Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukų mamyčių namučiai

QUOTE(vdapr @ 2008 11 10, 15:12)
As tai siandien masina issisiurbiau... tetis biskiuka pataisinejo ja... tai dabar kuri laika vel ramiai vazinesiu... o jau tuoj ir i darba man vazineti... laukiau laukiau kad i darba, o dabar kai baigiu sulaukt tai ir noro kazkaip nelabai yra... ax.gif

Sakai jau nelabai g.gif O taip laukei doh.gif Aš tai norėčiau darban. Bet jau krizė ieškant darbo tai juodai jaučiasi cool.gif

QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 15:22)
Labas.
Galima prisijungt? blush2.gif


Prašom, prašom. Malonu susipažinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 14:35)
Nezinau ar galima jungtis- mano maziukas gime 24 savaitelių- nesuteikė jam šansų dėl vienos paros.Nes nuo 24 savaičių skaitosi slaugytini... Jam buvo 23 savaitės 6 dienos doh.gif
Aišku tai nutiko senokai jis gimė 2005 kovą, kai  iki liepos turėjo tūnoti pilvelyje blush2.gif  Bet kažkaip vis negaliu jo pamiršt ir vis graužiu save, kad kažką galėjau padaryt kitaip, kad jis būtų kartu doh.gif

labai uzjauciu verysad.gif dabar jis angeliukas, ir jis visada salia taves
Atsakyti
Šiaip nebuvo jokios patalogijos- neštumas buvo idealus. Iš niekur nieko nubėgo vandenys. Priežasties nerado net po to. Darė n tyrimų, po to ir vaikiuką tyrė- nebuvo jokių sutrikimų...
Ačiū, kad priimėt blush2.gif
Neprisijungiau, nes kažkaip galvojau- jei nekalbėsiu- užmiršiu. Pasirodo be šansų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 14:50)
Šiaip nebuvo jokios patalogijos- neštumas buvo idealus. Iš niekur nieko nubėgo vandenys. Priežasties nerado net po to. Darė n tyrimų, po to ir vaikiuką tyrė- nebuvo jokių sutrikimų...
Ačiū, kad priimėt blush2.gif
Neprisijungiau, nes kažkaip galvojau- jei nekalbėsiu- užmiršiu. Pasirodo be šansų verysad.gif



taip, tikrai. tokiu dalyku neuzmirsi niekada gyvenime. bet tu dar turi vaikuciu, arne..
Atsakyti
QUOTE(balta avyte @ 2008 11 10, 14:53)
taip, tikrai. tokiu dalyku neuzmirsi niekada gyvenime. bet tu dar turi vaikuciu, arne..

Turiu dvi paneles- vienai 5metai kitai 2 blush2.gif
Del mažosios ir galvojau, kad nereik apie mažiuką galvot, stengiausi negyvent praeitim, bet atsiminimai vis lenda blush2.gif Jau net sapnuoju jį labai dažnai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 14:50)
*Šiaip nebuvo jokios patalogijos- neštumas buvo idealus. Iš niekur nieko nubėgo vandenys. Priežasties nerado net po to. Darė n tyrimų, po to ir vaikiuką tyrė- nebuvo jokių sutrikimų...
**Ačiū, kad priimėt blush2.gif
***Neprisijungiau, nes kažkaip galvojau- jei nekalbėsiu- užmiršiu. Pasirodo be šansų verysad.gif

*o tai ir yra blogiausia, kad neaiski priezastis, vien del to, kad jei zinosime, tai galetume ateityje isvengti ju, ir kazka daryti kitaip verysad.gif ir as laukiu savo atsakymo del mazylio zuties nors jam tik 17 sav verysad.gif
**jei tik blogiau pasijusi, ateik su mumis pakalbeti ir sirdelei bus ramiau
***kai issipasakoji visada buna geriau, o cia tokios pacios mamytes tave supras ir pades wub.gif as tai stengiuosi kuo daugiau veiklos tureti, kad tik galeciau uzsimirsti. o man ir pirmi mazyliai neleidzia liudeti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 14:25)
pavydziu tau rolleyes.gif  as visai i darba nenoriu schmoll.gif nezinau, kaip reikes save prisiversti doh.gif


na pagal tavo liniuotes sprendziant tai tau dar negreit i darba... g.gif

QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 14:35)
Nezinau ar galima jungtis- mano maziukas gime 24 savaitelių- nesuteikė jam šansų dėl vienos paros.Nes nuo 24 savaičių skaitosi slaugytini... Jam buvo 23 savaitės 6 dienos doh.gif
Aišku tai nutiko senokai jis gimė 2005 kovą, kai  iki liepos turėjo tūnoti pilvelyje blush2.gif  Bet kažkaip vis negaliu jo pamiršt ir vis graužiu save, kad kažką galėjau padaryt kitaip, kad jis būtų kartu doh.gif


zinai kiekviena manau mes kazko grauziames... g.gif bent jau as tai tikrai verysad.gif

Lina31 ne tai kad nenoriu, bet turbut kazko bijau... ko nelabai pati suprantu... gal jaudulys... dar gal del to kad ir papuola nefainiausias taskas "eismui reguliuoti"... na bet tikiuosi geriausio... o iki antradienio spesiu ir moraliskai pasiruosti tam...
Atsakyti
jjurgita, šaunuolė tu 4u.gif
Aš ir visokiom veiklom bandau užsiimti...
Bjauriausia kaip matai, kad gydytojai laukia ir nieko nedaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 14:57)
Del mažosios ir galvojau, kad nereik apie mažiuką galvot, stengiausi negyvent praeitim, bet atsiminimai vis lenda blush2.gif  Jau net sapnuoju jį labai dažnai blush2.gif

gal jus mergaites is manes ir pasijuoksit, bet as vis vakarais uz suneli pasimeldziu verysad.gif (as neisprotejus, bet man buna geriau)
Atsakyti
sveikos mergaites,ziuriu pas mus kaip visada nuotaikos sviruoja... labai gaila kad nauju mamyciu vis atsiranda. bet cia jau turbut niekad padietis ir nepasikei.
ziuriu stt, dar neissiluksteno tavo zemina!!! na bet jau visai nedauk liko...
tikios kad jau toj tu mum pranesi graziu naujienu ir galiesim kartu su tavim dziauktys tavo pupa.... sekmes tau ir lengvo gimdimo!!!!
Papildyta:
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 17:16)
gal jus mergaites is manes ir pasijuoksit, bet as vis vakarais uz suneli pasimeldziu verysad.gif (as neisprotejus, bet man buna geriau)

tikrai cia is taves nieks nesijoks, jai nuo to tau gerai tai ir saunu, taip ir elkis, viska daryk kas palengvina tavo kancia...
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 15:16)
gal jus mergaites is manes ir pasijuoksit, bet as vis vakarais uz suneli pasimeldziu verysad.gif (as neisprotejus, bet man buna geriau)

Aš ir dažnai sūneliui žvakutę uždegu- jau net perku visada tas pačias- su mėlynais angeliukais wub.gif Mano merginos žino, kad žvakutės broliui, kuris gyvena su močiutėmis ant debesėlio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vdapr @ 2008 11 10, 15:14)
na pagal tavo liniuotes sprendziant tai tau dar negreit i darba...

birzeli jau keliausiu darbelin, o kai pagalvoji, tai nedaug ir liko verysad.gif nors ziuresiu, jei mazyliai darzelyje nepripras, tai sedesiu kol benukui 3 sueis unsure.gif na man labai patinka buti namu seimininke blush2.gif
Atsakyti