Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Inočka @ 2008 11 12, 21:08)
Moliugu vyniotinis


thumbup.gif Labai grazus ir tikiu dar skanesnis.
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 08:44)
user posted image

O CIA  PASIVAISINTI PRIE KAVUTES -spurgyciu -baronkyciu ....cia uz tas vakarykscias gelytes .....pritrukau vazu merkimui tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


user posted image
nooooooooooooriu!!!
Atsakyti
Obuoliu pyragas

1 st. miltu,
1 st. manu kruopu,
1 st.cukraus,
1 st. grietines,
1 saukstelis kepimo milteliu,
obuoliu.

As viska tiesiog sumaisiau ir viskas, isskyrus obuolius. Bet kita kart pirmiausiai ismaisyciau grietine su cukrumi, o paskui sudecau likusius produktus. Puse teslos isklojam skardele, dedam tarkuotus obuolius, ir likusia tesla uztrupinam, aplipdom virsu.

Labai skanus! thumbup.gif prasom prie vakarines arbateles ar kavos user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 lapkričio 2008 - 16:17
Mergaites norejau jusu paklausti kepiau siendiena biskvita vyniotiniui bet jis man gavosi labai trapus net isemus negalejau susukti idomu ka blogai dariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzete @ 2008 11 13, 16:25)
Mergaites norejau jusu paklausti kepiau siendiena biskvita vyniotiniui bet jis man gavosi labai trapus net isemus negalejau susukti idomu ka blogai dariau g.gif



Gal kokiu miltu per daug idejai? g.gif Pagal koki recepta darei?
Atsakyti
QUOTE(ziuzete @ 2008 11 13, 16:25)
Mergaites norejau jusu paklausti kepiau siendiena biskvita vyniotiniui bet jis man gavosi labai trapus net isemus negalejau susukti idomu ka blogai dariau g.gif

O GAL ATŠALUSĮ ĖMEI?Reikia išimti kai tik iškepa ir tada sukti,bent jau pagal mano receptą mirksiukas.gif
Atsakyti
:
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 13, 13:21)
Tai gal ir taip , tai tu kepk taukuose , mano MB legali naudoti tauku , tai as visur naudoju alieju , man jos neriebios ( aisku as tavo neragavusi ).

Neramuole ... pas ja jau savaite , kaip ta pati liniuote rodo , turbut neina laikas , nes ir as is ten buvau isidejusi , ir pas mane nejo , tai gryzau prie lietuviskos liniuotes " vartokim prekia lietuviska " hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

ikisiu trigrasi- kad spurgos neprisigertu aliejaus, reikia ipilti koki sauksta degtines teslon cool.gif Nebijokit, nesijaus, nepasigersit, vaikams duoti galima rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau braskyte77 , ale , kad gaila gera daikta tokiems niekams gadinti irnesakyk.gif
Papildyta:
ZIUZETE schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , arba atsalusi sukai , arba tavo su..... receptas , pas mane jis netgi kaip guminis buna , jokios problemos suvynioti nera
Atsakyti
Na,vakarienei iškepiau zebrą,
3 kiaušinai
200gr cukraus
aliejaus 100gr
15gr kepimo miltelių
250gr miltų
pieno 40gr
kakavos 30gr
kvapiklių,ar vanilės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 13, 18:37)
Na,vakarienei iškepiau zebrą,



Zebra iskepe labai grazu zebrą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 lapkričio 2008 - 18:40
Zebra iskepe zebra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nu sakes .....bet jus mane su juo nenervinkit , jusu tokie grazus , o mano ruzava pantera...... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Bet tokio kaip Jusu nei viena ruzavo neiskepe 4u.gif va kame esme smile.gif
Ale Zebros kokiais lygiais dryziais gavosi 4u.gif g.gif

As tai sukapojau puse savo pyrago lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 lapkričio 2008 - 18:43
Tai kur cia nesukaposi , tos fainuolis wub.gif
Papildyta:
Lygus todel , kad zebra -zebra kepe lotuliukas.gif
Atsakyti