Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dorela @ 2008 11 29, 23:12)
Urtekram bandziau tik cassia (a la bespalve chna),  tai apie spalva negaliu nieko pasakyti, bet kokybe tai labai patiko  ax.gif ji labai gerai sumalta, ir nera jokiu "akmenuku", taigi veliau tepasi lengvai ir nebyra  thumbup.gif

(chna manau spalva nesiskirs, nes chna duoda  tik ryza atspalvi, kuris siek tiek priklauso nuo to, kur ji buvo auginta.  as ja nebesidazau, nes man aplink smilkinius plaukai plonesni ir sviesesni, tai kai dazydavau chna (seniau ta rusiska, veliau siunciausi ir is indijos) tai visa galva nudazo visai nieko, bet apie smilkinius ryskus oranzinis lankas  doh.gif  unsure.gif )

jei nenori ryzos splavos, tai siulyciau bandyti logona dazus, ten yra irgi milteliniai, kuriuos gali maisyti kaip chna: ir su pienu, ir su kiausiniu  thumbup.gif  bet jie laikosi trumpiau, nes ten chna deda nedaug.  4u.gif

as va chna maisau su basma, va 1 dalis chna ir 2 dalys basma tai tada man spalvyte gaunasi gera labai, o tu gi gali dazyti smilkinius su chna ir basmos daugiau idet ir tada nebus tokia ryski ax.gif as taip manau ax.gif bet jei 100 g 30 lt tai man gautusi nusidazyt plaukus 90 lt doh.gif brangoka unsure.gif o kiek laikosi logona mazdaug? ir kokios spalvos buna?
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2008 11 29, 22:48)
as butent ir pacitavau is forumo mirksiukas.gif  zinojau, kad uzsivertusi darbais nepaskaitysi smile.gif

aciu , mergyt, tu pati geriausia, kad taip rupinies manim clap.gif notworthy.gif friends.gif good.gif
Atsakyti
Tai kaip su tuo "Faith in Nature"? Gera jo sudėtis ar ne? ax.gif
Na bus ir sunku išsirinkti šampūną doh.gif ir pagaliau šiandien pribaigiau Sante brilliant balzamą - virš pusės metų naudojau, atsibodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2008 11 30, 18:21)
Tai kaip su tuo "Faith in Nature"? Gera jo sudėtis ar ne? ax.gif
Na bus ir sunku išsirinkti šampūną doh.gif ir pagaliau šiandien pribaigiau Sante brilliant balzamą - virš pusės metų naudojau, atsibodo biggrin.gif

o as kai ne kasdien balzama naudoju, tai man jau virs puse metu, bet ir dar puse to balzamo liko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 11 29, 15:39)
susidomejau sia pasta.kokia kaina jos?

Kaina 87 lt. Bet šiuo metu jai taikoma 15% nuolaida.

Palomina, sugundei mane su ta pasta biggrin.gif Ir aš šiandien ją įsigijau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 30 lapkričio 2008 - 18:28
QUOTE(dzemute @ 2008 11 30, 17:46)
o as kai ne kasdien balzama naudoju, tai man jau virs puse metu, bet ir dar puse to balzamo liko  doh.gif

aš balzamą irgi ne kasdien naudoju, labai jau taupus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2008 11 30, 19:27)
Kaina 87 lt. Bet šiuo metu jai taikoma 15% nuolaida.

Palomina, sugundei mane su ta pasta biggrin.gif Ir aš šiandien ją įsigijau rolleyes.gif

biggrin.gif
tai kai isbandysi brukstelk savo atsiliepimus biggrin.gif

o man visai patinka tas Druide sampunas silpniems ir pazeistiems plaukams rolleyes.gif grazus plaukai buna.. aisku ir toliau testuosiu ta didziuli megini kuri idejai biggrin.gif kai visa isnaudosiu tada bus matyt ar as noresiu isigyt visa buteli
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 11 30, 16:48)
aciu , mergyt, tu pati geriausia, kad taip rupinies manim  clap.gif  notworthy.gif  friends.gif  good.gif

blush2.gif friends.gif

QUOTE(Dovish @ 2008 11 30, 17:21)
Tai kaip su tuo "Faith in Nature"? Gera jo sudėtis ar ne? ax.gif
Na bus ir sunku išsirinkti šampūną doh.gif ir pagaliau šiandien pribaigiau Sante brilliant balzamą - virš pusės metų naudojau, atsibodo biggrin.gif

blyn, nebegaliu parasyt sudeties, mb ismete ta maiseli doh.gif
beje, maniskio sampuno net su henine lavsonija sudetis neatitinka su internetine pard biggrin.gif pas mane dar su rasulu, ju psl be biggrin.gif gal kazkokie skirtingi buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 11 30, 19:52)
biggrin.gif 
tai kai isbandysi brukstelk savo atsiliepimus  biggrin.gif 

o man visai patinka tas Druide sampunas silpniems ir pazeistiems plaukams  rolleyes.gif  grazus plaukai buna.. aisku ir toliau testuosiu ta didziuli megini kuri idejai  biggrin.gif  kai visa isnaudosiu tada bus matyt ar as noresiu isigyt visa buteli

Aha, būtinai brūkštelsiu, planuoju šiandien išbandyt smile.gif

Smagu, kad ir šampūnas tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2008 11 30, 17:48)
as va chna maisau su basma, va 1 dalis chna ir 2 dalys basma tai tada man spalvyte gaunasi gera labai, o tu gi gali dazyti smilkinius su chna ir basmos daugiau idet ir tada nebus tokia ryski  ax.gif  as taip manau  ax.gif  bet jei 100 g 30 lt tai man gautusi nusidazyt plaukus 90 lt   doh.gif  brangoka  unsure.gif  o kiek laikosi logona mazdaug? ir kokios spalvos buna?



as irgi daziau su basma, bet smilkiniai vistiek oranziniai doh.gif o dar plius nuo tos basmos ilgainiui kazkokia bordo -violetine spalva isimesdavo..

kiek logona issilaiko tai zinok nelabai pasakysiu, nes kai nusiplauna palaipsniui tai nelabai ir pastebejau.. gal apie pora savaiciu man, gal kiek ilgiau.. ir visgi manau priklausys nuo plauko kaip jis ta spalva priima..

Logona splavu palete tai nelabai gausi.. kai as tamsiaplauke tai man tinkamos tik dvi - umbra, ir juoda.. visos kitos sviesesniems plaukams tai labai ir nesigilinau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorela: 30 lapkričio 2008 - 20:33
sveikos mergaites,


permeciau savo photobuketa (nu ir siukslynas doh.gif )neradau nuotraukeles tu plauku dazu - gal istryniau... Gamintojas: Belita (Baltarusija),dazantis balzamas be amoniako ir peroksido. Nesakau, kad tai jau super duper natur produktas, bet jis man negadina plauku, nesmirda ir nudazo smile.gif Kaip minejau, perku tamsu kastona, tai ir nudazo tamsiai kastoniniai. Kainuoja dabar jis apie 7Lt (100ml) Droge niekada nebuvau, tai nzn ar buna, perku Pnvzy is parduotuves "Sinjora"

Ryt vaziuoju i Vln, tai labai noreciau tos muilo pastos MB dovanu... Ale jei kainuoja 50, tai man jau kanda blush2.gif

O kakavos sviesto bandysiu is as savo alieju pard paieskot, nes rutoj tikrai tik rafinuotas...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2008 11 30, 23:02)
Ryt vaziuoju i Vln, tai labai noreciau tos muilo pastos MB dovanu... Ale jei kainuoja 50, tai man jau kanda blush-anim-cl.gif:

Su nuolaida kainuoja 72 lt. ax.gif
Atsakyti
Jau ir aš išbandžiau tą pastą bigsmile.gif Sėdžiu dabar ir kaifuoju biggrin.gif Kvapas tikrai superinis. Ir teisybę Palomina sakai, kad taupi ta pasta, kabinau kelis kartus, tai beveik nesimato, kad trūksta smile.gif Ir dar, susidariau tokį įspūdį, kad pasta tikrai turi gerą valomąjį poveikį.
Atsakyti