Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

jau ir iprasta, kad moterys depiliuoja ivarias kuno vietas, taip pat ir pazastis. nugi pasiziuriu i savo vyra, i kitus vyrus pvz. papludimy, ir man kyla klausimas - ka manote apie vyru pazastu skutima? kaip ir butu higieniska, bet ar ne "gejiska"? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuike: 03 liepos 2005 - 19:20
QUOTE(zuike @ 2005 07 03, 20:19)
jau ir iprasta, kad moterys depiliuoja ivarias kuno vietas, taip pat ir pazastis. nugi pasiziuriu i savo vyra, i kitus vyrus pvz. papludimy, ir man kyla klausimas - ka manote apie vyru pazastu skutima? kaip ir butu higieniska, bet ar ne "gejiska"? ax.gif


Aš pati vyrui liepiau skustis, nes po to neina išplauti nei marškinių, nei mailių ax.gif ax.gif
Jis labai prakaituoja doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, šiaip jau vyras pažastis nusiskuta..ne kasdien, bet periodiškai smile.gif Kas čia gėjiško? Kai dirbi visą dieną ir neturi laiko per pietus po dušu pastovėt, o vasaros metas, tai būtina higienai palaikyt..gi prasmirstų doh.gif
Atsakyti
manau nebutina apsiskusti vyrams pazastis "plikai", taciau pasitrumpinti, tiesiog butina rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškis skutasi nuo tada kai mes kartu pati paprašiau cool.gif Jis nėra iš tų kuris labai prakaituoja ir beje niekada nesmirdėjo man prakaitu per mūsų bendrą gyvenimą thumbup.gif , bet man taip estetiškiau nematau nieko gėjiško, jei vyras nori patikti moteriai jis ir darys tai kas jai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi buciau uz skutima, ale maniskis, bent pakolkas ''nepasiraso'', atseit, kaip as cia, kaip gejus atrodysiu biggrin.gif Niu sakau, koks tu gejus, jei as prie sono prisisegus cool.gif Kaip bebutu, tikiuosi prikalbinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vyro nei prašyti nereikia thumbup.gif ,jis ne gėjus bet pažastis skuta thumbup.gif . Higieniška,mažiau dezodoranto reik biggrin.gif .nes plaukus kol visus užtepi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau labai gerai, jei vyrai patys susipranta susitvarkyt, jeigu ne, tai spauskit pačios, kad jie savo kasas susivyniotų biggrin.gif
Atsakyti
Man šlykštu pas vyrą kyšantys plaukai iš pažastų lygiai taip pat, kaip ir pas moteris. Ypač kai užsideda maikes be rankovių, o tie plaukai kyšo net ir rankos nepakėlus. Fe, tokie sutriai.
Atsakyti
maniskis irgi skuta, kadangi darbas susijes su sportu, tai tai tiesiog butina. ir siaip kvailai skamba kai kuriu vyru argumentai, kad jei nuskusi pazastis busi kaip gejus blink.gif . cia jau man atrodo, kad tie vyrai turi arba kazkokiu kompleksu ar nepasitiki savim, arba siaip tiesiog tingi save priziuret.ner baisiau kai vasara is tokiu vyruku pazastu styro nuo prakaito pasidenge druska ir pabaltave plaukai doh.gif
Atsakyti
Siaip visiskai issiskusti gal ir nebutina, bet apsitvarkyti, apsikarpyti manau jau sioks toks higienos klausimas, ypac vasara ax.gif
Atsakyti
Jokių kalbų - būtinai turi nusiskusti . Maniškis į šią procedūrą kreivai žiūrėjo , bet kai pagrasinau kad aš vaiksčiosiu su mišku pažastyse iš karto pakeitė nuomonę....
Atsakyti