Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Cia tu Napoleonu kiek ivairiausiu yra doh.gif pas mane uzrasuose yra kazkoks receptas, kur labai daug sviesto dedasi, tiek i krema, tiek i lakstus. As kiek pamenu tikras Napoleonas buna laaabai riebus... kazkada ragavau tikro, tai daug jo nesuvalgysi...man patinka liesesni, o Cipciuko matau neturetu but riebus g.gif noreciau labai paragaut wub.gif atsiuskite gabaleli... wub.gif

O tos eglutes tai man irgi labai fainos, jau zinau kuo puosiu kaledinius kepinius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 25 lapkričio 2008 - 15:47
ACIU JUMS MERGAITES blush-anim-cl.gif bet tortukas tikrai paprastas , as tokias eglutes ziemos sezonui darau , tik cia gal proporcijos nekokios , nes tortas medidukas is puses normos , o taip tai jos labai tinka siom sventem .

Neramuole, aisku tavo mociutes gal ji be galo skani buvo , bet is sitos teslos irgi gali drasiai daryti , ji meduoline , apopilta somoladu , dar kokiu saldainuku apmetyk , ir ji bus puikus papuosalas stalui . thumbup.gif

Rugegele 23 , tokio kaip Miseles as noriu nuo ryto iki vakara , be jokiu sustojimu ...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir dabar noriu , tu supratai ???

S.N.A.S kas per abejones ? kaip tik , jei viena padaro , tai ir kitai turi iseiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 25, 15:47)

Rugegele 23 , tokio kaip Miseles as noriu nuo ryto iki vakara , be jokiu sustojimu ...... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir dabar noriu , tu supratai ???




Supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai tada tau rugegele sitas bus kaip tik , jokio riebumo schmoll.gif
Na ne , tai ne mano svajoniu napoleonas ax.gif jei klausete skoni -geras , bet.....ne tas .....man jis turetu buti riebesnis blush2.gif
Papildyta:
AS IR KALEDU NAMUKA ISSIKEPIAU ax.gif ALE GAL KITA KARTA PARODYSIU , VIENAI DIENAI PER DAUK BUS liezuvis.gif

user posted image
Atsakyti

nu cipciuk nu cipciuk nu cipciuk atsidare mano burna ir nebeuzsidare............be komentaru be komentaru bet su dideliu geraja prasme pavydu. Labai grazus labai grazus tortas. daugiau zodziu neturiu iseinu.... man tikrai niekad taip nesigautu verysad.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 25, 17:55)
Tai tada tau rugegele sitas bus kaip tik , jokio riebumo schmoll.gif
Na ne , tai ne mano svajoniu napoleonas ax.gif jei klausete skoni -geras , bet.....ne tas .....man jis turetu buti riebesnis blush2.gif
Papildyta:
AS IR KALEDU NAMUKA ISSIKEPIAU  ax.gif ALE GAL KITA KARTA PARODYSIU , VIENAI DIENAI PER DAUK BUS liezuvis.gif

user posted image



a geriau dabar prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kada parodysit namuka, kai jis jau bus suvalgytas? mad.gif ant speigo metat foto cia! Juk reikia mums ideju Kaledoms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 25, 15:55)
AS IR KALEDU NAMUKA ISSIKEPIAU  ax.gif ALE GAL KITA KARTA PARODYSIU , VIENAI DIENAI PER DAUK BUS[/color] liezuvis.gif


Cipciukai, užerzinot dabar ir nerodysit cry.gif cry.gif cry.gif rodykit greičiau ax.gif rytoj bus rytoj.... šiandien norim matyt blush2.gif
Atsakyti
Susitaria draugiskai ---rytoj mirksiukas.gif bus apie ka padiskutuoti , o tai cia kazkaip aprime visos , matyt sventem jegas taupo lotuliukas.gif nelabai ka kepa rolleyes.gif

Niekas pas mane tokiu dalykeliu nevalgo schmoll.gif , va anukyte paauks , gal tada ir sunaikins , nors......jai mesos reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 25, 16:05)
Susitaria draugiskai ---rytoj mirksiukas.gif bus apie ka padiskutuoti , o tai cia kazkaip aprime visos , matyt sventem jegas taupo lotuliukas.gif nelabai ka kepa  rolleyes.gif

Niekas pas mane tokiu dalykeliu nevalgo schmoll.gif , va anukyte paauks , gal tada ir sunaikins , nors......jai mesos reikia  biggrin.gif



O Jus padarykit mesos torta 4u.gif yra antru patiekalu temelej receptuku. Superiskai atrodo biggrin.gif

Nelabai ka kepam, o pripliurpt vel tema baiginejam biggrin.gif mazai beliko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 25 lapkričio 2008 - 16:09
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 25, 16:05)
Susitaria draugiskai ---rytoj mirksiukas.gif bus apie ka padiskutuoti , o tai cia kazkaip aprime visos , matyt sventem jegas taupo lotuliukas.gif nelabai ka kepa  rolleyes.gif
Niekas pas mane tokiu dalykeliu nevalgo schmoll.gif , va anukyte paauks , gal tada ir sunaikins , nors......jai mesos reikia  biggrin.gif

Dabar reikės bandyt napoleoną kept,tik reik išsirinkt,pagal kokį receptą 4u.gif
Tai,kad jei taip dažnai kepčiau,nebūtų kam suvalgyt blush2.gif Dabar pas mus trąsoj-Tinginys ,yra daromas ir valgomas.Aš kaip ir sakiau ,saldumynams turmpam pasakiau-ne. nail.gif iki švenčių....

Beje ,gražus jūsų tortas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O as vyniotini darysiu, tai nezinau jau kada... atsivalgiau ilgam... unsure.gif dabar kokius nebiskvitinius kepinius darysiu...o to trupininio tai iki siol neatsivalgau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
na va mergaites, as prisistatau su Kursenu vyniotiniu. labai skanus, o papuosimas nekoks blush2.gif . nemoku sokolado istirpint, noreciau , kad jis skystesnis butu, o gaunasi toks tirstokas,noreciau kad lengvai begtu pro skylute biggrin.gif :
http://s54.radikal.r...f25070f66c4.jpg
Atsakyti