Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rašyti atsakymą, žinutę?

QUOTE(Borzika @ 2014 12 15, 16:15)



aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
atiprašau jei kartuoju klausymą.Kaip taisyklingai cituoti dvieju ar daugiau nariu,žinutės.Kažką ištrinu,arbai kaip tik per daug palieku,kai paspaudžiu "Atsakyti"gaunasi "makalinė"nėra atskiru langelių,tik viena ilga "paklodė"
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 01 18, 14:29)
Kaip taisyklingai cituoti dvieju ar daugiau nariu,žinutės.Kažką ištrinu,arbai kaip tik per daug palieku,kai paspaudžiu "Atsakyti"gaunasi "makalinė"nėra atskiru langelių,tik viena ilga "paklodė"

Atsakinėdama žiūrėkit, kad liktų viršus ir apačia:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 01 18, 17:22)
Atsakinėdama žiūrėkit, kad liktų viršus ir apačia:

user posted image


Tai jei būtų,dar vieno nario,žinūtė cituojant,taip pat,palikti viršų bei apačią?
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 01 18, 21:03)
Tai jei būtų,dar vieno nario,žinūtė cituojant,taip pat,palikti viršų bei apačią?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 01 18, 22:04)

Ir cituoti ne tarp viršaus bei apačios,bet po?
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 01 18, 21:20)
Ir cituoti ne tarp viršaus bei apačios,bet po?

Taip, rašykit kiekvienos cituojamos žinutės apačioje, po user posted image.
Tarp viršaus ir apačios yra kito nario žinutė.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2015 01 18, 22:38)
Taip, rašykit kiekvienos cituojamos žinutės apačioje, po user posted image.
Tarp viršaus ir apačios yra kito nario žinutė.

Ačiū labai,patikrinau,veikia smile.gif 4u.gif
Atsakyti
O man kažkodėl neleidžia cituoti daugiau negu viena citatą.. Paspaudžiu aš ant tų žinučių kurias noriu cituoti ir tik paskutine spausdama spaudžiu atsakyti ir rodo tik paskutine citatą, nes jeigu paspaudžiu pirmoj tarkim mane iš karto išmeta į atsakymų langą, ką ne taip darau??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2015 02 09, 12:52)
O man kažkodėl neleidžia cituoti daugiau negu viena citatą.. Paspaudžiu aš ant tų žinučių kurias noriu cituoti ir tik paskutine spausdama spaudžiu atsakyti ir rodo tik paskutine citatą, nes jeigu paspaudžiu pirmoj tarkim mane iš karto išmeta į atsakymų langą, ką ne taip darau??? ax.gif

Jei norite pacituoti daugiau nei vieną žinutę, "Atsakyti" spauskite ne prie paskutinės žinutės, o pačioje temos apačioje, kur yra dideli mygtukai ATSAKYTI, NUSTATYMAI, NAUJJA TEMA smile.gif

user posted image
Atsakyti
kaip reikia padaryti, kad internetine nuoroda butu "paslepta" ko zodziu( kad pacio linko nesimatytu, o atsidarytu jis tik paspaudus ta zodi)?
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2015 09 06, 00:15)
kaip reikia padaryti, kad internetine nuoroda butu "paslepta" po zodziu( kad pacio linko nesimatytu, o atsidarytu jis tik paspaudus ta zodi)?

Reikia spausti http:// ir ten įkelti nuorodą bei po to ką nors (pvz., žr. čia ar kt.) parašyti:
QUOTE(Ambro @ 2008 11 10, 20:54)
**Nuorodos** 

Rašant žinutę, reikia spausti kodą "http://". Iššokusiame langelyje reikia įrašyti nuorodos adresą internete (tik nepamirškit nuimti jau esantį "http", kad nesidubliuotų). Spaudžiat OK:

user posted image
Rašot žodžius, kuriuos norit matyt. Spaudžiat OK:

user posted image

Atrodys taip:

user posted image


Atsakyti