Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

Fantastiška pamokėlė, aiškiau ir būti negali, puiki idėja mokyti - labai lengva mokytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 11 11, 18:53)
Kerpena, šauni kepurėlė thumbup.gif  Ir manekenė superinė biggrin.gif  biggrin.gif


Manekenė - tai "babybornas". Kažkaip nebeturiu tokių mažų blush2.gif Ir kepurytė, manekenui truputį per didelė, nes megzta šiek tiek didesnei mergaitei.
Atsakyti
Labai labai ispudinga ir naudinga pamokele! thumbup.gif Reiks ir man pameginti numegzti savo leliui tokia kepurele. O tai tokia jau labai parverstu.
Atsakyti
Misty dėkui tau už tokį išsamų reportaža ir pamokėlę thumbup.gif 4u.gif dabar ir aš bandysiu saviškiui numegzti rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū, Misty, tu šaunuolė, kad nepatingėjai savo išmanymu pasidalint 4u.gif Bandysiu pritikyt šitą variantą savo mažiui, tik reiks kažką galvot, kad būtų užsegama, nes jis pats dar tikrai neužsiriš.
Atsakyti
O gal galima taip pat vaizdingai apie "apnėriau vėžlio žingsniu"? blush2.gif
Kiek teko matyti gražus ir geras dalykas, tik pačiai neišeina schmoll.gif
Atsakyti
Ispudinga pamoka wub.gif

Mano vaikis negali nesioti surisamu kepuriu pradeda ziaugcioti, bandysiu megzti salmuka uzmaukslinama, na kaip kojne, tik nelabai zinau kaip, mano turima scema laaabai sudetinga. doh.gif
Atsakyti
Puiki pamokėlė thumbup.gif Reiks pamėgint tokio tipo kepuriuką numegzt, tik gal jau kitąmet.
QUOTE(rim@ @ 2008 11 11, 18:21)
Ir aš prieš porą dienų numezgiau, bet pirmas blynas prisvilo verysad.gif Siūlai specialiai vaikų drabužėliams skirti, o išplovus išsitampė žiauriai.

Žiūrėk optimistiškai - vaikas auga, drabužis su kiekvienu skalbimu - irgi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vau, ačiū smile.gif Einu megsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 12, 14:26)
O gal galima taip pat vaizdingai apie "apnėriau vėžlio žingsniu"?  blush2.gif
Kiek teko matyti gražus ir geras dalykas, tik pačiai neišeina  schmoll.gif

ir as noreciau vaizdingai "apnėriau vėžlio žingsneliu" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vinciene @ 2008 11 12, 16:50)
ir as noreciau vaizdingai "apnėriau vėžlio žingsneliu"  wub.gif



Sename žurnale radau, kaip nerti vėžio, ar vėžlio žingsniu, gal kam padės, mat man pačiai reikėjo, tai įnirtingai ieškojau ir radau bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
ačiū bigsmile.gif
Atsakyti