Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rašyti atsakymą, žinutę?

Laba diena,

jau turiu prirašius daugiau žinučių nei 100, bet niekaip nerandu kaip įkelt nuotraukas ber browse? kur yra šitas langas? blush2.gif


Kaip kelti paveiklėlį/nuotrauką į žinutę?

[color=darkviolet]Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.

user posted image
Atsakyti
labutis. AR TIK PAS MANE, AR VISUR , SUMAZEJO SRIFTAS. KITI PUSLAPIAI NORMALIAI, TIK SUPERMAMA VOS GALIMA IZIURETI. blush2.gif . NORINT KA ISKAITYTI REIKIA PADIDINIMO STIKLO g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalija J. @ 2009 01 14, 17:04)
Laba diena,

jau turiu prirašius daugiau žinučių nei 100, bet niekaip nerandu kaip įkelt nuotraukas ber browse? kur yra šitas langas? blush2.gif
Kaip kelti paveiklėlį/nuotrauką į žinutę?
QUOTE

Kad atsirastų galimybė prisegti ("browse"), tau pirmiausia reikia surinkti 100+ žinučių. Maksimalus paveikslėlio dydis 30 KB.




Apie tai yra atskira tema, prašom ją pasiskaityt wink.gif taip sužinosit, kuriuose skyreliuose yra tas mygtukas browse wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte77 @ 2009 01 16, 13:57)
labutis. AR TIK PAS MANE, AR VISUR , SUMAZEJO SRIFTAS. KITI PUSLAPIAI NORMALIAI, TIK SUPERMAMA VOS GALIMA IZIURETI. blush2.gif . NORINT KA ISKAITYTI REIKIA PADIDINIMO STIKLO g.gif

Spausk vienu metu klavišą CTRL ir pliusiuką kelis kartus. Turėtų padidinti šriftą. Arba galima pasikeist naršyklės nustatymuose.
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2009 02 10, 08:30)
Sveiki, gal ir man galėsit padėti, niekur nerandu kaip įkelti failą, ne nuotrauką. 4u.gif  Noriu nufotografuoti su print scren ir įdėti į forumą mamos kompiuteris. Kaip tai padaryti? AČIŪ

Padarot Print Screen, išsaugot kaip paveikslėlį. Susikuriat interenetinį fotoalbumą, įkeliat ten, o iš ten - jau į forumą per kodą img smile.gif
Atsakyti
sukuriau nauja tema bet joje nera galimybes atsakyti.
kur apacioje buna atsakyti toje vietoje parasyta uzdaryta ka daryti?va paziurekit
Atsakyti
QUOTE(arpaci @ 2009 02 12, 23:58)
sukuriau nauja tema bet joje nera galimybes atsakyti.
kur apacioje buna atsakyti toje vietoje parasyta uzdaryta ka daryti?va paziurekit

Nerodo temos rolleyes.gif Galėjo būt, kad ta tema buvo uždaryta.
Atsakyti
Kur kreiptis ,kad ištrintų žinutę?
jau prie kompo sėdžiu valandą ir nerandu.
Būčiau dėkinga,kad ištrintų mano visas žinutes.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Norbytė @ 2009 02 23, 17:13)
Kur kreiptis ,kad ištrintų žinutę?
jau prie kompo sėdžiu valandą ir nerandu.
Būčiau dėkinga,kad ištrintų mano visas žinutes.Ačiū.

Vieną kitą žinutę dar suprasčiau, o daba visas? doh.gif blink.gif Na aš tikrai tiek laiko negalėčiau skirt.... unsure.gif juk reik surast, atsidaryt temą, ištrint.... blink.gif
Atsakyti
paziurejus matosi, kad kai kurie senbuviai, naudoja parasui komercines nuorodas,
atsakinedami i forumo temas - tam yra skelbimu lenta
vat klausimas - smalsu kodel uzdarineja temas skelbimu lentoje,
tikiuosi ne del konkurencijos? g.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif o kaip persikelti kelis zodzius,o ne visa zinute i atsakyma?cia kazin aiskiai pasakiau g.gif na pvz,buna parasyta ilga zinute ir joje gale uzduotas klausimas,tai kaip man ta viena klausima persikelti i atsakyma,o nesikelti visos zinutes ax.gif susimaliau blush2.gif tikiuosi mane kazkas supras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2009 03 15, 17:25)
o kaip persikelti kelis zodzius,o ne visa zinute i atsakyma?


tiesiog atsakant istrinti nereikalingus zodzius mirksiukas.gif
Atsakyti