Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

O as turiu purskiama dezodoranta, jau nuo pavasario gal atidarytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 01 07, 16:27)
O as turiu purskiama dezodoranta, jau nuo pavasario gal atidarytas  g.gif

o koki turi? ar gerai sulaiko prakaita? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 15, 19:34)
lotuliukas.gif  as ir vakar sukuriau tema, bet matyt istryne  ax.gif 


kunigunda78, tu našlaite analogišką temą palikai poskyryje "Kosmetikos gamintojai" 4u.gif
Atsakyti
kunigunda78, būk gera, pakomentuok ūkiško muilo sudėtį 4u.gif Kaip ją vertinti?

sudėtis: Soap > 30 %, Aqua, Parfum, Glycerin, Titanium Dioxide, Sodium Chloride, Sodium Hydrokside, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate.
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėte padėti? blush2.gif Aš nelabai nusimanau apie natūralią kosmetiką, tai gal jūs galėtumėte pakomentuoti kūno losjono sudėtį:
Aqua, isopropyl myristate, cetearyl, alcool, stearic acid, cetyl alcool, triethanolamine, profumo, methylparaben, propylparaben, imidazolidinyl urea.
kiek suprantu, kažkokių negerų parabenų yra? g.gif
būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
aha, pilna parabenų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 01 10, 22:10)
aha, pilna parabenų  doh.gif

ačiū 4u.gif
och... verysad.gif padovanojo brangų kūno kremą, kvepia dieviškai, o, pasirodo, ne toks jau jis natūralus yra... o visa kita sudėtis (išskyrus parabenus)? dar gavau dovanų kūno šveitiklį, kai grįšiu iš darbo, parašysiu jo sudėtį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 01 09, 09:46)
kunigunda78, būk gera, pakomentuok ūkiško muilo sudėtį  4u.gif Kaip ją vertinti?

sudėtis: Soap > 30 %, Aqua, Parfum, Glycerin, Titanium Dioxide, Sodium Chloride, Sodium Hydrokside, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate.


doh.gif vakar tiek rasiau, o atsakymo nera. Parfum sintetinis, Sodium Hydroxide -didesnis kiekis gali dirginti oda, Tetrasodium EDTA-net labai patartina vengti, nes patekes i aplinka susijungia su toksiniais metalias ir padeda siems patekti i mitybos grandine; sunkieji metalai labai kenksmingi zmogaus sveikatai, neigiamai veikia centrine nervu isstema, suvokima, elgesi, fizioligines funkcija ir t.t.

QUOTE(dianute @ 2008 01 10, 21:40)
Merginos, gal galėtumėte padėti?  blush2.gif Aš nelabai nusimanau apie natūralią kosmetiką, tai gal jūs galėtumėte pakomentuoti kūno losjono sudėtį:
Aqua, isopropyl myristate, cetearyl, alcool, stearic acid, cetyl alcool, triethanolamine, profumo, methylparaben, propylparaben, imidazolidinyl urea.
kiek suprantu, kažkokių negerų parabenų yra?  g.gif
būčiau labai dėkinga  4u.gif


visa sudetis nieko gero schmoll.gif viena sintetika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 11 sausio 2008 - 18:39
didelis tau ačiū už atsakymus, aplankyk mus čia dažniau 4u.gif
Atsakyti
O gal galetumete patarti riebiai odai kokios nors kosmetikos, kuri butu kuo naturalesne, bet kartu oda valytu nuo spuogu, siuo metu naudoju neoglis kosmetika, na ji valo mano oda, bet i sudeti tai net bijau ziureti
Atsakyti
sveikutes... cia rasau del del informacijos, ,man kas nors trumpai apie faberlic priemones veidui gali parasyti? ar abande ar tiko? pati pradejau platinti keliuose net miestuose, taciau man rupi ne tik aprasymai priemoniu, bet kas bande, bando girdejo , tiko ar netiko? nes pazystu daug alergisku zmoniu, (daug kur kas skelbia kad ju kosmetika nealergiska, tipo jautriaia odai tinka)bet man reikia tiksliai zinoti kas kaip kam... jei galit padekit smile.gif galit atsiliepimus man cia asmeniskai rasyti jei ka ... Buciau dekinga...
Atsakyti
ne tuo adresu atėjai - Faberlic viena sintetika tongue.gif
Atsakyti