Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 04 19, 17:05)
Ir dar laikykis seno darbo...

Aš ir pritarčiau drinks_cheers.gif jei darbo užmokestis tenkino,sąlygos,tai ne pats geriausias metas ieškoti kažko geriau,nes to KAŽKO šiai dienai papraščiausia nėra... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2009 04 19, 20:00)
Aš ir pritarčiau drinks_cheers.gif jei darbo užmokestis tenkino,sąlygos,tai ne pats geriausias metas ieškoti kažko geriau,nes to KAŽKO šiai dienai papraščiausia nėra... verysad.gif

Tame ir bėda, kad ten niekas netenkino. Dar prieš pastodama bandžiau ieškotis darbo, bet pastojau ir taip likau doh.gif Labai nenoriu ten grišti, o išeidama planavau nebegrįžti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andraja: 20 balandžio 2009 - 07:38
Nu, tai kai susirasi naują darbą, tai tada ir parašyk senajame pareiškimą, neskubėk, pati supranti, krizė daba...
Atsakyti
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 04 20, 10:56)
Nu, tai kai susirasi naują darbą, tai tada ir parašyk senajame pareiškimą, neskubėk, pati supranti, krizė daba...

Neskubu, nes prašymą atostogų parašiusi iki vaikui sueis 3 metai.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2009 04 19, 09:49)
neakivaizdiniu kai mokais - gauni pasalpa, jei dieniniam - ne, nes esi studentas. Parasyta viskas aiskiu aiskiaisiai darbo birzos puslapy


Gal galima nuorodele i sia informacija?
Zioplas daiktas esu - nerandu LDB tinklapyje doh.gif
Atsakyti
tingiu daugiau ieskoti, tai gal tiks ir toks linkas smile.gif 4 ar kuris ten nuo virsaus klausimas

http://www.ldb.lt/In...ie/DUK/DUK.aspx

Studentas kaip ir moksleivis, dzin kad dirbai. Tokiu atveju ir brolis mano kai dar mokesi 10-12kl dirbo vakarais ir vasarom, paskui atleido, tai turejo gaut bedarbio psalpa, nors dar ejo i mokykla. Situacija analogiska, nes studentui darbas - tik papildoma veikla. Dirbi - valio, nedirbi, tai nedirbi, nes mokaisi
Atsakyti
Aciu, Zvaigzdut smile.gif

Taip suprantu, kad kai baigsiu studijuoti (maziau nei po poros menesiu tureciau apsiginti diplomini darba), tai man priklausys nedarbo draudimo ismoka g.gif

Siuo metu dirbu labai sunkiai besiverciancioj imonej, paskutinis atlyginimas buvo tik uz sausi... Kiekviena diena vis pasvarstau, gal jau parasyti prasyma iseiti savo noru. O gal dar palaukti firmos bankroto?
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2009 04 21, 12:21)
Aciu, Zvaigzdut smile.gif

Taip suprantu, kad kai baigsiu studijuoti (maziau nei po poros menesiu tureciau apsiginti diplomini darba), tai man priklausys nedarbo draudimo ismoka  g.gif

Siuo metu dirbu labai sunkiai besiverciancioj imonej, paskutinis atlyginimas buvo tik uz sausi... Kiekviena diena vis pasvarstau, gal jau parasyti prasyma iseiti savo noru. O gal dar palaukti firmos bankroto?


Aš siūlyčiau palaukti. Nes be darbo sėdėti labai sunku.
Tai gal pabandyk paieškoti darbo, kol dar dirbi šitame? O jei nieko neišeis, galėsi išeiti po diplominio ir gauti bedarbio pašalpą - jei taip ir nemokės jokių pinigų darbe.

Atsakyti

Paduok į teismą dėl algos išieškojimo, nemokamai. Greit atsiras pinigų.

išsiunčiau cv į savo svajonių darbą....
Atsakyti
Sveikos ir sveiki 4u.gif
bandysiu prisijungti prie temos:) darbo ieskau jau nuo gruodzio, kartais aktyviau (keleta kartu ejau per imones), bet dazniausiai internete. Pernai baigiau anglu kalbos filologija,ir dar neturiu darbo patirties, tai sunkiau-ir ieskant darbo, ir pasitikejimo del to maziau o dar tas ...sunkmetis doh.gif Kaip sakau - nelaiku pataikiau baigt mokslus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva-ema @ 2009 04 22, 17:10)
išsiunčiau cv į savo svajonių darbą....

Sėkmės 4u.gif

QUOTE(dreamere @ 2009 04 22, 20:11)
Sveikos ir sveiki 4u.gif
bandysiu prisijungti prie temos:) darbo ieskau jau nuo gruodzio, kartais aktyviau (keleta kartu ejau per imones), bet dazniausiai internete.  Pernai baigiau anglu kalbos filologija,ir dar neturiu darbo patirties, tai sunkiau-ir ieskant darbo, ir pasitikejimo del to maziau o dar tas ...sunkmetis doh.gif  Kaip sakau - nelaiku pataikiau baigt mokslus ax.gif

jo, dabar be patirties tikrai sunku unsure.gif doh.gif

aš nuo kovo vidurio pradėjau ieškot ax.gif buvau šią savaitę vienam pokalby- labai norėčiau to darbo wub.gif bet iki kitos savaitės pražios dar nieko nežinosiu unsure.gif
ryt einu į dar vieną, bet jau iškart esu neigiamai nusistačius unsure.gif netraukia kažko, nu bet pabandysiu, vis šiokia tokia patirtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2009 04 22, 19:34)
Sėkmės 4u.gif
jo, dabar be patirties tikrai sunku unsure.gif  doh.gif

aš nuo kovo vidurio pradėjau ieškot ax.gif buvau šią savaitę vienam pokalby- labai norėčiau to darbo wub.gif bet iki kitos savaitės pražios dar nieko nežinosiu unsure.gif
ryt einu į dar vieną, bet jau iškart esu neigiamai nusistačius unsure.gif netraukia kažko, nu bet pabandysiu, vis šiokia tokia patirtis biggrin.gif



oho...tai normaliai einat ir einat į pokalbius...
Atsakyti