Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas

QUOTE(Liutukeee @ 2008 11 04, 18:37)
Oi,nenorejau nugasdint.Tai kiek zinau-kitoms viskas gerai.Bus ir tau gerai.Tiesiog Endra uzklause-tai ir parasiau  blush2.gif
O kiek tau savaiciu buvo kai nustojo vystytis?O jau per echoskopija buvo mate leliuka ir plakancia sirdute?Gal tiesiog siaip kazkas netaip buvo,juk buna .O Tu dufastono negerei,gal progesterono trukumas yra?As tai geriau ir dufastona iki 16sav.,nors pastojus progesterono tyr.ir nedariau,nes R.sake,kad nieko jis neparodys.

Sekmes ir tau! 4u.gif

Papildyta:
Ir dar norejau pasitikslint-mums jau 35sav.5d.-tai aspirina turiu nutraukt uz2dienu,ar ne?


Sorry merginos, tikrai nenoriu jusu gasdinti. Jums viskas bus tikrai gerai. Pas mane cia tik toks iskirtinis atvejis.

Lialus nustojo vystytis 9 sav. Plakancia sirdute mate kai buvo 6 sav. ir 5 dienos. Dufastono negeriau, nes man jo niekas nebuvo skyres.
Dabar visko jusu klausineju, nes noriu apsoliuciai viska issiaiskinti ir kokius tik galima tyrimus padaryti. Gydytojai liepia pailseti ir vel bandyti. Bet sau pasakiau, kol visu tyrimu nepadarysiu tikrai nebandysiu. Jau ir taip isvargusi nuo visokiu ligoniniu ir gydytoju. Per metus turejau net 4 narkozes. Zodziu. Manau, kad pas mane matyt apart AFS dar kazkas ne taip.

Geros dieneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Endra @ 2008 11 05, 09:44)
Sorry merginos, tikrai nenoriu jusu gasdinti. Jums viskas bus tikrai gerai.  Pas mane cia tik toks iskirtinis atvejis.

Lialus nustojo vystytis 9 sav. Plakancia sirdute mate kai buvo 6 sav. ir 5 dienos. Dufastono negeriau, nes man jo niekas nebuvo skyres.
Dabar visko jusu klausineju, nes noriu apsoliuciai viska issiaiskinti ir kokius tik galima tyrimus padaryti. Gydytojai liepia pailseti ir vel bandyti. Bet sau pasakiau, kol visu tyrimu nepadarysiu tikrai nebandysiu. Jau ir taip isvargusi nuo visokiu ligoniniu ir gydytoju. Per metus turejau net 4 narkozes. Zodziu.  Manau, kad pas mane matyt apart AFS dar kazkas ne taip.

Geros dieneles  4u.gif

vargsiuke, 4 narkozes blink.gif mes noterytes viska atlaikom.
as prie tu visu vaistu geriau vit E ir Ca be vit D. kas2 val specialiai kazka valgiau ir tablete geriau. tai dufastona, tai aspirina, tai vitaminus tai Ca. butinai laikykis visu musu rekomendaciju, cia jau ne vieno zmogaus patirtis. viskas i kruva ir isnesiosime kudikeli.

Merginos, mano sunelis stebuklingas wub.gif , daug miega, mazai verkia. kad apsidrausciau nuo pilvuko kasdien apie pavakare geriu smekta, angsliuka, ramunliu arbatas, kad tik nepustu ir miegame visa seima labai gerai 4u.gif

ikiukas
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 11 05, 14:10)
vargsiuke, 4 narkozes blink.gif mes noterytes viska atlaikom.
as prie tu visu vaistu geriau vit E ir Ca be vit D. kas2 val specialiai kazka valgiau ir tablete geriau. tai dufastona, tai aspirina, tai vitaminus tai Ca. butinai laikykis visu musu rekomendaciju, cia jau ne vieno zmogaus patirtis. viskas i kruva ir isnesiosime kudikeli.

Merginos, mano sunelis stebuklingas wub.gif , daug miega, mazai verkia. kad apsidrausciau nuo pilvuko kasdien apie pavakare geriu smekta, angsliuka, ramunliu arbatas, kad tik nepustu ir miegame visa seima labai gerai 4u.gif

ikiukas



o ka vit E daro? man praeita karta siemos gydytoja skyre, o si karta tai taip ir nepradejau dar gerti, gal verta?

o dufastonas su R kalbejau, sake tik tuomet, kai butina del gresiancio gerti ir itaria geltonkunio trukuma, nes su AFS hormonai, iskaitant progesterona, irgi gali tirstinti krauja.

bet tavo maziukas ir stebukliukas, tikekimes ir toliau ramiai gyvensit. gal mamyte rami, patyrusi, tai ir mazius ramus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 05 lapkričio 2008 - 14:26
noriu jusu paklausti, iki keliu savaiciu galima gerti kalci? kiek zinau kad reikia kazkada sustoti, kad legviau vyktu gimdymas tiek leliukui tiek mamytei? ar is senu istoriju jau, nes viskas taip greitai keiciasi, nes kai nesiojau pirma tai ant pacio galo uzdraude gerti, bet neatsimenu iki kiek laiko
Atsakyti
Laba 4u.gif ,


užsidėjau naują parašą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintė @ 2008 11 05, 09:37)

Aš baigiau gerti kai buvo 35 sav. ir 6 d. kitą jau negėriau

4u.gif Tai mums siandien tiek laiko,bet zadu dar ryt isgert,nes ginius 1d.velesne data kortelej irases smile.gif

QUOTE(Karvute @ 2008 11 05, 14:10)
Merginos, mano sunelis stebuklingas wub.gif , daug miega, mazai verkia. kad apsidrausciau nuo pilvuko kasdien apie pavakare geriu smekta, angsliuka, ramunliu arbatas, kad tik nepustu ir miegame visa seima labai gerai 4u.gif


Kaip miela! wub.gif

QUOTE(zose123 @ 2008 11 05, 15:28)
noriu jusu paklausti, iki keliu savaiciu galima gerti kalci? kiek zinau kad reikia kazkada sustoti, kad legviau vyktu gimdymas tiek leliukui tiek mamytei? ar is senu istoriju jau, nes viskas taip greitai keiciasi, nes kai nesiojau pirma tai ant pacio galo uzdraude gerti, bet neatsimenu iki kiek laiko


Man sake,kad IIItrimestre nebegert.
QUOTE(Rola @ 2008 11 05, 19:46)
Laba  4u.gif ,
užsidėjau naują parašą  mirksiukas.gif

wub.gif
Kaip dukryte auga?
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 11 05, 22:23)
Man sake,kad IIItrimestre nebegert.




nestumo kalendoriuje raso, kad reikia kaip tik treciam trimestre reikia, nzn ka daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 11 05, 15:25)
o ka vit E daro? man praeita karta siemos gydytoja skyre, o si karta tai taip ir nepradejau dar gerti, gal verta?

o dufastonas su R kalbejau, sake tik tuomet, kai butina del gresiancio gerti ir itaria geltonkunio trukuma, nes su AFS hormonai, iskaitant progesterona, irgi gali tirstinti krauja.

bet tavo maziukas ir stebukliukas, tikekimes ir toliau ramiai gyvensit. gal mamyte rami, patyrusi, tai ir mazius ramus  4u.gif

stiprina gimda g.gif as geriau, viskas kartu padejo, o gal taip turejo buti, dabar nepasakysiu. manau, gerk tu viska, ar nori experimentuoti ? man liko puse flakono, galiu padovanoti 4u.gif

QUOTE(zose123 @ 2008 11 05, 15:28)
noriu jusu paklausti, iki keliu savaiciu galima gerti kalci? kiek zinau kad reikia kazkada sustoti, kad legviau vyktu gimdymas tiek leliukui tiek mamytei? ar is senu istoriju jau, nes viskas taip greitai keiciasi, nes kai nesiojau pirma tai ant pacio galo uzdraude gerti, bet neatsimenu iki kiek laiko

as geriau Ca be vit D, kuris neduoda vaikucio kaulejimo, tik su kresejimu kazka padeda. dar sakyciau man kaulai maziau skaudejo ir dantu problemu nebuvo, ar sutapimas ar kaip - nepasakysiu. per pirmaji nestuma labai sanarius skaudejo ir nugara iki ir po gimdymo. daabr jokiu tokiu problemu nebuvo ir nera. su nugara labai vargau, dabar kaip nauja smile.gif

QUOTE(Rola @ 2008 11 05, 19:46)
Laba  4u.gif ,
užsidėjau naują parašą  mirksiukas.gif

wub.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
man skauda pirstu sanarius
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 11 06, 17:48)
stiprina gimda g.gif as geriau, viskas kartu padejo, o gal taip turejo buti, dabar nepasakysiu. manau, gerk tu viska, ar nori experimentuoti ? man liko puse flakono, galiu padovanoti 4u.gif
as geriau Ca be vit D, kuris neduoda vaikucio kaulejimo, tik su kresejimu kazka padeda. dar sakyciau man kaulai maziau skaudejo ir dantu problemu nebuvo, ar sutapimas ar kaip - nepasakysiu. per pirmaji nestuma labai sanarius skaudejo ir nugara iki ir po gimdymo. daabr jokiu tokiu problemu nebuvo ir nera. su nugara labai vargau, dabar kaip nauja smile.gif
wub.gif saunuole 4u.gif


o ka Ca su kraujo kresejimu turi bendro? as tai niekad negeriau, nes dariausi kazkada tyrima, ir taip per daug Ca pas mane organizme.

o E varysiu nusipirkti i vaistine apacioj darbo, nebedelsiu. o kokia dozuote, kiek jo reik gert?
Papildyta:
QUOTE(zose123 @ 2008 11 06, 17:51)
man skauda pirstu sanarius


Praeitą kartą man nuo tinimų skaudėdavo.
Atsakyti
merginos, kurias siuntė dėl AFS pas kardiologus, ar rado kokių pakitimų? Ar turim didesnę riziką sirgti kokiom širdies ligomis?
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 11 07, 13:53)
merginos, kurias siuntė dėl AFS pas kardiologus, ar rado kokių pakitimų? Ar turim didesnę riziką sirgti kokiom širdies ligomis?

Buvau pas kardiologes,viena nustate prolapsusa,kita tik buriu hipermobilizacija.O siaip tai tik pati klausinejo kas tas AFS blush2.gif
Atsakyti