Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikas maistas

QUOTE(given444 @ 2011 09 08, 14:40)
papsakokit, kokie sveiki jusu rytmeciai?

t.y. kokias darot zvalinimosi ar valymosi proceduras?

gal dar parasysit prie saraso:

stikline vandens

stikline vandens su trup cinamono

sausktas alyv aliejaus nerafinuoto

stikline su truo zalio geriamojo molio

pusryciai

selenos su pasukomis ir uogom

g.gif kas dar tokio?
mane domina visokie gerimu rytais misiniai , nes atmenu tik cinamonas plius vanduo(del mgu apykaitos suaktyvinimo, valymo)

stikline vandens ir keli lasai citrinu eterinio aliejaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
ka tik skaiciau apie zaliuosius kokteiliusl. jus man pasakykit, is kur tiek pinigu tam? g.gif blink.gif blink.gif 40proc lapu ir 60proc vaisiu. vandens nepilti. isplakti viska. o jei dar turi 3 ar 2 vaikus. kazkiap sveika, tai sveika, bet viskam savo ribos.... smagu, kai pasiskaitai, isgirsti - kazkam net limfoma isgyde. g.gif bet bet bet...

taigi, kas esate plake, gere? bet tuomet keiciat kazkiek mityba? ar tiesiog kokteiliukas salia visokiu bulku ir mesyciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 10 05, 23:41)
ka tik skaiciau apie zaliuosius kokteiliusl. jus man pasakykit, is kur tiek pinigu tam?  g.gif  blink.gif  blink.gif  40proc lapu ir 60proc vaisiu. vandens nepilti. isplakti viska. o jei dar turi 3 ar 2 vaikus. kazkiap sveika, tai sveika, bet viskam savo ribos.... smagu, kai pasiskaitai, isgirsti - kazkam net limfoma isgyde.  g.gif  bet bet bet...

taigi, kas esate plake, gere?  bet tuomet keiciat kazkiek mityba? ar tiesiog kokteiliukas salia visokiu bulku ir mesyciu  bigsmile.gif

Paziurejau Stiliu, ten viena rusu zaliavalge dalijosi patirtim, tai ju megstamiausias kokteiliukas - obuolys, puse banano. salotos lapas ir vandens kazkiek 4u.gif nemanau kad brangu, juk ziema galima ant palanges pasiauginti kvieciu zelmenu, petrazoliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(butėė @ 2011 10 06, 09:00)
Paziurejau Stiliu, ten viena rusu zaliavalge dalijosi patirtim, tai ju megstamiausias kokteiliukas - obuolys, puse banano. salotos lapas ir vandens kazkiek 4u.gif nemanau kad brangu, juk ziema galima ant palanges pasiauginti kvieciu zelmenu, petrazoliu ax.gif


pritariu, nėra labai brangu gerti žaliuosius kokteilius. Šiltuoju sezonu tai tikrai ne problema, tik žiemą sunkiau... Kokteilius gaminu iš to, ką turiu- bananų, obuolių, kriaušių, kivių, uogų ir būtinai dedu žalumynų- špinatų, kiaulpienės lapelių, žlūgės, morkų lapų. Dar pilu du puodelius vandens ir... į sveikatą... drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 06 spalio 2011 - 08:13
Laba diena mamytes,

Noriu jusu konsultacijos, arteja mano maziuko pirmasis gimtadienis, tai galvoju gal kur Vilniuje galima butu isigyti kiek imanoma sveiko, ekologisko torto.
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2011 10 19, 18:17)
Laba diena mamytes,

Noriu jusu konsultacijos, arteja mano maziuko pirmasis gimtadienis, tai galvoju gal kur Vilniuje galima butu isigyti kiek imanoma sveiko, ekologisko torto.

pacios gamintas butu pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2011 10 24, 10:29)
pacios gamintas butu pats tas mirksiukas.gif



Oi su virtuve sunkiai draugauju.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2011 10 24, 11:55)
Oi su virtuve sunkiai draugauju.... blush2.gif

as uzsakinejau Bijoloje, tai parasiau jiems uzklausima, jie pasiule keleta visai paprastu torciuku variantu. Musu buvo toks paprastas su biskvitu ir bananais, tik vaikams papuosimu nedaviau valgyt, nes ten daugiausia dazikliu buna. Sudetis tokia ant dezutes visai nieko buvo, aiku, jei nori ekologisko, tai gamink namuose. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2011 10 24, 12:55)
Oi su virtuve sunkiai draugauju.... blush2.gif

eik jau bigsmile.gif nepabandziusi, nesuzinosi 4u.gif buna nemoka sriubos isvirt, o pyragus kepa uzsimerkusios biggrin.gif
mergaites visad giria snikers torciuka. manau, tikrai paprasta pagamint mirksiukas.gif paieskot SM. tikrai yra geru receptuku biggrin.gif
Atsakyti
Siandien is "MAMOS kepyklėlės", jos bazuojasi prie MAximu, paimiau vienos bandeles recepto sudeti, tai nusistebejau, kiek ta "mama" konservantų prikišusi, kazkaip tas zodis kepyklėlė mane sugunde, bet pasirodo tai eilinins chemijos fabrikelis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūkstantis ir viena @ 2011 11 13, 23:55)
Siandien is "MAMOS kepyklėlės", jos bazuojasi prie MAximu, paimiau vienos bandeles recepto sudeti, tai nusistebejau, kiek ta "mama" konservantų prikišusi, kazkaip tas zodis kepyklėlė mane sugunde, bet pasirodo tai eilinins chemijos fabrikelis. g.gif


TAIP TAI MAXIMAI PRIKLAUSANTIS KEPYKLELIU TINKLAS TODEL KOKYBES NESITIKEKITE.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 09 08, 14:40)
papsakokit, kokie sveiki jusu rytmeciai?

t.y. kokias darot zvalinimosi ar valymosi proceduras?

gal dar parasysit prie saraso:

stikline vandens

stikline vandens su trup cinamono

sausktas alyv aliejaus nerafinuoto

stikline su truo zalio geriamojo molio

pusryciai

selenos su pasukomis ir uogom

g.gif kas dar tokio?
mane domina visokie gerimu rytais misiniai , nes atmenu tik cinamonas plius vanduo(del mgu apykaitos suaktyvinimo, valymo)

rte stikline vandes su citrina, tada ciulpiu nerafinuota alyvuogiu alieju, kol mase pasidaro balta, po to du a. saukstai linu semenu seklu(jas pakepinu keptuveje, galima deti druskos ir kvapniuju pipiru, sis dalykas labai geras, nes maziau suvalgai maisto, ma seklos ilgiau bringsta skranduej), tada pusryciai tongue.gif
Atsakyti