Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 02, 19:35)
Penki balsai - keturios nuotraukos  wacko.gif Aišku, kol kas  biggrin.gif


as ir apie tai pagalvojau laugh.gif
Atsakyti
O būtinai turi būt veiksmas kažkoks prie vandens? ax.gif
Atsakyti
Na,nejaugi dauguma nuotraukėlių bus pripučiamuose baseinėliuose g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, nuotraukų patvirtinimas savaitgaliais kiek užtrunka, tad pirmadienį jau tikrai matysite galerijoje daugiau nuotraukų, kurios atitiks konkurso aprašymą, temą, taisykles.

Daug kas nepaskaitėte taisyklių ir siunčiate ne savo, o vaikučių nuotraukas. Jos nebus tvirtinamos.

Dar labai prašome nesiųsti nuotraukų, kuriose oda "gaivinama ir drėkinama" tik alumi - tiek iš vidaus, tiek iš išorės cool.gif biggrin.gif šis fotokonkursas dedikuotas VANDENIUI smile.gif

sėkmės!
Atsakyti
„Vandens paukštė“ thumbup.gif Ar čia tiesiog nuo pliaukštelėjimo taip pasidarė?
Erszebeth tai, įtariu, dar ne kartą keis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 07 03, 23:03)
Erszebeth tai, įtariu, dar ne kartą keis mirksiukas.gif


O gal ir ne tease.gif Neturiu laiko turkštis balose sad.gif
Atsakyti
Mes šiandien su šeimyna išsiruošėm į baseiną. Pasiėmiau kamerą, galvojau jau tikrai padarysim gerą kadrą konkursui rolleyes.gif Užeinant į baseiną liepė palikti visus elektroninius daiktus spintelėje cry.gif Likau be nuotraukos, vadinas neteks dalyvauti cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
vandens paukste thumbup.gif wub.gif thumbup.gif labai labai superine nuotrauka, tokia originali ir verta demesio, dar daug gal nuotraukyciu bus, bet si labai arti tikslo thumbup.gif pvepia laimejimu ax.gif
Atsakyti
Tikrai, man irgi patiko "Vadens paukštė", gal truputį ryškumo trūksta, bet kadras geras thumbup.gif O mano fotikas sugedo, tai turbūt konkursui ate 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 03, 23:23)
O gal ir ne  tease.gif Neturiu laiko turkštis balose  sad.gif

Nu tai plauk į plačiuosius vandenis cool.gif
Atsakyti
Kojas aukstyn, sausiu" kazi ka jis ten issaut ruosiasi? blink.gif
Atsakyti
Iš visų iki šiol idėtų,pati gražiausia"Vandens paukštė" thumbup.gif thumbup.gif Ir kadras puikus ir pavadinimas rolleyes.gif Dar man miela,kur nepavaidina,kad jūra šilta ax.gif Sakyčiau labai atitinkanti šią vasarą nuotrauka bigsmile.gif
Atsakyti