Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

reikes tada bandyti per cv. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jungiuosi į jūsų gretas ax.gif esu oficialiai nuo gruodžio 31 dienos bedarbė doh.gif lotuliukas.gif toks tas gyvenimas, teks ieškoti kito, bet baugu kad daba ta krizė ir jau dauguma be darbo sėd... bet kaip nors, stengiuosi išlikti rami. Turiu diplomą, tačiau studijuoju dar kitą specialybę. Pirmas tikslas užsirašyti į darbo biržą, bet noriu paklausti, kada yra mokoma bedarbystės pašalpa? Esu išdirbus tiek laiko, kiek jiems reikia, nes skambinau, bet taip tiksliai ir nepasakė nieko. Pasidalinkit patirtimi kas galite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 12 18, 09:57)
Ir man pyktis ima, skelbimas įdėtas, paskambini, jau turim... Toks vaizdas, kad suranda darbuotoja ir pamiršta, kad skelbimų pridėję buvo  doh.gif




Nu cia kaip viena aiskino, tai neisima tu skelbimu, nes buna po visa intika prideja, tai tipo kol isimtu.. blink.gif doh.gif nu is dalies tai suprantu.. smile.gif
Bet viskas..man jau baiges kantrybe..supratau viena dalyka, kad siuo metu be pazystamu darbo niekur rast neimanoma doh.gif unsure.gif is 1000 1 sansas..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 03, 19:03)
Nu cia kaip viena aiskino, tai neisima tu skelbimu, nes buna po visa intika prideja, tai tipo kol isimtu..  blink.gif  doh.gif nu is dalies tai suprantu.. smile.gif
Bet viskas..man jau baiges kantrybe..supratau viena dalyka, kad siuo metu be pazystamu darbo niekur rast neimanoma  doh.gif  unsure.gif is 1000 1 sansas..

o sakyk kiek laiko jau ieškai darbelio? Manęs irgi tai laukia, net nežinau ko tikėtis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 02, 22:56)
Sveikos 4u.gif Jungiuosi į jūsų gretas ax.gif esu oficialiai nuo gruodžio 31 dienos bedarbė doh.gif  lotuliukas.gif toks tas gyvenimas, teks ieškoti kito, bet baugu kad daba ta krizė ir jau dauguma be darbo sėd... bet kaip nors, stengiuosi išlikti rami. Turiu diplomą, tačiau studijuoju dar kitą specialybę. Pirmas tikslas užsirašyti į darbo biržą, bet noriu paklausti, kada yra mokoma bedarbystės pašalpa? Esu išdirbus tiek laiko, kiek jiems reikia, nes skambinau, bet taip tiksliai ir nepasakė nieko. Pasidalinkit patirtimi kas galite? 4u.gif



geriausia drauge ir MB sedi be darbo verysad.gif abu issilavine, su patirtimi...
Ir aplink visi atleidinejame, bet manau kad visgi reiketu dar neprarasti vilties..

kas leicia darbo birza tai as netekusi darbo kreipiausi jau po 2 dienu. Pristaciau pazyma is paskutines darbovietes apie paskutiniu 3 men pajamas, toliau mano duomenys buvo patikrinti per sodra. Reikia kad butu isdirbta nemaziau 18 men...

Beje kas liecia vilti 4u.gif labai liudnu pasisakymu forume buvo is mano puses kai 4 men sedejau be darbo verysad.gif bet jau nuo vasaros esu savo svajoniu darbelyje, oaciame nuostabiausiame ir jis atsirado tada kai maziausiai tikejausi cool.gif

Atsakyti
o as niekaip nerandu darbo nei papildomo nei pastovaus verysad.gif skustis negrazu, bet jau vilti praradau verysad.gif
Atsakyti
kažkaip manau, kad tikrai šiuo metu bus sunku susirasti darbą, nes žmonių ieškančių darbą gretos didėja, o tuo tarpu darbdaviai turi vis daugiau iš ko pasirinkti. Manau, kad reikia labai mokėti save pateikti g.gif parodyti ką sugebi, kai kada numalšinti savo ambicijas... kažkaip giliai širdyje tikiu, kad bus sunkoka darbą susirasti, tad tyliai viduje nerimauju verysad.gif na bet nenoriu pulti į pesimizmą.Smagu kad jovita25 radai svajonių darbelį, kaip aš to noriu, bandysiu siekti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(only:) @ 2009 01 05, 00:18)
o as niekaip nerandu darbo nei papildomo nei pastovaus verysad.gif skustis negrazu, bet jau vilti praradau verysad.gif

o kiek laiko jau ieškai, ir maždaug ko ieškai 4u.gif
Atsakyti
kaip gerai as jus mergaites suprantu console.gif
uztenka namie vieno pesimisto MB zmogus issilavines su patirtimi niekada neturejes problemu ieskant kito darbo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2009 01 05, 19:24)
kaip gerai as jus mergaites suprantu  console.gif
uztenka namie vieno pesimisto MB zmogus issilavines su patirtimi niekada neturejes problemu ieskant kito darbo  verysad.gif

mane dažnokai aplanko pesimistinės mintys, kad bus sunku surasti darbelį, bet dar nepuolu į neviltį, kaip bus taip, nes suprantu, kad dabartinė situacija nepriklauso vien nuo manęs smile.gif yra problema su darbu visiems, ne viena tokia, kažkaip suksiuosi, gal rankdarbiais užsiimsiu smile.gif kad ir sau, va dar mokslai, nebaisu dar, kad vyras šalia, mus išlaikys, bet jei būčiau viena, tektų į tėvus kreiptis, nes kitaip būtų sunku verysad.gif na kaip nors. O kokio vyras darbelio ieško? Gal kuo padėti galima, jei užmatyčiau skelbimą, ar šiaip nugirsčiau blush2.gif na maža kas gali nutikti gyvenime mirksiukas.gif
Papildyta:
aišku nepaklausiau koks miestas doh.gif
Atsakyti
Mergaites, nepasiduokit nevilciai 4u.gif kol neturit darbo, isnaudokit ta laika. Megaukites, kad ir priverstinemis, bet atostogomis. Mokykites, rankdarbiais uzsiiminekite. Skaitykite darbui ar tobulinimuisi skirta literauta. Tada darbdaviui bus galima pasakyti, kad naudingai leidau laika kol nedirbau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir aš į jūsų gretas. Darbelio ieškau jau keletą mėnesių. Per šį laiką pasitaikė tik porą skelbimų, kur paskambinus pasakydavo, kad jau rado. verysad.gif Na, ir vakar teko sudalyvaut viename pokalbyje. Ėjau dalinai iš smalsumo, kaip paaiškėjo pokalbio metu darbas vaikiškų rūbų parduotuvėje. Bet algą pasiūlė absurdišką diena 35 lt. viso gautus 560 lt blink.gif Kažkaip maniau, kad šiek tiek daugiau moka, o čia nė minimunas neišeina. Nors ir pasirinko mane, bet negaliu eit dirbt už tokį atlyginimą. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 06 sausio 2009 - 18:29
QUOTE(katanelis @ 2009 01 02, 22:56)
Pirmas tikslas užsirašyti į darbo biržą, bet noriu paklausti, kada yra mokoma bedarbystės pašalpa? Esu išdirbus tiek laiko, kiek jiems reikia, nes skambinau, bet taip tiksliai ir nepasakė nieko. Pasidalinkit patirtimi kas galite? 4u.gif


Aš galvoju, kad pašalpa pradedama mokėt kai išstovima vieną mėnesį. Man jis jau praėjo, turėčiau gaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 06 sausio 2009 - 18:39