Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl atostogas planuojate be vaikų?

mano vyriausioji nuo 7 menesiu i lopseli peradejo eiti ir jokiu problemu nebuvo ir aplamai as ja su mano uosviene galiu drasiai palikti.kiekvienam savo.
na maitinti 6 metu vaika,kuris jau i mokykla eina man atrodo per didelis rupestis,stai del tokiu mamu vaika iir neauga .kartais ne vyrai konkuruoja,be tpatys vaikai pavydus buna.as darzelyje dirbau tai maciau kaip vaikai neleidzia mamom su niekuo kalbeti ir lenda i akis,o kai mama paklausia ko reikia-nekalba.cia daug priklauso nuo vaiko charakterio ir nuo apllinkos.mums i laidotuves reikejo vaziuoti 500 km ziema,tai maze su mociute liko.galbut jei butu galimybe ir jus paliktumet,kai nera tai ir nereikia.
QUOTE
O kaip kitaip sureaguoti, kai jį mama išveža vidury nakties pas "tetą", su kuria menkas kontaktas yra.
jei ka as to vaiko krikstamote ir jis daznai pas mus buna su maniske zaidzia,bet mama jo nei karta vieno net su mociute 10 min.nebuvo palikus.
as manau ,kad kiekviena mama pazysta savo vaika ir zinoar gali ji su kuo palikti ar ne.
Atsakyti

musu kleckiukas dar nedidelis, bet visur ji kartu vezames, kartu jau ir tolimesne kelione apturejom, bet net minties nebuvo palikti kazkam, net ir seneliam, taip manau, bus ir ateity, nors nesmerkiu tu tevu, kurie nori praleisti kazkiek laiko be vaiku, nors as taip nemokeciau, mums su vyru uztenka keliu valandu pabuti kartu - pasedeti kavunukej, arba paziureti filma, taciau vistiek visos mintys sukasi apie kleckiuka, kazkodel man atrodo, kad niekas geriau uz mane juo nepasirupins, nors savo mama tikrai labai pasitikiu blush2.gif o del kelioniu i kitas salis, tai apskritai manau labai nuostabus budas pailseti su visa seima, tik reikia tinkamai pasirinkti sali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaistulis: 29 liepos 2010 - 19:05
man tai keistas pasakymas "nesmerkiu", ka reiskia smerkti, ar nesmerkti..kiekvienas turi savo nuomone ir savo gyvenimo filosofija smile.gif tongue.gif
musu mergytei dar puse metuku, bet po Lietuva keliaujam kartu, o apie uzsienius pagalvosim veliau, nes su kudikiu keliaut manau nemaza rizika! nesinori leistis i detales, bet buvom keliose kelionese, kur tevai pasimene kudikelius taip prasikankino (konficionieriai, slogos, temperaturos, medicina ne kokia, zodziu, gerai, kai viskas gerai, bet pagalvojus ar verta del to rizikuot vaikiuko sveikata + jis pats nesuvokia tokios keliones, tad mano manymu jei be vaiku negalit ishvykt,tai geriau aplamai to nedaryt smile.gif Mes ir po Lietuva maloniai keliaujam smile.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mes atostogaujam be vaiko, juk ir jam nuo musu reikia pailseti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2010 07 29, 19:48)
mano vyriausioji nuo 7 menesiu i lopseli peradejo eiti ir jokiu problemu nebuvo ir aplamai as ja su mano uosviene galiu drasiai palikti.kiekvienam savo.
na maitinti 6 metu vaika,kuris jau i mokykla eina man atrodo per didelis rupestis,stai del tokiu mamu vaika iir neauga .kartais ne vyrai konkuruoja,be tpatys vaikai pavydus buna.as darzelyje dirbau tai maciau kaip vaikai neleidzia mamom su niekuo kalbeti ir lenda i akis,o kai mama paklausia ko reikia-nekalba.cia daug priklauso nuo vaiko charakterio ir nuo apllinkos.mums i laidotuves reikejo vaziuoti 500 km ziema,tai maze su mociute liko.galbut jei butu galimybe ir jus paliktumet,kai nera tai ir nereikia.
jei ka as to vaiko krikstamote ir jis daznai pas mus buna su maniske zaidzia,bet mama jo nei karta vieno net su mociute 10 min.nebuvo palikus.
as manau ,kad kiekviena mama pazysta savo vaika ir zinoar gali ji su kuo palikti ar ne.

Na, tai gal ne 6 m. vaiko problema, o mamos, kad perdėtai rūpinasi juo, neskatina savarankiškumo ir pan. O galbūt reiškiasi Edipo kompleksas ir tai natūralu, juk visi berniukai pereina tą kelią, tik skirtingai. Manau, jei patys tėvai daugiau skirtų laiko sūnums, bendrautų, draugautų, tas kompleksas pasireikštų minimaliai. ir nebūtų tokios aršios konkurencijos dėl mamos dėmesio šeimoje. O jei vaikai lenda į akis, manau, kad jiems trūksta dėmesio ir korektiško auklėjimo visomis prasmėmis (dabar nesileisiu į smulkmenas). Ar buvo paliekamas vaikas su kitu ar ne, manau, tam įtakos tikrai neturi. smile.gif
Na, teko ir man kelioms dienoms į šermenis ir laidotuves važiuoti, aišku ne 500 km, o 100 km. Mano mama dar buvo jaunesnė ir sveikesnė, be to, turėjo pagalbininkę, tačiau ne, neišdrysau aš palikti, nes pamaniau, tikrai niekas taip gerai neprižiūrės vaiko kaip aš.
Kai gimė mano pirmagimis, mano a. a. anyta dar buvo sveika ir energinga, labai veržėsi prižiūrėti kūdikį. Siūlė man eiti dirbti kuo greičiau ar išleisti atostogų. Na jau ne, nesutikau, nes kas gi, jei ne aš geriau prižiūrės mano vaiką, o ypač naktimis, kai tas keldavosi po 4-5 kartus. Vyras mane palaikė. Ir važiavom su 7 mėnsių pirmagimiu keliom savaitėm atostogauti į užsienį ir nė akimirkos nepasigailėjom. Mes ir vėliau jį pasiimdavome su savimi ir problemų nei jam, nei mums nesudarydavo.
Dabar tiesiog irgi neįsivaizduoju, kas galėtų prižiūrėti mano vaikus, ypač žindomą jaunėlį, kuris beje, irgi dar bunda naktimis. Tikrai negalėčiau ramiai atostogauti ir miegoti, manyčiau mintys tik ir suktusį apie jį. Tokios čia ir atostogos būtų.
Niekas nežino, kaip būtų, jei vaikus gimdyčiau niolikinė. Gal tikrai nedvejodama palikčiau juos kelioms dienoms. Tačiau dabar tikrai tokių minčių niekada ir nebuvo, juolab galvoti, kad "kūdikis gali pavargti nuo mamos" ar "mama pavargo nuo kūdikio". smile.gif Sakyčiau, atvirkščiai, gimus antragimiui, kažkaip smagiau ir linksmiau auginti abu vaikus ir visai nesunku. Ir šiaip nematau jokių problemų, kad kūdikis išbūna visą laiką su mama, tuo labiau, kad psichologai tvirtina, kad jam su mama-geriausia, jaučiasi saugiausiai. O jei kūdikis išbūna su kitais daugiau laiko nei su mama, vadinasi tie "kiti" jam atstoja mamą. O tokiu atveju kūdikiui su ta mama gal nėra gerai. sad.gif
Mano pusseserė, būdama studentė, pagimdė vaiką. Močiutė apsiėmė prižiūrėti jį, kol dukra studijuos kitame LT gale, retkarčiais atvažiuodama aplankyti jo. Taigi, tam vaikui močiutė buvo mama, o ne tikroji mama. Su tikrąja mama jam nebuvo taip gerai. Ir taip dar keletą metų. Kai jau jauna mama (ir tėtė) įsikūrė ir nutarė pasiimti vaiką pas save gyventi, o tai buvo tada daug streso jam... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 30 liepos 2010 - 08:11
mūsų atostogos tik su vaikais.
pernai teko savaitgaliuio be sūnaus į palangą palėkt. įkalbėjo mane. gaikiuosi dar ir šiandien.o ir atostogos buvo persmelktos ne tokiom nerūpestingom mintim, kai būnant visiem kartu.
Atsakyti
niekas nekalba,kad reikia vaika palikti ir per metus 3 kartus i svecius atvaziuoti.Aciu dievui,kad galite sedeti namuose ir neturite reikalo i darba lekti.Yar tokiu seimu kurios galo sui galu nesuduria,nors ir abu dirba,mama negali sau lkeisti namuose sedeti.as pati epr prievarta i darba turejau grizti jei ne buciau praradus darbo vieta,taip mano maze 7 menesiu budama i darzeli isejo,ir galiu pasakyti,kad :KITI MAMOS VIETOS NEUZIMA.REIKIA MOKETI SUDERINTI DARBA-SEIMA-LAISVA LAIKA.
musu mintys skirtingos ir nematau,akd verta eiti i prieki,butu nuobodu jei visi vienodai galvotu.
as jei galeciau palikti mociutei bent 2 dienas-palikciau.Teisingai - mama geriausia aukle,bet ir ji nemaksimali,kadangi nera nei vienos mamos kuri nedarytu klaidu.
Atsakyti
QUOTE(Žvitriaakė @ 2010 07 11, 12:25)
o jeigu žmonės aktyvesni ir svajoja baidarėmis pakeliauti arba kopti į kalnus? Laukti kol sueis vaikui mažiausiai 12 metų?

turim metu ir beveik 4 men zioga,kuris jau pabuvojo kalnuose ir net viena karta biggrin.gif praeita savaitgali visi kopem i auksciausia Parana apskrities kalna tongue.gif svarbiausia gera amunicija nuotaika ir pirmyn,vaikai ne problema norint aktyviai ir dar gamtoj atostogauti 4u.gif tas pats su banglentem,na mes salia vandenyno,kol vienas bangas gaudo kitas pakrantej pilis stato,tada keiciames biggrin.gif vistiek bangos geriausios anksti ryta,kada nebaisus saules nudegimai mirksiukas.gif jei abu seimoje turi panasius pomegius tada ir atostogos su vaikais nebaisios mirksiukas.gif
buvo vienintelis kartas kada palikom savo zioga,kai as dirbau o vyras buvo varzybose(na mes kaip ir buvom kartu tik jis dalyvis o as pagalbos komandoje,ekstremalaus sporto varzybose (multi sporto)),buciau pasiemusi kartu bet labai smarkai lijo ir man reikejo pasirinkti ar vezuosi kartu ir sedziu visa diena prie zemelapiu ir racijos,ar palikti su vyro sese,nes niekas nebutu leides man ji veziotis del sudetingu salygu,kalnu keliai buvo sunkai pravaziuojami,net galingiausi dzipai klimpo...kitose varzybose jau buvom visi trys nes oras buvo nuotabus ir nereikejo galvoti apie pacios sauguma ax.gif bet cia ne atostogos o mano darbas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 07 30, 19:18)
jei abu seimoje turi panasius pomegius tada ir atostogos su vaikais nebaisios 
buvo vienintelis kartas kada palikom savo zioga,kai as dirbau o vyras buvo varzybose............
nereikejo galvoti apie pacios sauguma  ax.gif bet cia ne atostogos o mano darbas  biggrin.gif

o as ka ir sakau:vaikai niekada netrukdo,bet yra tokiu salygu,kur geriau jei lieka namuose.Mes irgi visur savo mazius veziojam:mano maajai 2 su puse menesio o jau ir kalnuose buvo,ir prie ezero,ir dabar ruosiames kelionei kuri truks apie 20 valandu i viena gala.as dar jos palikt iniekam negaliu nes maitinu,o kai pas mociute nuvyksim tai koki vakara,po valgio,kai uzmigs(8 valandas nakti istraukia) tai kur i miesta pazilioti iseisim. biggrin.gif
Papildyta:
arbatos puodeli:kokis fainas darbas,man jis labai patiktu!!!!!!!!!!!!!
man irgi jura patinka,tik vat problemele turiu:nudegu,nors prie juros sedziu nuo 7 iki 10 val.ryto ir nuo 17 -20 vakaro schmoll.gif kai kas man sako neimanoma,bet taip yra,nudegu kad net maikes uzsideti negaliu........... doh.gif
Atsakyti
Niekada neplanavom atostogu be vaiku. ax.gif Man ju truktu, o ir jie nori pailseti, istrukti is namu, pakeisti aplinka, juk jie vaikai, jiems viskas idomu. Net nesugalvociau palikti namuose. smile.gif Visur keliaujam su savo visom trim atzalom. smile.gif
Atsakyti
Mes planuojam atostogas su sūnum, bus 11 mėnesių sūnui. Anyta kai sužinojo iškart klausė tai kam paliksit vaiką tokį mažą... Dabar bando prikalbinti kad tik nesivežtumėm vaiko kartu nes gi per mažas... Kelionė lėktuvu į Graikiją.
Atsakyti
Man kartais kraupu pasidaro paskaičius kai kurių komentarus: "kokios atostogos be vaikų" "visur ir visada tik su mažaisiais". Bet kas, jei tėveliai nėra mėgėjai gulėt pilvus išvertę? Mes paskutinįkart atostogavom Egipte, tai rinkomės ekskursijas į Abu Simbelį, keturračių kelionę į dykumą. Kur vaiką kišt tokiu atveju? Tįstis nešioklėj ant nugaros visai dienai į tą dykumą? Važiuoji su tuo keturračiu n laiko. Karšta baisiausiai. Tėvai neturėtų galimybės vaikučio nei pasupti, nieko- jis kaip priklijuotas gulėtų ant nugaros, nesvarbu kas, nesvarbu kaip. Gal jam bloga nuo karščio, gal jis ištroškęs. Visiems nusispjaut- niekas didžiulės kolonos nestabdytų tam, kad kažkas pačiūčiuotų savo vaiką. Skamba žiauriai, bet tokia yra realybė. O jei tėvai tik kartą per metus gali sau leisti atostogas, bet negalėti praleisti jų taip, kaip nori, būtų nežmoniška jau tėvų atžvilgiu. Nesuprantu ir nesuprasiu tėvų, kurie pasigimdę vaiką laiko jį vietoj skurliuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 07 rugpjūčio 2014 - 12:51