Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

QUOTE(subtili @ 2009 03 16, 22:00)
Mes tuokemės Juodkrantėje, šventėme Ąžuolyno poilsio namuose. Su malonumu pasidalinsiu patirtimi  smile.gif

Apžiūrėjau smile.gif . Bet kainos tai nemažos doh.gif . Kiek su viskuo maždaug išėjo? (į až gali)
Gal kas turi atsiliepimų apie Kuršių kiemą? g.gif
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios blink.gif

Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 11:18)
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios  blink.gif


Ne tai kad nepopuliarios, bet nepigios tai tikrai:) Visu pirma, ten restoranai (kuriuose galima butu vestuves kelti) vieni is brangesniu ir pasirinkimas nedidelis, antra, zmoniu apgyvendinimas brangus, trecia, visos kitos paslaugos bus brangesnes, fotografui ir kt. reikes moket uz kelta, viska susivezti is klaipedos, sukuosena darytis klaipedoje, geles veztis is klaipedos ir t.t.
Taciau aplinka atperka viska:)
Juodkranteje vestuvems kelti jeigu apie 30 zmoniu yra tik trys vietos: vila flora, vela bianca, azuolynas.
Atsakyti
Tai jau taip, vietų pasirinkimas ten ne pats didžiausias smile.gif Bet viskas įmanoma, kai nori. Mūsų civilinė santuoka buvo Kaune, o visa kita Juodkrantėje ir gėlės iš Kauno važiavo ir kirpėja Kaune... Skmaba įdomiai, bet tikrai nebuvo problema. Dėl kainų, jie mielai derisi ir galima priimti abiems pusėms priimtiną variantą mirksiukas.gif Žinoma, priklauso kada tos vestuvės vyksta.
Papildyta:
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 10:18)
Apžiūrėjau  smile.gif . Bet kainos tai nemažos  doh.gif . Kiek su viskuo maždaug išėjo? (į až gali)
Gal kas turi atsiliepimų apie Kuršių kiemą?  g.gif
Bet, kaip matau, vestuvės Neringoj nelabai populiarios  blink.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo subtili: 18 kovo 2009 - 19:02
Na, kainos visur milžiniškos. Žiūrėsim visokius variantus, nes dar yra laiko mąstyt ax.gif biggrin.gif . Nieko nežinot apie šitą vietą? http://www.neringatr.../?lt=1110454571 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 18, 22:41)
Na, kainos visur milžiniškos. Žiūrėsim visokius variantus, nes dar yra laiko mąstyt  ax.gif  biggrin.gif . Nieko nežinot apie šitą vietą? http://www.neringatr.../?lt=1110454571  blush2.gif

Zinom apie sita vieta, tik vestuvems man ji visai netiko, kadangi netalpina daug zmoniu. O jeigu vestuves nedideles, pvz., apie 15 zmoniu, tada jau ir restoranu variantu daugiau atsiranda.
Atsakyti
QUOTE(gedi @ 2009 03 19, 09:50)
Zinom apie sita vieta, tik vestuvems man ji visai netiko, kadangi netalpina daug zmoniu. O jeigu vestuves nedideles, pvz., apie 15 zmoniu, tada jau ir restoranu variantu daugiau atsiranda.

nebus didelės tikrai - 20-30 žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 03 19, 09:55)
nebus didelės tikrai - 20-30 žmonių  smile.gif


Jei 20, tai gal ir tilptumete, pas mus tai 30 zmoniu, tai mes pasirinkome azuolyna, kadangi jie turi didele sale sventimui pritaikyta, su scena, vila flora ir vela bianca netiko, nes reiketu svesti per 2 aukstus, o daugiau variantu nera. Na kursiu kiemas man asmeniskai nelabai patinka, kiek teko buti, tai maistas nekoks. Nors senokai jame ir buvau.... o vila flora nepatinka? ten visi giria, kad neblogai nedideles vestuves svesti.
Atsakyti
Azuolyne smagu svest konferenciju saleje, salia terasa ir vietos daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(subtili @ 2009 03 19, 12:36)
Azuolyne smagu svest konferenciju saleje, salia terasa ir vietos daug  4u.gif

Jus konferenciju saleje sventete? ne per sviesus apsvietimas buvo? terasa tai didelis privalumas, jei oras geras, o nebuvo daug pasaliniu zmoniu vakare vidiniame kieme? Nes mes dar galime rinktis tarp konferenciju ir tos uzdaros sales, man pastaroji jaukesne atrodo.
Atsakyti
QUOTE(gedi @ 2009 03 19, 15:51)
Jus konferenciju saleje sventete? ne per sviesus apsvietimas buvo? terasa tai didelis privalumas, jei oras geras, o nebuvo daug pasaliniu zmoniu vakare vidiniame kieme? Nes mes dar galime rinktis tarp konferenciju ir tos uzdaros sales, man pastaroji jaukesne atrodo.


Tikrai nebuvo per šviesu ir ta erdvė yra labai gerai. Terasa yra super. Jie ten buvo labai gražiai padengę "alaus stala", vyna isdelioję. O vakare žmoniu nebuvo, bet gal dėl to,kad musų vestuvės buvo rugsėjo men. Kita vertus, žinau,kad net vasaros menėsiais ten niekada nebuna ypatingai daug žmoniu. Išbandyta biggrin.gif
O ta uždara sale man pasirode labai jau uzdara, norint eit i lauka, reikia keliaut per visas pagalbines patalpas. Ir niūroka šiek tiek... Zinoma, spręsti jums, bet aš ir vėl rinkčiaus salę su terasa. smile.gif
Atsakyti
Vajej vajej, kaip man sunku su ta šventimo vieta doh.gif Kažkaip man mažai tų šventimo vietų, o ir kainos nemažos, vajej vajej smile.gif O apie Stončių sodus gal kas ką papasakotų?
Atsakyti
QUOTE(Smagi @ 2009 03 24, 15:16)
Vajej vajej, kaip man sunku su ta šventimo vieta  doh.gif  Kažkaip man mažai tų šventimo vietų, o ir kainos nemažos, vajej vajej  smile.gif  O apie Stončių sodus gal kas ką papasakotų?


Man mano operatorius Stonciu sodus rekomendavo! 4u.gif Bet man reikejo sventimo vietos Klaipedos mieste, tai pasirinkau kitur. ax.gif
Atsakyti