Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolat žiūri į kitas

QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2008 11 17, 10:56)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Skaitau, naturalu kad ziuri. As kartai ka idomesnio pamacius pati parodau. Kas cia tokio. Aisku, jeigu mums einant gatve jis atsisukinetu i kiekviena simpatinga moteri, nuziurinetu nuo galvos iki koju iur dar ilgesingai svilpciotu, tai jau aisku nepatiktu. Bet kad patyliukais pastebi grazias moteris, nematau jokios tragedijos.
Atsakyti
QUOTE(Homer @ 2008 11 16, 17:08)
nu butu neblogai kad ir kiti suprastu, juk rasote tai kitiems ir apie kitus..............ar tik sau pasirasot, kad nepamirst

Aha , sau pasirašau biggrin.gif .Čia - mano dienoraštis biggrin.gif ...
Atsakyti
Tragedija, kai nebepastebi tavęs. O tik kitas, kad ir paslapčia.
Atsakyti
anksciau kai tik susipazinom,ziuredavo i daugeli mergaiciu,pravaziuojant persisukdavo g.gif bet as jam ikaliau i galva kad gali ziureti kai bus be manes. Taj dbr prie manes net karto nemaciau kad ziuretu biggrin.gif
Atsakyti
Nu mano MB taip akivaizdziai neziuri, kad pamatyciau. Jeigu jusu berniukai ziuri, tai sakykit "gal ziuronus paduoti?" biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif pabandyt jis man paziuret arba kai ziuri as irgi ta paty darau tik su dvigubu smugiu tada prasideda putojimais ko tu ziuri sakau a taip pat kaip tu ir viskas ziurejimas baigiasi
Atsakyti
Nematau problemos,aš savo vyru pasitikiu,ir net nepastebiu ar jis žiūri ar ne.Nes aš pati pastebiu išvaizdžius vyrus.Sveikas vyras visada pastebės gražią moterį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baniukas: 19 gruodžio 2008 - 16:16
QUOTE(Baniukas @ 2008 12 19, 18:16)
Nematau problemos,aš savo vyru pasitikiu,ir net nepastebiu ar jis žiūri ar ne.Nes aš pati pastebiu išvaizdžius vyrus.Sveikas vyras visada pastebės gražią moterį.


pastebet mes visi pastebime bet jei akivaizdziai ziuri tai man nepatinka smile.gif tiesiog nepagarba salia esanciam zmogui.
Atsakyti
Bele tik ziuri, o ne ka daro biggrin.gif
Atsakyti
o mes juk irgi eidamos kartu su vyru nuzvelgiame koki vyruka ax.gif blush2.gif as tai pasiziuriu blush2.gif aisku nepersisuku iki kol jis nueina,bet kol praeina butinai uzmetu aki,jei labai jau patrauklus.bet juk tik tiek. ax.gif
Atsakyti
Argi vyras kaltas,kad gražios moterys Lietuvoj...kad seilė varva apsidairius...gaila tik.kad kvaišų daug...katros mano,kad jos pačios gražiausios...ir vyras apakęs nuo to grožio...
Atsakyti