Įkraunama...
Įkraunama...

PMS

Turiu problemą, jau 2 savaitės iki menstruacijų pasidarau itin dirgli, dažniausiai labai skauda krūtis, stuburą, svyruoja nuotaikos, svaigsta galva, atrodytų, prieš 2 savaites-tai dar per anksti, bet taip jau yra :'(. Geriu nuolat "Mastodynoną" (nuo mastopatijos), jis taip pat skirtas tiems negalavimams švelninti, bet nepadeda sad.gif, o dėl nugaros skausmo tai perskaičiau, kad reikia būtinai prieš menstruacijas gerti kalcio preparatus, bet tai irgi nelabai padeda sad.gif.
Gal turit kokių patarimų šiuo atveju?Ar jūs neturit tokių problemų?Ar tomis dienomis nejaučiat ypatingų skausmų, kaip ištveriat?
Aš tai paauglystėj sienom lipdavau iš skausmo, po 2 vaikų, tai jau skausmo visai nebejaučiu, bet apetito nėra, duria širdį, silpna, ak, kaip gerai vyrams, kad jiems netenka to patirt :smile.gif
Atsakyti
Ingrid o sportuti nebandei?
Atsakyti
o tai sportas tipo -stuburui geriau?Ne, nei pratimų darau, nei sportuoju, netraukia visai  :smile.gif
Atsakyti
Stuburui labai gerai tempimo pratimai, kaip nesciuju pratimukai tokie ir baseinas.  ;)
Atsakyti
QUOTE
o tai sportas tipo -stuburui geriau?Ne, nei pratimų darau, nei sportuoju, netraukia visai  :smile.gif

na jeigu netraukia, kitas reikalas, bet nemanau kad geriau kruva vaistu gert, na bet kiekvienam savo.

del stuburo, PMS ir kt. zinoma sportas padeda, zmones visai pamirsta kas tai yra, tik sportas sportui nelygu, tai turi tikti, nepakenkti ir patikti. ;D wink.gif
Atsakyti
aš buvau pradėjusi lankytis treniruoklių salėje, bet, kadangi mano stuburas iškrypęs, nedaug kur leido treneris treniruotis, be to, tam reikia ir laiko, ir pinigėlių sad.gif
Atsakyti
Jo pinigeliu tam reika ir laiko ir noro irgi, dar tai turi patikti, nes jegu varysi per prievarta nieko nebus, treniruokliouse tikrai galima sugalvot jeigu iskrypes stuburas, yra spec. pratimai, galima ir namuose kazka daryt.

.... bet taip pagalvojus kokia gi slykstyne tas PMS, fu, ne ir kodel moterys turi nuo jo kentet >:( ir dar visi aplinkiniai
Atsakyti
na, nedaug kas žinojot, kaip patart, bet aš kaip tik pati radau keletą atsakymų į užduotą klausimą, gal dar kam nors pravers.Yra dar fitoterapinis preparatas PMS gydymui -"Ovuliavitas"  (su lašišų, nakvišų aliejum, magniu, B, E ir kitais vitaminais ir homeopatinis preparatas "DYSMENORM". Straipsnyje rašoma, kad PMS nustatomas dažniausiai jau gimdžiusioms moterims, toms, kurių nėštumas ar gimdymas buvo komplikuotas, valgančioms daug druskos ar cukraus, nesimankštinančioms, patiriančioms daug stresų :smile.gif ???
Atsakyti
buvau pas gydytoją, pakalbėjom ta tema, tai ji sakė, kad kai kurios jautresnės moterys stipriai jaučia tą ovuliacijos laikotarpį, todėl ir išgyvena šiuos negalavimus :smile.gif
Atsakyti
O man visi patarė ir įsigyjau vitaminus - Vitakur. Jie taip pat su nakviša , Q10, ir visais kt. reikalingais vitaminais. 25 Lt. mėnesiui. Žiūrėsim, gal padės  ??? Nes pastaruoju metu, tai nuo to suš...PMS vos ne į depresiją puolu. Tokie priepuoliai užeina....Bet esu negimdžiusi.
Atsakyti
Kiek girdėjau neblogas dar yra augalinis preparatas "Agnucaston", bet pati nebandžiau. Žinau , kad jis skirtas mėnesinių sutrikimams gydyti, prieš mėnesines atsirandančius  negalavimus slopinti (priešmenstruacinis sindromas ), krūtų tempimui ir pabrinkimui (mastodinijai) sumažinti. užtenka vienos tebletes per dieną (tik žindančios negali vartoti, nes mažėja pieno gamyba). Gal sakau panašus į "Mastodynon" tik terlionės vartojant mažiau  ???Pasigirkite kas bandet  ;D Idomu būtų sužinot ar veikia ???
Atsakyti
Bjauriai kankinuosi irgi nuo to PMS... Vaistu bijau, o tai su hormonais nejuokai, kai prades barzda dygti, ar pimpilas tarp koju... smile.gif)
Atsakyti