Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytė-šalmas

QUOTE(Aderaa @ 2008 11 12, 16:23)
Sename žurnale radau, kaip nerti vėžio, ar vėžlio žingsniu, gal kam padės, mat man pačiai reikėjo, tai įnirtingai ieškojau ir radau  bigsmile.gif

user posted image
user posted image


oi kaip smagu, kad idėjai 4u.gif o tai aš jau čia sau galvą laužiau, kaip tą vėžio žingsnį parodyti doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, kas megsit kepurytes, pasirodykit rezultatą - norėtųsi žinoti, kad mano pastangos nenuėjo per niek 4u.gif
Atsakyti
Pademonstruosiu puikų Misty kepuriuką mano "lelytei" biggrin.gif superinė kepurė ir vyras net aikčiojo wub.gif
nelabai sekėsi kokybiškai pagauti, nes mano mergina labai kantrybės neturi rengtis, o ypač pozuoti nesvarbu, kad reikalas ypač svarbus user posted image
user posted image
Atsakyti
Faina tema, aiškai labai paaiškinta. Kai tik truputį prasilavinsiu - išmoksiu megst pirštinę, tai darysiu komplektuką: šaliką, pirštines ir kepurytę. Man modeliukas fainas, tik priekio norisi truputį aukščiau ir apvaliau, na, kaip čia:

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2008 11 16, 18:33)
Pademonstruosiu puikų Misty kepuriuką mano "lelytei" biggrin.gif superinė kepurė ir vyras net aikčiojo wub.gif
nelabai sekėsi kokybiškai pagauti, nes mano mergina labai kantrybės neturi rengtis, o ypač pozuoti nesvarbu, kad reikalas ypač svarbus user posted image
user posted image


Oi kokia tavo lėlytė gražuolė wub.gif wub.gif Sutirpau wub.gif

Džiaugiuosi, kad pataikiau visas proporcijas, truputuką neramu buvo, kad negalėjau eigoje pamatuoti unsure.gif
Atsakyti
labai aciu uz pamokele 4u.gif
Atsakyti

Misty, labai grazios kepurytes wub.gif
aciu uz visa procesa issamu smile.gif , bandysiu ir as ax.gif
jei pavyks butinai pasidodysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinkite savo patirtimi ir pasakykite is kokių siūlų geriausia megsti, kad lėliukui negraužtų.
Atsakyti
QUOTE(Tauskale @ 2008 11 18, 10:08)
Pasidalinkite savo patirtimi ir pasakykite is kokių siūlų geriausia megsti, kad lėliukui negraužtų.


Aš savo dukrytei mezgu arba iš merino vilnos - būna specialūs kūdikiam Merino Baby (ar kažkaip panašiai vadinasi), arba iš alpakos. Kol kas nesiskundė mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu reikės bandyti smile.gif Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
Nekenčiu SM - vos čia užeini, tuoj kuo nors užsikrėti. Jau nusipirkau ir siūlų kepurytei - labai man jos prireikė doh.gif . Ti galvoju, ar užteks 100g.? Siūlus ne pačius ploniausius radau... Megziu 3 metų mergužėlei, bet turėtų užtekti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 11 20, 11:49)
Nekenčiu SM - vos čia užeini, tuoj kuo nors užsikrėti. Jau nusipirkau ir siūlų kepurytei - labai man jos prireikė  doh.gif . Ti galvoju, ar užteks 100g.? Siūlus ne pačius ploniausius radau... Megziu 3 metų mergužėlei, bet turėtų užtekti, ar ne?


sveikinu su nauju virusu mirksiukas.gif 4u.gif

Priklauso nuo siūlo storio, bet kažkaip manau, kad turėtų užtekti 100 g unsure.gif
Atsakyti