Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai (kursai, seminarai ir pan)

Susan Uffenbrink seminarai.
Atsakyti
Vakar "Forum Palace" buvo "Deva Premal & Miten" mantrų koncertas thumbup.gif. Niekad negalvojau, kad koncertas gali taip patikti... Visa pilnutėlė salė kartu dainavo mantras - pojūtis buvo tarsi mažoje šventykloje smile.gif. Ramybė, savęs pajautimas, atsipalaidavimas ir teigiama energija...
Atsakyti
Naujieji metai su Anantara Das. 4u.gif
Atsakyti
Esu girdėjusi apie ezoterikos parodas, ar tokios nebevyksta?
Atsakyti
"Švarūs Naujieji metai."
Atsakyti
Naujųjų metų sutikimas.
Atsakyti
Seminaras moterims Klaipedoje
Žvilgnis į moters pasaulį
Patyriminių seminarų ciklas moterims
Kiekviena iš mūsų kartais susimąstome:
- Kokia aš moteris?
- Kokia aš norėčiau būti?
- Kokia aš turiu būti, kad mane mylėtų, priimtų?
- Kodėl manęs nepriima tokios, kokia esu?
- Kokia aš galiu būti?
- Kas aš? Dukra, mama, žmona, mylimoji, karė, žiniuonė…
Gyvenimo tėkmėje, vis bandome atrasti save, savo esybę. Mes ieškome optimaliausių sprendimų, kaip kasdieniniame gyvenime išlikti Moterimi, išgirsti savo širdies balsą, stengiamės išlaikyti harmoniją tarp savo bei šalia esančių žmonių norų. Bet dažniausiai, viso ko pasekoje jaučiamės apgautos, nelaimingos, uždarytos, suirzusios, įkalintos, nepatenkintos, o gal net ir išduotos... Jei taip atsitiko, atsakomybę prisiimkime pačios, nes tik mes leidome tam atsitikti. Kas kitas, jei ne mes pačios, turime atrasti savo energijos bei jėgos šaltinį. Čia ir yra mūsų asmeninė pagalba sau, tai mūsų jėga bei užuovėja, kuri mus maitina iš vidaus.
Kviečiame Jus į seminarą moterims, skirtą susigrąžinti, sustiprinti moteriškumo galią bei jėgą, susipažinti su skirtingais moters apraiškos aspektais, priimti savo dominuojantį vaidmenį, bei gauti naują patirtį. Seminaro metu Jūs pamėginsite išlaisvinti, atskleisti vidinės moters galias. Ir visai nesvarbu ar šiuo metu esate dar mažos mergaitės, paslaptingos, šaltos damos, o gal rūpestingos namų šeimininkės vaidmenyse.
Seminaro metu turėsite galimybę skirti laiko Sau.
Į pagalbą pasitelksime kūrybines išraiškas: kvėpavimo, balso, kūno judesio išraiškas/ šokio, muzikos, meditacijos.
Šioje kelionėje su Jumis bus Diana Kipšaitė, muzikos terapeutė, menų terapijos magistrė, jogos praktikė.
Leiskime Sau būti atviroms, tikroms, laukinėms!
Užsiėmimų ciklas vyks 2016-02-20 ir 2016-03-05 Klaipėdoje. Tikslią vietą pranešime po registracijos.
Vienos dienos užsiemimu trukme 4 val.
Būtina registruotis iš anksto tel. 867015513, 860943958 arba el.paštu info.seminarai@gmail.com.
Vietų skaičius ribotas.
Daugiau informacijos:
https://m.facebook.c...imoterspasauli/
Atsakyti
Konsteliacijos Kaune.
Atsakyti
PSICHOLOGINIS TAROT

Ezoterinis Centras AUM, Kaunas, RUGPJUCIO 11 -15 dienomis, 2016

Aliona Solodilova Preobraženskaja

Psichologė, psichoterapeutė, taro praktikė nuo 1993m., Psichologinio Taro mokyklos įkūrėja (2000m.), sisteminių konsteliacijų praktikė, knygų «Карты Таро в работе психолога», «Предсказательная практика Таро», «Архетипы Таро. Психологический практикум» autorė
(Sankt-Peterburgas)


ENERGETINIO LAUKO SKAITYMAS
KONSULTANTO DARBE

TARO KORTOS PSICHOLOGINĖJE PRAKTIKOJE
IR SISTEMINĖSE KONSTELIACIJOSE

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

PLACIAU:
http://www.ezoterika...275&hcur_page=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boomboshke: 20 liepos 2016 - 13:06
Mano Sesutės organizuojamas renginys Moterims 4u.png


https://www.facebook...82298305483312/
Atsakyti
Ošo festivalis Rygoje. 4u.gif
Atsakyti
Meditacijos įvadas.
Atsakyti