Įkraunama...
Įkraunama...

Apie tai, kaip motiniškas instinktas miegojo

Šauni istorija clap.gif
o aš apie vaikiuką jau nuo lelių laikų svajojau tongue.gif
AUKIT SVEIKUTĖS, STIPRUTĖS, GRAŽUTĖS IR PROTINGOS damos sunglasses2.gif
bye1.gif
Atsakyti
as visada vaikus labai mylejau wub.gif ir uzkibo netyciuke biggrin.gif per anksti,bet nebuvo akimirkos,kad gaileciausi. aisku ir baimes buvo ir dziaugsmo. tiesa,pas mane visiskai kitokia situacija,bet motiniskas instinktas pabudo iskart pasidarius NT bigsmile.gif

sekmes jusu seimai 4u.gif bukite laimingi wub.gif nuosirdi ir grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius ir palinkejimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sauni istorija wub.gif
Aukit sveikutes ir grazutes 4u.gif
Atsakyti
oj tas instinktas lotuliukas.gif
labai nuosidziai papasakota istorija istorija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2008 11 12, 18:59)
Dabar jau žinau, ką reiškia būti mama ir kas tas motiniškas instinktas rolleyes.gif  Aš jo sulaukiau. Pavėluotai, bet sulaukiau... ax.gif



man atrodo, kad joks instinktas niekur nevelavo ir nepavelavo tongue.gif , jei mamyte tokia silta, grazia, miela istorija sugebejo parasyti ir gauti ivertinima second.gif clap.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Istorija tikrai verta apdovanojimo. Labai nuosirdu ir silta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 16 gruodžio 2008 - 16:16
nerealiai pasakiška istorija wub.gif ir verkiau ir juokiausi skaitydama...
nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
uoj kaip vaizdingai nupasakota! super rasinelis drinks_cheers.gif aukit sveikos ir stiprios 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif perskaičiau šią nuostabią istorija ir susimasčiau, gal ir man kada nors taip bus smile.gif Man 22 metai su vyru susituoke 2 su puse metu. Esu labai aktyvi nes ir dirbu ir studijuoju magistratūroje ir siaip viskuom uzssimu, tai vis atrodo, kad dar nelaikas musu šeimos pagausėjimui ax.gif O jis atvirksciai be galo nori ir ikalbineja mane, bet as vis nesiryztu unsure.gif kartais netgi susigincijame del atrodo tokio nieko doh.gif negaliu net su kaikuriais draugais susitikti, kurie turi vaiku, nes zn koks paskui laukia pokalbis unsure.gif jauciuosi tokia neteisi ir kalta jo atžvilgiu,kartu ir nepasiruosi. Paskaičiusi tokias grazias istorijas ir man sukirba sirdelė, gal ir man atsiras tas motiniskas instinktas, kai po sirdim plazdes dar kzkas smile.gif Džiaugiuosi už jus visas nuostabias ir ryžtingas mamytes mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gražu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 12 06, 16:44)
Sauni istorija wub.gif
Aukit sveikutes ir grazutes  4u.gif



QUOTE(SERPIENTE @ 2008 12 14, 01:40)
oj tas instinktas lotuliukas.gif
labai nuosidziai papasakota istorija istorija 4u.gif



QUOTE(Agnelė @ 2008 12 15, 18:43)
man atrodo, kad joks instinktas niekur nevelavo ir nepavelavo  tongue.gif , jei mamyte tokia silta, grazia, miela istorija sugebejo parasyti ir gauti ivertinima  second.gif  clap.gif  sveikinimai  4u.gif



QUOTE(Delfinna @ 2008 12 16, 16:16)
Istorija tikrai verta apdovanojimo. Labai nuosirdu ir silta  wub.gif



QUOTE(ASTYT€ @ 2009 03 04, 00:28)
nerealiai pasakiška istorija  wub.gif ir verkiau ir juokiausi skaitydama...
nuoširdžiausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū jums visoms labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Helene @ 2009 03 05, 01:08)
uoj kaip vaizdingai nupasakota! super rasinelis  drinks_cheers.gif  aukit sveikos ir stiprios 4u.gif



QUOTE(nytela @ 2009 03 05, 18:29)
kaip gražu... 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(rasi' @ 2009 03 05, 16:06)
Sveikutės smile.gif perskaičiau šią nuostabią istorija ir susimasčiau, gal ir man kada nors taip bus smile.gif Man 22 metai su vyru susituoke 2 su puse metu. Esu labai aktyvi nes ir dirbu ir studijuoju magistratūroje ir siaip viskuom uzssimu, tai vis atrodo, kad dar nelaikas musu šeimos pagausėjimui ax.gif  O jis atvirksciai be galo nori ir ikalbineja mane, bet as vis nesiryztu unsure.gif  kartais netgi susigincijame del atrodo tokio nieko doh.gif negaliu net su kaikuriais draugais susitikti, kurie turi vaiku, nes zn koks paskui laukia pokalbis unsure.gif jauciuosi tokia neteisi ir kalta jo atžvilgiu,kartu ir nepasiruosi. Paskaičiusi tokias grazias istorijas ir man sukirba sirdelė, gal ir man atsiras tas motiniskas instinktas, kai po sirdim plazdes dar kzkas smile.gif Džiaugiuosi už jus visas nuostabias ir ryžtingas mamytes mirksiukas.gif

Net neabejok, yra ir pas tave tas instinktas, tik jį reikia truputį pajudinti mirksiukas.gif
Atsakyti