Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukų mamyčių namučiai

user posted image
Atsakyti
sveikos naujoje temoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:16)
sveikos naujoje temoje  4u.gif



labas labas
Atsakyti
ei ku ku! nauji namai ir tusti? kas cia daros?
gal kavos?... tai greit visos supulsit 4u.gif
oi kokios saunuoles jos is pacio ryto jau apie pietus lotuliukas.gif , o as po savaitgalio apie maista negaliu nei galvot doh.gif buvo rydadieniai viskas iseiles keliavo i skrandi doh.gif tai siandien issikrovomo diena g.gif zinoma jei skrandis nepasauks
STT nu tikrai perek greiciau 4u.gif as jau ilindau galvoju perskaitysiu kiek kada? na sekmes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merginos gal kas orchidejas turit? kaip priziurit? jau nebezinau kaip priziuret reik joms vandens ne? vieni taip sako kiti kitaip vienu zodziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2008 11 10, 12:17)
labas labas

ką veiki?

QUOTE(zyzi @ 2008 11 10, 12:18)
STT nu tikrai perek greiciau 4u.gif  as jau ilindau galvoju perskaitysiu kiek kada? na sekmes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nu blyn, tai kaip man ją išnešdint iš pilvo, a?????
nu nelenda lauk ir vsio unsure.gif
žiūrėsim, ką Kravčenka šian pasakys, jei pasakys, kad kaklelis 3 cm - bus nušautas - garantuoju blink.gif
Atsakyti
AVYTE, aciu uz naujus namucius 4u.gif
QUOTE(zyzi @ 2008 11 10, 11:18)
merginos gal kas orchidejas turit? kaip priziurit? jau nebezinau kaip priziuret reik joms vandens ne? vieni taip sako kiti kitaip vienu zodziu g.gif

as turiu viena orchideja, bet irgi neviska zinau apie ja. tu nueik cia http://www.supermama...?...370261&st=0 gal cia rasi atsakymus i tau rupimus klausimus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:23)
nu blyn, tai kaip man ją išnešdint iš pilvo, a?????
nu nelenda lauk ir vsio unsure.gif
žiūrėsim, ką Kravčenka šian pasakys, jei pasakys, kad kaklelis 3 cm - bus nušautas - garantuoju blink.gif

O pas kokius daktarus tu vaikstai? kas tas kravcenka? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjurgitas: 10 lapkričio 2008 - 11:25
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:23)
ką veiki?




darbelius prie kompo eisiu dirbt. ale taip tingisi po savaitgalio, o dar oras toks kazkoks, lyg lynoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 12:27)
O pas kokius daktarus tu vaikstai? kas tas kravcenka? ax.gif

http://www.sveikamot...i...=1&Itemid=1
Genadijus Kravčenka - mano daktaras wub.gif
Papildyta:
QUOTE(balta avyte @ 2008 11 10, 12:27)
darbelius prie kompo eisiu dirbt. ale taip tingisi po savaitgalio, o dar oras toks kazkoks, lyg lynoja g.gif

kur lynoja? unsure.gif pas mane nea biggrin.gif
įsivaizduoju kaip tingisi, aš irgi katik lovas suklojau..
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:51)

kur lynoja? unsure.gif  pas mane nea biggrin.gif
įsivaizduoju kaip tingisi, aš irgi katik lovas suklojau..



apsirikau, nelynoja. cia rukas krenta, todel asfaltas ir slapias. o as galvojau, kad jau lyja.
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:51)
http://www.sveikamot...i...=1&Itemid=1
Genadijus Kravčenka - mano daktaras  wub.gif

Tikiu, kad cia geras daktaras smile.gif ar zinai, kas tavo pilvuke gyvena? wub.gif
Atsakyti
Labas rytas

Žliumbiu iš pat ryto unsure.gif Kažkaip jaučiasi kad artėja tos metinės ir negaliu - visas tas mėnuo košmaro vėl atgyja, nu negaliu verysad.gif
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 11 09, 18:49)
Ačiū. Kokios jūs visos savos ir rūpestingos......  wub.gif   rolleyes.gif   Pyragai, ligos, ašaros - viena didelė šeima.  smile.gif


wub.gif wub.gif
QUOTE(STT @ 2008 11 10, 03:41)
jau net mano liniuotėj pingvinas neša kudašių iš eterio, o aš kaip negimdau taip negimdau...

wub.gif

QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 10:11)
sergancioms - sveikatytes 4u.gif
dirbancioms - geros dienos darbe 4u.gif

mergaites, ka siandien darysite pietums?  smile.gif  siandien tingiu galvoti tongue.gif

Aš vakar kai pridariau kotletų, silkės su grybais tai ačiū dievui ir dar šiandien užteks.

QUOTE(STT @ 2008 11 10, 11:18)
ok - nu kas dar jungias, kelkis sijoną, vaivos juosta  biggrin.gif
niekas nevalgo ax.gif

Aš ir taip be sijono vaikštau. Tai gal kelnes nusiauti? Vistiek namie g.gif Stalčius irgi galiu atidaryti. O plaukai ir taip palaidi. Tai ką STT dabar tavo eilė drinks_cheers.gif

P.S. SJurgitas - sveikutė. Na negaliu sakyt smagu kad prisijungei.Kiekviena nauja prisijungusi mamytė man sujaukia mintis - dar vienas angeliukas, dar vienas skausmas.Skaičiau tavo istoriją verysad.gif Labai liūdna. Laikykis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina31m: 10 lapkričio 2008 - 12:27
Sveikutes mergynos,jau seniai nerasiau as Jums ,bet ziuriu labai daug nauju mamyciu atsirado verysad.gif labai gaila,kad musu vis daugeja verysad.gif
Tikriausej neprisimenat mane blush2.gif Nors STT kaip parase man tai labai apsidziaugiau,kad prisimena dar apie mane,
Dabar turiu dikryte,tai nelabai galiu skaityneti,o jus taip greitai rasote ir tike prirasote,tik galvoju atsisesiu paskaityti ziuriu jetau kiek prirasyta mirksiukas.gif ir vela galvoju aj veliau viska perskaitysiu,bet neiseina vis.

Noriu paklausti,gal raso dar cia Beana?noreciau labai suzinoti kaip jai sekasi...

STT tai kaip matau tau jau labai labai mazai liko...Gal zinai kas bus pas tave?Man taip idomu taip saunu labai dziaugiuosiu uz tave mirksiukas.gif
Atsakyti