertintos ,galiu galvą guldyt pioneer.gif rolleyes.gif

Ir dėkui už balsus mūsų nuotraukėlei smile.gif heart.gif net nesitikėjau tiek gauti aciuks.gif
Papildyta:
user posted image

Pačioje pradžioje konkurso galvojau kad ši nuotrauka californiagirl hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
bet manau dabar turėtu būti šito konkurso tiesinys pvz "rudens gerybes" bet kol sumastys paskelbt nauja jaučiu jau reikės skelbt : gamtos pabudimas biggrin.gif

sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuoširdus sveikinimai nugalėtojams clap_1.gif
Atsakyti
Rezultatų ir aš laukiau kitą dieną, bet programa kitaip "supranta" pabaigos datą, kitą kartą turėsiu omenyje šitą faktą.
Kelių balsų persvara tik įrodo, kad šį kartą buvo daugiau nuotraukų vertų laimėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 03 lapkričio 2008 - 12:55
Buvo daug vertesniu nuotrauku ..laimeti prizines vietas.Bet yra kaip yra.
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2008 11 03, 13:13)
Buvo daug vertesniu nuotrauku ..laimeti prizines vietas.Bet yra kaip yra.
Sveikinu  4u.gif

Kiekvienam konkurse taip būna. Nepamenu nei vieno, kad visi būtų viskuo patenkinti.
Atsakyti
Ruste, nepergyvenk, nepertrumpas balsavimas, kas norejo tas ir prabalsavo wink.gif

o del priziniu vietu manau visad atsiras zmoniu nepatenkintu.... juk visiems neitiksi cool.gif
Atsakyti
4u.gif sveikinu laimėtojus. Nuotraukytės to vertos smile.gif
Labai džiaugiuosi, kad man labiausiai patikusi nuotrauka užėmė antrąją vietą thumbup.gif
Asmeniniai sveikinimai autorei clap_1.gif
Atsakyti
SVEIKINIMAI NUGALĖTOJAMS thumbup.gif thumbup.gif
Tik viena iš mano trejeto šįkart tarp prizininkių pateko, bet vistiek labai labai smagu sulaukti rezultatų smile.gif
Atsakyti
Taigi visada taip, kokios buna arsios diskusijos kai tik prasideda konkursas kiekvienas issako savo nuomone del dalyvaujanciu nuotrauku, vienam grazi viena kitam kita... kiekvienas vertina nuotraukas pagal savo nustatytus kriterijus smile.gif
Atsakyti
Sveikinu nuotraukų- nugalėtojų autorius 4u.gif 4u.gif 4u.gif Dalyvavau konkurse pirmą kartą ir buvo smagu,kad mano darbelis neliko nepastebėtas ax.gif noriu padėkoti balsavusiems,ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikinu laimėtojus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti