Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

Baigėme senąją temą, tai diskutuojam toliau.
Atsakyti
Sveiki, vel jungiuosi i jusu bureli 4u.gif Egzamina laikiau birzelio men, buvau supykus ant viso pasaulio o dabar nutariau vel sturmuoti blush2.gif tariuosi del vairavimo pamoku ir bandysiu sita reikala atnaujinti, tikiuosi si karta daugiau sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2008 11 11, 17:22)
Sveiki, vel jungiuosi i jusu bureli 4u.gif Egzamina laikiau birzelio men, buvau supykus ant viso pasaulio o dabar nutariau vel sturmuoti blush2.gif tariuosi del vairavimo pamoku ir bandysiu sita reikala atnaujinti, tikiuosi si karta daugiau sekmes wub.gif

Visoms taip atrodo, kai nepasiseka, bet gal kartais po nesėkmės verta pakeisti instruktorių. Labai yra įdomu išgirsit ir kito žmogaus nuomonę, patarimus.
Atsakyti
Labutis 4u.gif jungiuosi ir aš i jusu bureli drinks_cheers.gif,pradėjau vairavimą mokytis nuo nulio,baigiau mokykla,paėmiau jau turbūt papildomai dar 7,aikštele išmokau ,dabar instruktorius rodo visus maršrutus,kuo toliau tuo baisiau blink.gif ,kartu lanke kursus viena pažistama ji geriau važiavo negu aš ir neišlaikė,aikštele pravažiavo gerai bet 2 kartus užgeso ir neparodė posūkio,regitrininkas net nenorėjo kalbėti neišlaikė ir viskas ,dar prieš tai uždavinėjo klausimus iš KET knygutes.Instruktorius man sako kad letai važiuoju ir prieš posukiusnespeju perjungti pavaros,net nežinau ka daryti reikes gal dar kokius 3 pamokos pravažiuoto o poto gal bandyti laimes. g.gif
Atsakyti
O as galvojau,kad neklausineja nieko is ket taisykliu per egzamina.Nes kiek is pazistamu girdejau ju taip pat neklausinejo.Turbut priklauso nuo regitrininko.
As tai uzsiregistravau dabar 25dienai,pasiziurejau vietu pilna.Tai nusprendziau pasiimti papildomu vairavimu kelis ir tada bandyti laime.Kogero as savo instruktoriui jau nusibodau su savo tais papildomais vaziavimais..
Atsakyti
siandiena su instruktoriumi nuvaziamom i regitra paziureti kaip kiti laiko egzus, tai prie mano akiu bent kokiu 4 neislaike, man tai jau baisu darosi, o egzaminuotojai jau tokie visi susirauke sedi, kad siaubas, vien paziurejus i juos noras praeina laikyti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2008 11 12, 11:19)
siandiena su instruktoriumi nuvaziamom i regitra paziureti kaip kiti laiko egzus,  tai prie mano akiu bent kokiu 4 neislaike, man tai jau baisu darosi, o egzaminuotojai jau tokie visi susirauke sedi,  kad siaubas, vien paziurejus i juos  noras praeina laikyti.  blink.gif

kai as laukiau laikyti tai maciau, kad nemazai kas isleike stodavo i eilute nuotrauku darytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2008 11 11, 16:22)
Sveiki, vel jungiuosi i jusu bureli 4u.gif Egzamina laikiau birzelio men, buvau supykus ant viso pasaulio o dabar nutariau vel sturmuoti blush2.gif tariuosi del vairavimo pamoku ir bandysiu sita reikala atnaujinti, tikiuosi si karta daugiau sekmes wub.gif
Šaunuolė, nenuleisk rankų, jeigu nepasiseka. Daugiau praktikos ir įveiksi tą Regitrą mirksiukas.gif

QUOTE(Viktoriaa @ 2008 11 11, 18:54)
O as galvojau,kad neklausineja nieko is ket taisykliu per egzamina. As tai uzsiregistravau dabar 25dienai,pasiziurejau vietu pilna.
Klausinėja kartais, bet manęs neklausė smile.gif Sėkmės egzamine mirksiukas.gif

QUOTE(neraj @ 2008 11 12, 11:19)
siandiena su instruktoriumi nuvaziamom i regitra paziureti kaip kiti laiko egzus,  tai prie mano akiu bent kokiu 4 neislaike, man tai jau baisu darosi, o egzaminuotojai jau tokie visi susirauke sedi,  kad siaubas, vien paziurejus i juos  noras praeina laikyti.  blink.gif
Kai aš laikiau, tai 3 iš 6 neišlaikė rolleyes.gif
Atsakyti
Manęs per praktiką tai klausinėjo. Atidarė kapotą, kai aikštelę pravažiavau ir klausė, kas kur pilama ir t.t. Čia kaip koks egzaminuotojas pakliūva. Vienų klausinėja, kitų ne.
Atsakyti
sveikutės,bandysiu ir aš jungtis prie jūsų,nors į vairavimo mokyklą užsirašiau tik nuo gruodžio 1 dienos.Užsirašiau ir pati galvoju,kad gal padariau nesąmonę,nes kaip aš mokysiuos važinėt žiemą,bijau tai siaubingai.Gal kas irgi mokėtės žiemos metu,būtų labai gerai,kad pasidalintumėt patirtim.Laikas tai man būtų superinis,nes ir mažių turėsiu kur palikt,o vasarą jau kulniuosiu į darbelį.Bet kaip įveikt save,tai neįsivaizduoju.Kad tik visko nemesčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bargi @ 2008 11 12, 18:56)
sveikutės,bandysiu ir aš jungtis prie jūsų,nors į vairavimo mokyklą užsirašiau tik nuo gruodžio 1 dienos.Užsirašiau ir pati galvoju,kad gal padariau nesąmonę,nes kaip aš mokysiuos važinėt žiemą,bijau tai siaubingai.Gal kas irgi mokėtės žiemos metu,būtų labai gerai,kad pasidalintumėt patirtim.Laikas tai man būtų superinis,nes ir mažių turėsiu kur palikt,o vasarą jau kulniuosiu į darbelį.Bet kaip įveikt save,tai neįsivaizduoju.Kad tik visko nemesčiau doh.gif

Nereikia bijot mirksiukas.gif kaip tik geriau žiemą laikytis teises, nes jei sniego yra galima lėtai važiuot (nes ir taip dauguma laikančiųjų lėtai nori važiuot, o už per lėtą važiavimą ir gali nubaust ax.gif ), tada suspėji apsidairyt ir viską matai thumbup.gif Aš pati žiemą laikiau, teises gavau sausio 31d. ir nei kiek nesigailiu schmoll.gif kaip tik dabar bus drąsiau važinėt, kai bus sniego, nes jau žinosiu kaip maždaug elgtis thumbup.gif mirksiukas.gif

O kai aš laikiau teses tai ir klausinėjo, ties kuria padala turi būt aušinimo skysčio, kaip patikrint ar stabdžiai geri doh.gif tai atsakymai buvo spėjimo būdu lotuliukas.gif kai atsakiau į visus klausimus jis man pasakė teisingus atsakymus, o su savo spėjimais aš beveik pataikiau lotuliukas.gif thumbup.gif

O mest tai tikrai nereikia schmoll.gif Žinokit aš tai gailiuosi kad prieš gerus 7 metus nėjau teisių laikytis, nes dabar kai mašina sugenda, tai nebežinau kaip pėsčiomis iki parduotuvės nueit doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aure111: 12 lapkričio 2008 - 18:25
QUOTE(bargi @ 2008 11 12, 17:56)
sveikutės,bandysiu ir aš jungtis prie jūsų,nors į vairavimo mokyklą užsirašiau tik nuo gruodžio 1 dienos.Užsirašiau ir pati galvoju,kad gal padariau nesąmonę,nes kaip aš mokysiuos važinėt žiemą,bijau tai siaubingai.Gal kas irgi mokėtės žiemos metu,būtų labai gerai,kad pasidalintumėt patirtim.Laikas tai man būtų superinis,nes ir mažių turėsiu kur palikt,o vasarą jau kulniuosiu į darbelį.Bet kaip įveikt save,tai neįsivaizduoju.Kad tik visko nemesčiau doh.gif
Nebijok. Kaip tik žiemą gerai, nes laikančiųjų smarkiai apmažėja. O gatvės juk vistiek bus sutvarkytos, nuvalytos, pabarstytos. 4u.gif
Atsakyti