Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- virusas (23)

QUOTE(Ingusia31 @ 2008 11 05, 16:49)
Papildyta:
Sita minti cia kazkur forume pasigavau bet turejau rimtu ketinimu ja igyvendinti. Yra tokia priemone kurios nereik "kept" ir kuri tampa dregmei atspatri po dvieju savaiciu smile.gif.


Tai tada dvi savaites nebus galima tuliku naudotis biggrin.gif

O del plastiko dekoravimo, tai as daziau akriliniais dazais, tada dariau sendinima su "Sadolin Antique", dejau servetele, seseliavau ir lakavau. Ziuresim kiek laikys biggrin.gif
Atsakyti
tada buvo vasara planavau visus is namu isvyt atostogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2008 11 05, 14:59)
Tai tada dvi savaites nebus galima tuliku naudotis biggrin.gif


As ta pati pagalvojau lotuliukas.gif

Ingusia31, tiesa, visus atostogaut isvaryt tai galima, o kur paciai eiti??? g.gif jei namuose tik 1 wc? ax.gif

Bet Ingusia31, o kokia ta paslaptinga priemone, kur po dvieju savaiciu pasidaro daiktai atsparus dregmei... ax.gif Pasnabzdek del visa ko topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2008 11 05, 14:42)
Oi, ačiū, Ingusia31, už pasiūlymus  4u.gif
O profams, matyt, jau lemta kaip batsiuviams be batų... Bet užtat mes galim akis paganyt į jūsų visų kuriamus grožius  thumbup.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o šitas tai topinis smile.gif
tik kiek ta musė išbus atspari vandeniui... ir ne tik...paskęs gi...  g.gif  lotuliukas.gif

Na jeigu vyras grįžęs namo dar tokią musytę rastų doh.gif .....Turbūt su visais teptukais, lakais ir visu kitu turtu iš namų išvytų doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikiuos į šią temą papuoliau.
Sugalvojau gimtadieniui vazą dekupažint, bet ji stiklinė, tai vistiek daryt viska taip pat? nudažyt priklijuot lakuot ar dar kažką? kažką spec nes stiklas, nenumanau net doh.gif verysad.gif
Atsakyti
pasidairiau po pagyrų puodą ir vėl man neaišku:
kaip padaryti jeigu noriu, kad atrodytu servetėlės klijuotos tiesiai ant medžio?
na kad pati mediena kaip pagrindas matytūsi. ar tada tiesiai dėti paveiksliuką ir tepti mediumu ir lakuoti , ar reik dar kažkuo gruntuoti pačią dėžutę? g.gif
na gal supratote apie ką aš čia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2008 11 05, 19:07)
As ta pati pagalvojau  lotuliukas.gif

Ingusia31, tiesa, visus atostogaut isvaryt tai galima, o kur paciai eiti???  g.gif  jei namuose tik 1 wc?  ax.gif

Bet Ingusia31, o kokia ta paslaptinga priemone, kur po dvieju savaiciu pasidaro daiktai atsparus dregmei... ax.gif  Pasnabzdek del visa ko  topsecret.gif


Si priemone http://www.dekovita....products_id/719
Dar ir si tinka http://www.dekovita....roducts_id/1007
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2008 11 06, 00:39)


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nei viena tokiam reikalui absoliuciai netinka. Pirma priemone aiskiai parasyta Stiklo ir keramikos mediumas skirtas dekoratyviniams tikslams, Sis mediumas suteikia ilgaamžiškumo dažytiems ir nedažytiems stiklo ir keramikos paviršiams. Negalima maišyti su kitais dažais. Užsifiksuoja džiūstant. Visškai užsifiksuoja per 14 dienų. dekoratyviniams tikslams reiskia ne pastoviam naudojimui tuo labiau apie atsparuma dregmei cia nei zodzio nera.
Antra priemone Jei norite kad gaminys butu atsparus oro, temperaturos pokyciams reikia kepti orkaite 1val. 180 laipsniu temperaturoje. . Vargu ar mano klozetas tilptu i orkaite tai viena o kita atsparumas dregmei ir vandeniui truputi kas kita nei pasikeitusios oro ar temperaturos salygos (cia gal labiau tiktu lauke esantiems dekoruotiems daiktams nei ilgalaikiam vandens salyciui. As kalbejau apie sita priemone http://www.senasnauj...product&id=3111


Papildyta:
QUOTE(gugu @ 2008 11 05, 23:40)
pasidairiau po pagyrų puodą ir vėl man neaišku:
kaip padaryti jeigu noriu, kad atrodytu servetėlės klijuotos tiesiai ant medžio?
na kad pati mediena kaip pagrindas matytūsi. ar tada tiesiai dėti paveiksliuką ir tepti mediumu ir lakuoti , ar reik dar kažkuo gruntuoti pačią dėžutę? g.gif
na gal supratote apie ką aš čia rolleyes.gif


Supratome. Nulakuoji akriliniu laku arba bespalviu gruntu (kuris mano manymu visiskai nreikalingas kaip pirkinys nes ji laisvai gali pakeisti lakas, nu bet jei jau isleidai pinigus tai tepk gruntu)- sitas zingsnis reikalingas tam kad servetele geriau slystu uzklijuojama ir jei paskui sendintus tai kad nesugerto step1 nes itrukimu nebus smile.gif, tada issikerpi serveteles fragmenta kuri nori klijuoti, apsibrezi ji piestuku ant dezutes, ta lopineli ant dezutes nudazai baltais akriliniais dazais (iskaiciuodama paklaida nes servetele pleciasi suslapinta ir gana smarkiai todel labai sunku graziai uzklijuoti sudetingu formu iskarpa) ir klijuoji. Geriau tegul balti dazai islenda per krastus nei ju truksta po servetele paskui, nes vaizdo grazaus nebus o tu baltu islindusiu dazu krastelius graziai krapstuku ausim su acetonu pereik ir lengvai nusivalys jie.
Papildyta:
QUOTE(Irmius @ 2008 11 05, 21:23)
Tikiuos į šią temą papuoliau.
Sugalvojau gimtadieniui vazą dekupažint, bet ji stiklinė, tai vistiek daryt viska taip pat? nudažyt priklijuot lakuot ar dar kažką? kažką spec nes stiklas, nenumanau net  doh.gif  verysad.gif



dar prie zengiant pirma dazymo zingsni dekoruojama viena nutepk klijais, gruntu ar mediumu skirtais stiklui ar ivairiems pavirsiams kad sukibimas gautus geras.
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2008 11 05, 22:40)
pasidairiau po pagyrų puodą ir vėl man neaišku:
kaip padaryti jeigu noriu, kad atrodytu servetėlės klijuotos tiesiai ant medžio?
na kad pati mediena kaip pagrindas matytūsi. ar tada tiesiai dėti paveiksliuką ir tepti mediumu ir lakuoti , ar reik dar kažkuo gruntuoti pačią dėžutę? g.gif
na gal supratote apie ką aš čia rolleyes.gif


Sutinku, kad medį puikiai galima "gruntuoti" laku ar tuo pačiu mediumu.
Jei skaidriu gruntu, tai, prieš klijuojant servetėlę, išdžiūvus gruntui, medis kaip taisyklė pasišiaušia, tada reikia nušvitrinti ir dar būtų gerai viską pertepti mediumu, nes gruntas to paviršiaus slidumo, kuris reikalingas servetėlei, nesuteikia. Gal todėl mediumas arba lakas puikiai tinka grunto vaidmenyje.
Jei medis šviesus, tik labai retais atvejais po motyvu dažyčiau baltai.
Tai labai paprasta patikrinti. Paimamas norimas motyvas ir pabandoma su vandeniu (tiesiog ant to medžio pasibandoma "užklijuoti" vandeniu). Jei motyvas nėra šviesus ir visai "prapuolantis" ant medinio paviršiaus, tai ir nedažyčiau po juo baltai.
Atsakyti
oho kaip čia pasirodo sudėtinga unsure.gif
Atsakyti
Efauto, aciu uz patarima del plastikiniu pavirsiu 4u.gif Tik klausimelis, kur Vilniuje galima nusipirkt to grunto stamperijos? Nes artmanijoj neturi g.gif O man labai reikia ( nes dekoravau buteli vandeniui, o dangtelis plastikinis deja nusivale gana lengvai, nors buvo svitriniu nuslifuotas ir lakuotas 4 kartus verysad.gif, o butelys dabar stovi ir man akis bado su tuo negraziu dangteliu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(deimushka @ 2008 11 06, 10:36)
Efauto, aciu uz patarima del plastikiniu pavirsiu  4u.gif Tik klausimelis, kur Vilniuje galima nusipirkt to grunto stamperijos? Nes artmanijoj neturi  g.gif O man labai reikia ( nes dekoravau buteli vandeniui, o dangtelis plastikinis deja nusivale gana lengvai, nors buvo svitriniu nuslifuotas ir lakuotas 4 kartus  verysad.gif, o butelys dabar stovi ir man akis bado su tuo negraziu dangteliu  lotuliukas.gif )



Nenoriu klaidinti del grunto smile.gif ,as irgi turiu ta Stamperijos....bet nezinau kokia ten sudetis... g.gif
Bet dar naudoju Gesso analoga (olki firmos tapybai,pirkau Vilniuje),jis PVA pagrindu,ant plastikinio pavirsiaus dar nebandziau...bet siuo metu kaip tik bandau ant metalinio daikto....Siaip skaiciau apie gesso ,kad jis universalus.... g.gif
Atsakyti