Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai vaikams

Sveiki, mano mazajai 1m. ir 7men. vos tik isgirdus muzika per telvizoriu kraipo savo uzpakaliuka smile.gif Anksciau buvo labai pouliarusrenginiai vaikams sekmadienio popiete ivairiuose naktiniuose klubuose o dabar lyg ir nieko negirdeti. Kreipiuosi i Kauno mamas gal jus kur nors einate juk tokio amziaus vaikai dazniausiai su mamom namie auga ir labai nori padraugauti su kitais vaikais, o jei dar ir kokie zaidimai ar koncertas butu tai tikriausiai butu dar smagiau.Tai kaip manote kur galima nueiti ir ar isvis jau laikas eiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 spalio 2009 - 06:46
Elementaru, yra ne vienas būrelis mažiesiems, šokių, dainų, baseinai ir kt. Ir su vaikais pabendraus, ir išmoks, ir linksmai laiką praleis.
Atsakyti
mes nuo 3men. lankome baseina ir labai labai patinka smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 15 men,. bet mes jau buvome keliuose vaikams skirtuose renginiuose ir jai labai patiko thumbup.gif Be to lankome Yamahos mokyklele thumbup.gif
O siaip tai Kaune yra didelis pasirinkimas ivairiu bureliu maziems vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
Tokio amziaus jau galima bandyti nuvesti i trumpa spektakliuka vaikams, leliu teatre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyra82 @ 2008 11 12, 22:20)
Mano dukrytei 15 men,. bet mes jau buvome keliuose vaikams skirtuose renginiuose ir jai labai patiko  thumbup.gif Be to lankome  Yamahos mokyklele  thumbup.gif
O siaip tai Kaune  yra didelis pasirinkimas  ivairiu bureliu maziems vaikams  mirksiukas.gif

GAL GALIMA KOKIŲ NUORODĖLIŲ,NES KIEK DOMĖJAUSI,TAI TIK PORA RADAU...
Atsakyti
QUOTE(Zuikis-Puikiss @ 2008 11 12, 22:38)
Tokio amziaus jau galima bandyti nuvesti i trumpa spektakliuka vaikams, leliu teatre  smile.gif


manyčiau,kad dar per anksti ax.gif tokio amžiaus vaikas dar nelabai sugebės ramiai išsėdėti per visą spektaklį,po kiek laiko suirz,teks raminti ax.gif nes dauguma spektaklių yra vaikams nuo penkių metų,tik keletas nuo trijų metų. aišku, galima vesti ir nuo šiek tiek ankščiau,bet per anksti neverta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 12 lapkričio 2008 - 23:58
drasiai i keistuoliu teatra, pvz "pelyte zita" galima eiti. o mes lankem pernai su abiem dar debeselius , tokios muzikos pamokeles...super ten leliukams...ir nestukems kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2008 11 13, 00:50)
manyčiau,kad dar per anksti  ax.gif tokio amžiaus vaikas dar nelabai sugebės ramiai išsėdėti per visą spektaklį,po kiek laiko suirz,teks raminti  ax.gif nes dauguma spektaklių yra vaikams nuo penkių metų,tik keletas nuo trijų metų. aišku, galima vesti ir nuo šiek tiek ankščiau,bet per anksti neverta  4u.gif


Kodėl per anksti... Aš savo merginą nuo pusantrų metų į lėlių teatrą pradėjau vesti, kuo puikiausiai išsėdi net išsižiojus thumbup.gif Juk tie trimetinukams skirti spektakliukai nėra ilgi. Kiek mačiau ten atveda ir mažesnių.

O šiaip su tokio amžiaus vaikučiu galima jau daug kur eiti. Yra puikių mokyklėlių Kaune, kaip antai Suzuki ar Yamaha (mes lankome pastarąją). Labai smagu Vėjų fėja, Pipirina. Tose mokyklėlese pabendrauja ne tik vaikučiai, bet ir mamytės. smile.gif Mano mergina labai mėgsta pramogauti ir PC žaidimų kambariuose. Retkarčiais nueinam kokiai vakandėlei, tai tiek išsidūksta, kad važiuodama namo net užmiega. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2008 12 03, 19:41)
Kodėl per anksti... Aš savo merginą nuo pusantrų metų į lėlių teatrą pradėjau vesti, kuo puikiausiai išsėdi net išsižiojus  thumbup.gif  Juk tie trimetinukams skirti spektakliukai  nėra ilgi. Kiek mačiau ten atveda ir mažesnių.

O šiaip su tokio amžiaus vaikučiu galima jau daug kur eiti. Yra puikių mokyklėlių Kaune,  kaip antai Suzuki ar Yamaha (mes lankome pastarąją). Labai smagu Vėjų fėja, Pipirina. Tose mokyklėlese pabendrauja ne tik vaikučiai, bet ir mamytės. smile.gif  Mano mergina labai mėgsta pramogauti ir PC žaidimų kambariuose. Retkarčiais nueinam kokiai vakandėlei, tai tiek išsidūksta, kad važiuodama namo net užmiega.  biggrin.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma1978 @ 2008 11 12, 23:09)
GAL GALIMA KOKIŲ NUORODĖLIŲ,NES KIEK DOMĖJAUSI,TAI TIK PORA RADAU...


Zuikio Puikio mokyklėlė, Yamahos muzikos mokykla, vaikų ankstyvojo muzikinio ugdymo mokyklėlė "Lialė", kuri yra Jonavos g. Undinėje, Rudnosiukas, Merė Popins,Vijolina ir pan. 4u.gif
Atsakyti
nueinam į lėlių teatrą thumbup.gif
Atsakyti
Vat as irgi galvoju, gal jau vertetu mazaji kazkur nusivesti, tik vis baisu, kad neisedes, bet nepabandzius nesuzinosi smile.gif
Atsakyti