Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos paaugliams

VISKAS PRIKLAUSO NUO POMĖGIŲ cool.gif man dabar bus 18 metų-padovanotų man kažką kas susiję su kompu ar mobiliuoju telefonu-a le-juk aš jauna, man tai turi rūpėti- susiraukčiau kaip kopūstas, o mintyse iškeikčiau schmoll.gif padovanotų man knygą-išbučiuočiau tą žmogų iš džiaugsmo, padovanotų man kokių karoliukų ar rankdarbių knygą, ar kažką kas su tuo susiję-likčiau įvertinta, suprasta, jog žmogus žino kas man patinka, kuo aš domiuosi, padovanotų puzlę-valio, aš tai dievinu.padovanotų kosmetikos parduotuvės čekį-na.., padėkočiau ir padėčiau į lentyną, gal kokį kremą kada nusipirksiu ar šampūną, nes aš nesidažau "špaklium"-taip kad man jokio džiaugsmo iš tokio čekio. padovanotų man ar pižamą, ar šlepetes, ar galų gale drabužių parduotuvės čekį kad nusipirkčiau tai kas man patinka-praktiška thumbup.gif

kreipiuosi į tą mamytę, kuri būtent ir klausė, ką dovanoti vaikam 4u.gif jei jūs manot kad jūsų vaikai turi viską ką nori, jei nepareiškė savo norų, galit nupirkti abiem patalynę naują mirksiukas.gif ne tik kad praktiška, bet ir sveika sveikatai, pasikeisti miegamą aplinką į naują, švarią, nedulkėtą.ypač jei vaikai alergiški namų dulkėm.

na čia tiesiog mano mintys, nuomonė. bet pirma pasiklauskit pačių vaikų-gal jie kažko labai nori? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 05, 19:43)
VISKAS PRIKLAUSO NUO POMĖGIŲ  cool.gif 

Ką aš ir tvirtinu rolleyes.gif kad vienos geros dovanos formulės nėra, kadangi visi vaikai skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 04, 18:14)
Čekis man atrodo toks šaltas popieriukas, kaip ir pinigai dovanų  smile.gif O Kalėdoms norisi kažko jaukesnio, ilgai galvoto, ruošto...  smile.gif


kaip kam rolleyes.gif man jei su Kalėdom visi pinigus ar čekius sudovanotų, būčiau patenkinta, o esu paauglė, jei ką biggrin.gif


QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 05, 20:43)
galit nupirkti abiem patalynę naują mirksiukas.gif


supykčiau ant mamos, tiesą pasakius.
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2008 11 06, 18:27)
kaip kam  rolleyes.gif  man jei su Kalėdom visi pinigus ar čekius sudovanotų, būčiau patenkinta, o esu paauglė, jei ką  biggrin.gif
supykčiau ant mamos, tiesą pasakius.


bet va man atrodo kad čekis ar pinigai labiau gimtadieniui tinka, kai mažai kas galvojasi tongue.gif

kodėl supyktum? biggrin.gif

va ir dar kartą pagrindžiam teiginį, kad viskas priklauso nuo žmonių tongue.gif o juk mamos geriausiai pažįsta savo vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2008 11 06, 17:27)
kaip kam  rolleyes.gif  man jei su Kalėdom visi pinigus ar čekius sudovanotų, būčiau patenkinta, o esu paauglė, jei ką  biggrin.gif
supykčiau ant mamos, tiesą pasakius.

Aš ne rolleyes.gif Aišku, džiugina bet kokia dovana - parodytas dėmesys, bet man mielesnė dovanos išraiška daiktu, ne pinigais ax.gif 4u.gif
O gražios patalynės norėčiau bigsmile.gif Kasdien eidamas miegoti gali prisiminti dovanojusį smile.gif Praktiška ir malonu rolleyes.gif

Bet visiškai sutinku su jau ir mano, ir Nimbamedės išsakytu teiginiu, jog visi žmonės yra skirtingi smile.gif
Atsakyti
MB dukrai, kuri pas mus gyvena, visais metais pirkdavom didesne dovana ir dovanodavom ir su Kaledom ir su gimimo diena (SAusio pradzioj). Bet siemet gimimo dienai palikom atskira dovana o Kaledoms dovanosiu kelias mazas dovaneles - pizama, slepetes, kvepalus kuriuos ji nusiziurejo, o as sakiau, kad per brangus (bus kaip ir siurprizas), auskariukus, knyga ir patalyne nauja uzsakiau is interneto jau.
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2008 11 09, 14:34)
Kaledoms dovanosiu kelias mazas dovaneles - pizama, slepetes, kvepalus kuriuos ji nusiziurejo, o as sakiau, kad per brangus (bus kaip ir siurprizas), auskariukus, knyga ir patalyne nauja uzsakiau is interneto jau.

tai cia mazos smulkmeneles tongue.gif noreciau as buti ta dukra tongue.gif aisku,juokauju mirksiukas.gif o tai kas bus ta rimtesnioji dovana? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 06, 20:21)
kodėl supyktum? biggrin.gif


nes patalynę laikau daiktu, kurį mama vaikui turi nupirkti ir parūpinti be progos, o ne traktuoti kaip malonią ir nudžiuginti skirtą dovaną biggrin.gif
(mes dabar mamom įrodom skirtumus paauglių lotuliukas.gif )



Atsakyti
Nebesugalvoju, ka padovanoti savo kriksto dukrytei, kuriai 8 metai... padekit... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2008 11 09, 19:16)
nes patalynę laikau daiktu, kurį mama vaikui turi nupirkti ir parūpinti be progos, o ne traktuoti kaip malonią ir nudžiuginti skirtą dovaną  biggrin.gif
(mes dabar mamom įrodom skirtumus paauglių  lotuliukas.gif )

drinks_cheers.gif taigi taigi, kaip dar įrodinėsim skirtumus? biggrin.gif kiekvienas nupirktas, ar padovanotas daiktas parodo žmogui dėmesį, tad reikia vertinti viską ką gauni smile.gif ar tai dovana, ar daiktas nupirktas be progos,ar kuris reikalingas buičiai, kasdienai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(katcia @ 2008 11 09, 19:36)
Nebesugalvoju, ka padovanoti savo kriksto dukrytei, kuriai 8 metai... padekit... g.gif


iš lėlių amžiaus, manau jau vaikas išaugęs, tai gal kokią knygutę? mirksiukas.gif nesunkią grožinę, vaikišką literatūrą?
Atsakyti
Dar kartais zaidzia lelemis, bet tos leles tik tam kartui... biggrin.gif
knyga, manau, pats tas bus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2008 11 09, 20:06)
knyga, manau, pats tas bus...  smile.gif

Knyga puikus daiktas, ypač vaikui mėgstančiam skaityti, bet dažnai tokie vaikai daug knygų jau yra skaitę, taigi rizikuojama padovanot jau skaitytą ax.gif Gal su mama mergaitės tada pasikonsultuot derėtų, ar turi knygą ji, kurią planuotumėt dovanot 4u.gif

Gal vėlgi, dėlionę kokią, stalo žaidimą (Alias ax.gif) 4u.gif
Atsakyti