Įkraunama...
Įkraunama...

Pykčio išreiškimas

Mūsų mažius, manau, kaip ir visi tokio amžiaus vaikai pradėjo bandyti ribas. Tarkim, žino, kad lipti ant stalo ir spintelės negalima, bet lipa doh.gif Aišku, mes drausminam griežtesniu tonu ir nukeliam, o tada jis spiegia kaip išmanydamas, arba dar ranka trenkia į stalą doh.gif Man tai pradeda labai nepatikti. Ir niekaip nesugalvoju, kaip man teisingai elgtis: nekreipti dėmesio ar imtis kokių priemonių ir jei taip, kokių?
Atsakyti
Išlieti pyktį į stalą kur kas geriau nei mušti žmogų ar toliau daryti savo. Tokio amžiaus vaikas dar nemoka išreikšti jausmų, tad daro taip, kaip moka. Tikriausiai girdėjot, kad ir suaugusiems patariama pyktį geriau išlieti į pagalvę, bokso kriaušę, o ne išsiliejant ant kitų žmonių ar kaupiant emocijas ax.gif
Atsakyti
Mano mažius užėjus pykčio bangai, ima spiegti, viską mėtyti ant žemės, muštis. Kliūna net katinui, jei šis tuo metui eina pro šalį. Dažnai atsigula ant žemės, spardosi. Iš pradžių bandžiau į visą tai reaguoti, bet greitai nustojau tai daryti. Dabar paprasčiausiai nekreipiu dėmesio. Jei ilgai nenurimsta, nunešu į kitą kambarį ir uždarau duris. Stebuklingai suveikia. Po minutėlės nurimsta ir ima čiauškėti.
Atsakyti
[quote=nireglina,2008 11 03, 21:41]
Mano mažius užėjus pykčio bangai, ima spiegti, viską mėtyti ant žemės, muštis. Kliūna net katinui, jei šis tuo metui eina pro šalį. Dažnai atsigula ant žemės, spardosi. Iš pradžių bandžiau į visą tai reaguoti, bet greitai nustojau tai daryti. Dabar paprasčiausiai nekreipiu dėmesio. Jei ilgai nenurimsta, nunešu į kitą kambarį ir uždarau duris. Stebuklingai suveikia. Po minutėlės nurimsta ir ima čiauškėti.
[/quo

Mano kleckis irgi pradėjo protestuoti smile.gif tiesa jis nesimuša ir nesitranko, bet atsisėda užsimerkia ir klykia visa gerkle, bet mes nekreipiam dėmesio, ar išnešam į kitą kambarį ir tikrai kai mato, kad niekas nekreipia dėmsio, iškart nurimsta, ir eina kitų zbitkų krėsti thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai laikomes vieningos taktikos su teciu - NEKREIPTI DEMESIO
Jei tik krenta ant zemes ir pradeda visaip spygauti ar trankytis, tiesiog pradedam ramiu tonu kalbet tarpusavyje ir iseinam i kita kambari. Stengiames net neziureti i vaiko puse ax.gif (aisku as aki uzmetu, kad neuzsigautu, nenukristu ar neuzsimestu ko nors... ) Kai tik nurimsta ir ateina pati pasiziuret kur mes esam - tada apsikabinu ir pasakau "myliu myliu" blush2.gif

Nezinau ar teisingai elgiames, bet tokie "priepuoliai" reteja.
Atsakyti
pasireiskia tie pykciai spiegimu,ant zemes nukritimu,arba uzdaro duris ir isena rekdama.Tada as sodinu ant kedutes ir kazkur 5min turi ramiai sedeti,is pirmo karto tikrai nepavyksta.bet turi mamos klausyti,o jei tie pykciai pasirodytu sveciuose ar kur pardej kokioj:oh .Neiseis demesio kreipt tikrai.
Atsakyti
Iš parduotuvės galima išnešt užėjus pykčiui, iš svečių išeit.
Atsakyti
QUOTE(Adaya @ 2008 11 04, 13:33)
Mes tai laikomes vieningos taktikos su teciu - NEKREIPTI DEMESIO
Jei tik krenta ant zemes ir pradeda visaip spygauti ar trankytis, tiesiog pradedam ramiu tonu kalbet tarpusavyje ir iseinam i kita kambari. Stengiames net neziureti i vaiko puse  ax.gif  (aisku as aki uzmetu, kad neuzsigautu, nenukristu ar neuzsimestu ko nors... ) Kai tik nurimsta ir ateina pati pasiziuret kur mes esam - tada apsikabinu ir pasakau "myliu myliu"  blush2.gif

Nezinau ar teisingai elgiames, bet tokie "priepuoliai" reteja.



Pritariu, kad geriausias būdas nekreipti dėmesio. Nors tai oi kaip nelengva blush2.gif
Atsakyti
mes taip pat turim tokią problemą.Bandom nekreipti demesio, bet nevisada išeina, juolabiau kai klykdamas prašo pakelti, o jei nekeli tai atsitempia kede ir vistiek lipa.meto daiktus, savo zaislus, ir bet ka kas papuola po ranka. verysad.gif
o jei bandai kalbinti dar garsiau pradeda rekti.
nunesus i kita kambari nei trupucio nebuna vienas, o bega is paskos rekdamas. verysad.gif
Atsakyti
maniskis ir pradejo rodyti savo oziukus jei jam kas nepatinka pradeda riestis atgal nei aprengt leidzia,nei pampersa pakeist kaip mane erzina toks jo elgesys o db dar ir rekt pradejo.gyvenimu nepatenkintas tai pirmadieni jau kantrybe neatlaike per sikniuka daviau tai asaryciu buvo sirdi man suspaude kad taip pasielgiau,bet padejo apsiramino tik klausimas ar ilgam nereikia db rekt.uztenka pasakyti
Papildyta:
maniskis ir pradejo rodyti savo oziukus jei jam kas nepatinka pradeda riestis atgal nei aprengt leidzia,nei pampersa pakeist kaip mane erzina toks jo elgesys o db dar ir rekt pradejo.gyvenimu nepatenkintas tai pirmadieni jau kantrybe neatlaike per sikniuka daviau tai asaryciu buvo sirdi man suspaude kad taip pasielgiau,bet padejo apsiramino tik klausimas ar ilgam nereikia db rekt.uztenka pasakyti
Atsakyti
Na,ką..matau,kad ne mano vienos toks vaikas doh.gif .Bet paskuitiniu metu tiesiog noriu nusišauti .Vaikas tapo nebevaldomas (tiksliau mes negalim susitvarkyt) .Klykia visur ir visada...isterijos priepuoliai siaubingi.Pvz.šiandien paėmiau iš darželio (lanko 6 savaites),oras geras,galvoju,pasivaikščiosim.Na,ir ką..vaikinas užsimanė,kad jį neščiau ant rankų..neėmiau ir pašlo pakatilas doh.gif .Staugia,klykia,kojom trypia,lupa nuo savęs drabužius ir pan.Didelę dalį nekreipiu dėmesio,bet vis tik ne plynas laukas-žmonės eina..na ir prasideda dar komentarai visų doh.gif .Tas pats kai reik eit miegot g.gif .Į savo lovą eit nenori,lenda į mūsų,neleidi-staugia,leidi-išsidirbinėja arba dar geriau kariasi ant kaklo.Ir taip "opera" gali užtrukti valandą ar ilgiau mega_shok.gif .SOS ,gal kas kokių patarimų turi?? Senka kantrybė,nervai nelaiko,o apie darnią šeimą tai net kalbos nėra verysad.gif .Beje teroristui greit du metukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 06 lapkričio 2008 - 16:48
juokas paeme is zinutes jusu mamka o as galvojau kad mano vienos toks nezinau ir as kaip susitvarkyti.pasakau kad negalima taip daryt tai kakaryne savo kai paleis,o db jam l smagu ziuret i klozeta net pasilenkes dartruksta kad rankas sukistu ax.gif buna tokiu dienu nors nusisauk
Atsakyti