Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

kep as noreciau bandukiu dbr g.gif bet vakaras...hmmm gal ryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 18:01)
Šiandieniniai pietūs: bulvinės bandukės. ( Dariau pagal Nerytės receptuką. )  smile.gif
Išviriau aštuonias bulves, kai atšalė, sumaliau, dėjau vieną kiaušinį ir krakmolo. Viską išmaišiau ir dariau bandukes. Padažui: pakepinau svogūną, rūkytos vištienos, turėjau kelis marinuotus pievagrybius, supjausčiau, pakepinau, įpyliau truputį pieno ir grietinės, druskos. Gavosi labai skaniai, MB gyrė.  wub.gif

Ačiū už receptuką.  4u.gif

as irgi pietums bulvines bandukes dariau ax.gif Gavosi tokios kaip pas tave, tik be duobuciu, nes nedariau ju, o valgem su grietine. Aciu Nerytei uz receptuka
P.S. nuotraukos nebus, nes nespejau nufotkint,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 26 lapkričio 2008 - 18:26
Merginos, labai dziaugiuosi, kad darot tas bandukes ir jos jums gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2008 11 26, 19:25)
as irgi pietums bulvines bandukes dariau ax.gif Gavosi tokios kaip pas tave, tik be duobuciu, nes nedariau ju, o valgem su grietine. Aciu Nerytei uz receptuka
P.S. nuotraukos nebus, nes nespejau nufotkint,



nespejai nufotkinti, nes greitai ju nebeliko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amfii @ 2008 11 26, 18:29)
nespejai nufotkinti, nes greitai ju nebeliko? blush2.gif

biggrin.gif o koks kitas var. gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 24, 13:15)
mmmmm kaip skanu rolleyes.gif




QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 11 24, 13:36)
Kaip tik turiu saldikli lasisos thumbup.gif butinai padarysiu si patiekala thumbup.gif Labai skaniai atrodo smile.gif



QUOTE(sigitawhatever @ 2008 11 25, 00:35)
Stengiuosi bent karta per savaite padaryti ka nors is zuvies(cia daktarai taip rekomenduoja doctor.gif  ). Labai aciu uz saunias idejas, nes jau baigiu issisemti  biggrin.gif
Paprasta,bet skanu thumbup.gif
Serenada,sprandine atodo liuksiskai

Tikrai pabandykit,nes niam niam mirksiukas.gif
Lauksiu jusu pasisakymu po paragavimo smile.gif
Kadangi mano sunus labai isrankus ir nevalgo zuvies,tai jam toki pat varianta darau su vistienos file.Asmeniskai man sausoka,noretusi kokio padazo,bet ir ju jis nevalgo,tai jam skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 26, 15:58)
nors tiesa pasakius nei karto ta paslauga nesinaudojau[/color]



QUOTE(zvaigzdielaite @ 2008 11 26, 16:29)

Ir as ten neuzklystu  schmoll.gif



man bedarant kilo toks klausimas, kiek realiai yra naudinga ta tema? njes šiaip per paiešką galima susirast.
nors aš tai pasinaudoju ir gan dažnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 11 26, 20:38)
man bedarant kilo toks klausimas, kiek realiai yra naudinga ta tema? njes šiaip per paiešką galima susirast.
nors aš tai pasinaudoju ir gan dažnai  g.gif

aš naudojuosi, ir man tikrai patinka tvarkingas sąrašas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 11 26, 21:38)
man bedarant kilo toks klausimas, kiek realiai yra naudinga ta tema? njes šiaip per paiešką galima susirast.
nors aš tai pasinaudoju ir gan dažnai  g.gif



Laaaaabbbbbbbbaaaaaaaiiiiiii naudinga. Manau daugelis su manim sutiks, jog tos nuorodos labai palengvina paieska(ipac naujokem). As asmeniskai daznai ten uzsuku. Labai tau aciu, Grange.
Atsakyti
Siandien dariau ale netikra zuiki su bulviu kose ir batuju rodiku salotomis.
Kalakutienos farsa sumaisiau su kiausiniu ir manais. Idejus prieskoniu paukstienai, pipiru ir druskos. Idarui sampinjonai pjaustyti su morkomis zaliomis tarkuotomis. Virsu apibarsciau dziuveseliais. Orkaiteje kepiau apie pusvalandi.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti