Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

as vel del medaus tortuko, nuvariau as siandien i iki nusipirkti grietineles 36 proc riebumo, bet jos galiojimas 12.23 tiktai blink.gif mes ta tortuka valgysim per kaledas 12.25 o tepsiu ryt, tai man ta grietinele suges iki kaledu g.gif nu tikiuosi ryt bus atvezta sviezios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikaxx @ 2008 12 22, 20:37)
as vel del medaus tortuko, nuvariau as siandien i iki nusipirkti grietineles 36 proc riebumo, bet jos galiojimas 12.23  tiktai  blink.gif  mes ta tortuka valgysim per kaledas 12.25 o tepsiu ryt, tai man ta grietinele suges iki kaledu  g.gif  nu tikiuosi ryt bus atvezta sviezios  doh.gif


Oho koks sutapimas, as irgi i IKI siandien lekiau tos grietineles pirkti, taciau galiojimas taip pat iki tos pacios dienos, todel kaip ir tu nepirkau... ax.gif Is kokio tu miesto?
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 22, 17:24)
NA KA , MERGAITES , GAL NORS KIEK PADESIU , SU SAVO PAAISKINIMAIS ( TOMS KURIOS RUOSESI KEPTI )


Ačiū už fotosesiją thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pas mane lygiai tokio pat storio blynai gavosi, tik aišku šviesesni, nes be deginto cukraus ax.gif Prisikepiau iš 2-jų normų - vienus kiek mažiau pakepiau - tai tokios gražiai švelniai auksinės spalvos gavosi ir tie tokie lankstūs truputį, nelabai ir sukietėjo - man labai patinka thumbup.gif. Kiti visi rusvi ir kieti/trapūs kaip jūsiškiai mirksiukas.gif
Aš tai visada iš karto kočioju ant miltais pabarstyto kepimo popieriaus - daug greičiau ir lengviau perkelt į skardą ax.gif

Atsakyti
As irgi siandien pirkau grietinele, kuri galioja iki rytdienos. Na asmeniskai as nemanau, kad kas nutiks, jei torta valgysit per kaledas biggrin.gif nes as irgi tepsiu napoleona ryt vakare, i kurio krema ieina grietinele (cia mano asmenine nuomone).
Atsakyti
sveikutes,
jau seiles isvarvinau koki menesi beziuredama i cypciuko meduti, tai va visus produktus jau susipirkau, ir ta grietinele iki rytdienos galiojancia irgi biggrin.gif bet manau kad tikrai nieko jai neatsitiks ax.gif rankoves pasiraitojau ir ruosiuosi kepti, tik jus man pasakykit ar kiausinius i tesla taip ir det, tiesiog imust? ar juos reikia atskyrt ir baltymus suplakt pries tai? gal kvailai klausiu, bent nepykit jau ant manes ax.gif
labai dekosiu uz skubu atsakyma nes delnai niesti jauciu kad siandien ta diena kai gal gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2008 12 22, 21:09)
sveikutes,
jau seiles isvarvinau koki menesi beziuredama i cypciuko meduti, tai va visus produktus jau susipirkau, ir ta grietinele iki rytdienos galiojancia irgi  biggrin.gif bet manau kad tikrai nieko jai neatsitiks  ax.gif rankoves pasiraitojau ir ruosiuosi kepti, tik jus man pasakykit ar kiausinius i tesla taip ir det, tiesiog imust? ar juos reikia atskyrt ir baltymus suplakt pries tai? gal kvailai klausiu, bent nepykit jau ant manes  ax.gif
labai dekosiu uz skubu atsakyma nes delnai niesti jauciu kad siandien ta diena kai gal gausis  biggrin.gif


Nereikia atskirai plakti kiausiniu baltymu ir tryniu, tiesiog imusti i visa mase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2008 12 22, 19:11)
Nereikia atskirai plakti kiausiniu baltymu ir tryniu, tiesiog imusti i visa mase smile.gif

sirdingiausiai aciu 4u.gif
Atsakyti
Kepiau siandien medaus torto blynus ax.gif ryt sutepsiu juos smile.gif bus tortukas kaledoms 4u.gif
user posted imagep.s tolumoje matosi mano "padejaja" lotuliukas.gif kuriai labai knietejo suvalgyti minkoma tesla biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukke: 22 gruodžio 2008 - 20:25
Vezu savo meduti(tiksliau visa statine hihihi.gif )uosvienei cool.gif Dar du blynus palikau, jei visus buciau sutepusi, tai butu nuvirtes ant sono lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 22, 21:45)
Vezu savo meduti(tiksliau visa statine hihihi.gif )uosvienei cool.gif Dar du blynus palikau, jei visus buciau sutepusi, tai butu nuvirtes ant sono lotuliukas.gif

user posted image


Labai saunus tortukas thumbup.gif Man netgi grazesni tokie aukstesni tortai...
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 22, 20:45)
Vezu savo meduti(tiksliau visa statine hihihi.gif )uosvienei cool.gif Dar du blynus palikau, jei visus buciau sutepusi, tai butu nuvirtes ant sono lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
BET JAU GROZIS wub.gif wub.gif

O cia trupukais papuosta, ar kokiu griliazu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 22 gruodžio 2008 - 20:50
QUOTE(Inočka @ 2008 12 22, 21:49)
O cia trupukais papuosta, ar kokiu griliazu?

Trupiniai daugiau pakepinti ir sumalti blenderiu mirksiukas.gif
Aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti