Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

QUOTE(RiMami @ 2009 08 06, 17:04)
Secondsun, smagu, kad viskas gavosi ir nenusivylei  biggrin.gif beeeet aš taip nežaidžiu  beee.gif  sakai "skanu, dangiško skonio desertukai" tai mums nors nuotraukikes parodyk kad ir mes į tą dangišką bent akytes paganytumėm ir seilėtekiais apsivarvėtumėm  lotuliukas.gif :


Taip greit suvalgeme, kad net nespejau fotoaparato istraukti... biggrin.gif

Rytoj vel darysiu Creme-Brulee tai paruosiu fotika dar pries istraukiant is orkaites biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
paaiskinkite kaip tuos baltymus apdoroti, kazkaip nelabai man patinka kremai su zaliais baltymais. ruosiuosi gaminti ABRIKOSINIS TORTAS-SUFLĖ, cia citata is torto aprasymo: Kaip aš jau rašiau receptuose, kuriuose naudojami žali baltymai, juos galima šiltai apdoroti vandens vonelėje arba naudoti jau pasterizuotus.. aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 08 12, 11:51)
paaiskinkite kaip tuos baltymus apdoroti, kazkaip nelabai man patinka kremai su zaliais baltymais. ruosiuosi gaminti ABRIKOSINIS TORTAS-SUFLĖ, cia citata is torto aprasymo: Kaip aš jau rašiau receptuose, kuriuose naudojami žali baltymai, juos galima šiltai apdoroti vandens vonelėje arba naudoti jau pasterizuotus.. aciukas  4u.gif


gerai nuplauk kiausini su soda ir viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2009 08 12, 10:55)
gerai nuplauk kiausini su soda ir viskas bus gerai wink.gif


taip ir padarysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 12 rugpjūčio 2009 - 13:21
Galu gale pasirodau su savo Creme-Brulee essen.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas visoms mamytems, praverciau jusu temele sirdis apsalo, akys pakeretos, o jau skoniu ivairove, kai kuriu net neisivaizduoju smile.gif

Kai kas atrodo sudetingiau, kai kas lengviau, tad prisiruosiai isbandyti siuos nuostabius receptelius ax.gif
Si karta susigundziau siuo tortuku "TORTAS SU BRAŠKĖMIS IR BALTOJO ŠOKOLADO MUSU" ir iskilo vienas neaiskumas, niekada nesu sildziusi biskvitines teslos, tad reikia ja tame vandens inde laikyti iki kol pabaigi ruosti tesla, ar tik plakant kiausinius g.gif

Jus mergaites nuostabios, dekoju uz receptelius ir dalinamus patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 03 rugsėjo 2009 - 15:15
O as siandien kurpsiu Sokoladini -kokosini musa thumbup.gif Kad tik gautusi g.gif
Atsakyti
Visos temos kepejeles thumbup.gif isbandziau keksiukus pagal si recepta keksiukai su abrikosais ir riccota, naudojau pati paprasta varske ir dziovintus abrikosus, kuriuos pries tai apslaksciau brendziu, gavosi labai labai skanus kekesiukai, va rezultatas:
user posted image

labai aciu merginos uz triusa, kas verciat, dalijates patarimais 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos! Su Miseles receptukais buvau susipazinus jau anksciau, bet tik neseniai pati keleta isbandziau blush2.gif
Taigi pirmasis, kaip ir pgl sarasa, buvo Triufelinis torciukas Triufelis. Laaabai skanus ir lengvai pagaminamas, tikrai siulau pasigamint thumbup.gif
Stai jis: user posted image ir
user posted image

Kitas buvo "OREO" Oreo ir taip pat nesukele jokiu sunkumu. Skanus, nors ne ypatingai saldus, bet seimynai patiko. Va koks gavosi: user posted image
Tik noretusi aukstesnio, cia biski kaip blynas gavosi doh.gif tai reik isigyt mazesnes formos gal... Na ir vaizdeli nepalyginsi aisku su Miseles groziu ax.gif

Pries kelias dienas isbandziau aguonu vyniotini aguonu vyniotinis ir sakyti nereikia, kad buvo skanus biggrin.gif
Stai mano grozis user posted image

Na ir niekas nelieka abejingas bandelems su cinamonu bandeles is to kiekio gaunasi tikrai nemazai, bet dvi dienos ir nelieka ne vienos biggrin.gif ypac skanios siltos thumbup.gif taip kad darau jas gan daznai
stai mano improvizacija: user posted image ir user posted image
Papildyta:
Aha, ir turiu toki klausima: kur pas mus galima rasti ACETATE pleveles? Nes gaminant koki musa, pvz. soko-kokosini, geriausiai tinka butent tokia plevele, o ne paprasta maistine g.gif
Atsakyti
ir as dariau miseles napaleona.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 13 spalio 2009 - 19:29
ŠOKOLADINIAI VYNIOTINUKAI (Chocolate Cream Cheese Rolls)
Kepiau siuos vyniotinukus.Lengva gaminti, riebu ir skanu. Brangoka...Biskvita kepiau vienoje skardoje, kita kart darysiu dviejuose tuomet tesla bus plonesne.
Skanaus!
Atsakyti