Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai vaikams

gyvenam mažam mieste tai nieko nėra, kiek darželyje būna , o kino teatre kaž-kada buvom, tai garsas nors apkursti, išėjau skaudančia galva doh.gif
reikia gal kokiam spektalyje geriau pabūti ir gal įdomiau vaikui, o vasarą buvom delfinariume tai vaikas išsižiojęs žiūrėjo ir dar norėjo
Atsakyti
Nuobodžiaujančias namuose kaunietes kviečiu į mamų klubą. Renkamės kiekvieną penktadienį "Pabiručių pasaulyje" (Laisvės. al. 59b, Kaunas, IV-tas aukštas) 11 val. Pabendraujam pora valandų ir skirstomės kas sau. Mano mažiui nedaug yra progų pasibūti su panašaus amžiaus vaikučiais, tai labai noriai ten eina ir labai sunku po to būna iškrapštyti namo.
Jei nuspręsit užsukti, prisistatykit viešai arba man į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(masiu @ 2010 02 18, 17:27)
siaip leliu teatras labai faina, bet mano mazoji kazkodel ishsigando aplinkos, bet leles jai labai patiko.

Šiaip tai nuo spektaklio priklauso, kai kurie tinkami ir visai mažiems vaikiukams, o kai kurie ir "baisesni", ir pats spektaklis jiems gali būti nesuprantamas. Aš tai paskambindavau ir paklausdavau, ar tokio amžiaus vaikui tiks. Čia Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamyte is Siauliu,kur vedate savo mazucius iki 2metu.?PAtikdavo mums kitose salyse yra vaikams aiksteles ten jie susirenka mamos ju vaikai ir zaidzia smile.gif o cia tokio kaip i darzeli ir tai ne visur pasibuti nera kur,tik savas kiemas arba Akropolis.GAl kas zino kur galima pasibuti su maziukais dar? g.gif
Atsakyti
Neuzsidarykit namuose vien del to, kad jusu nuomone vaikas dar mazas, jam nebus idomu ir t.t. Taip atrodo tik jums biggrin.gif gruodzio menesi su savo mergyte buvau Keistuoliu spektaklely vaikams Mamule Mu. Mano panelei buvo metukai ir 3 menesiai, ir ka jus manot, visa valanda negalejo atitraukt akiu nuo scenos, ziurejo svytinciom akim ir visokias emocijas reiske smile.gif o as jau buvau nusiteikus, kad po 10 min teks iseit biggrin.gif
Kita savaitgali eisim i cirka bigsmile.gif labai idomu, kaip ji reaguos, bet manau, kad bus suzaveta smile.gif
Atsakyti
Gal kas lankese Laumiu pievoje? Ieskau ko nors panasaus savo vaikui, bet noreciau isgirsti atsiliepimus, nes tiksliai negali zinoti, kaip yra is tikruju...
Atsakyti
Jei kalbam apie specialiai vaikams skirtus, tai pamegom Raganiukes teatra, dar vaikui patiko PC Panoramoje rengiamos vaiku sventes smile.gif
Atsakyti
sveikos, cia ga;l ir ne ta tema, bet ar vedat i kokius uzsiemimus savo vaikucius? i muzikos sporto burelius 1,5 metuku?
Atsakyti
Mano dukryte nuo 2 metuku vaiksto i ivairius spektaklius, net i Operos ir baleto teatra ir labai jai patinka. Nepraejo jai tik simfoninio orkestro koncertas skirtas spec. vaikams, tai dar neipusejus koncertui beveik visi vaikai ismove lauk biggrin.gif Tai supratau net jei ir vaikam skirta geriau neeiti nes tikrai nuobodu, vaikai tikisi veiksmo ant scenos.
Atsakyti
mums 18men ir mes irgi siuo metu ieskom kokiu nors idomiu bereliu , gal kas lanke ir yra patenkintas tai rasykit...
Atsakyti
maniskis ant keliu poros min nenusedi ir net nebando sedet lipa ropscias tai manau ir kokiam rengini kur reik ramiai pabut ir ziuret dar neisbus tai vis laukiu kada busim didesni tai tada eisim i kokius teatriukus
Atsakyti
Labai sudomint čia su tais teatriukais, reiks ieškot spektaklių patiems mažiausiems 4u.gif
Gal rekomenduotumėt kąnors Vilniuje?
Atsakyti