Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

Aš to pas saviški to primygtinai reikalauju smile.gif Man nemalonūs tie styrantys plaukai... Nematau, čia nieko gėjiško. Atvirkščiai- man tai labai vyriška smile.gif
Jis sutinka sunkiai, "plikai" nenusiskuta, bet apsikarpo... ax.gif Tikiuosi kada nors vistiek pasiekti savo... smile.gif
Atsakyti
na, manau, kad reikia, apsiskust... maniškis skutasi, tik ne taip dažnai kaip aš. bet 10 cm ilgio kasos niekada nekyšo biggrin.gif dažniausia iki 1-2 cm teužauga...
Atsakyti
Maniškio to net prašyt nereikėjo, pats atėjo ir sako, na kaip? smile.gif Dabar net neįsivazduoju kaip būtų jei nesiskustų, ypač vasarą. Man tai čia elementariausia higiena smile.gif
Atsakyti
Aš irgi tik UŽ biggrin.gif
Ir tikrai nieko gėjiško čia nėra.
Švaru, higieniška, tiesiog thumbup.gif
Atsakyti

Man atrodo, kad vyras tikrai turetu jei ne plikai nusiskusti, tai bent jau apsikarpyti karts nuo karto. Slykstu kai is ten dziungles lenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2005 07 04, 01:20)
Mano vyro nei prašyti nereikia thumbup.gif ,jis ne gėjus bet pažastis skuta thumbup.gif .


Ir mano taip pat. Jam ne sakyt nereikia, ir gejiskai jis nesijaucia tongue.gif
Ziema, tiesa skuta reciau, vasara - dazniau. ax.gif

O man asmeniskai negrazu, ypac papludimyje matosi, kokie ten pas vyrus "krumai" auga po pazastim, ir jie ta taip isdidziai demonstruoja biggrin.gif
Bet va ant krutines plaukus as toleruoju... blush2.gif
Atsakyti
Anksčiau maniškis nesiskusdavo, bet dabar visada. Aš jam su plaukų kirpimo mašinka nukerpu, nes su peiliukais jam labai peršti. Taigi, padedu gerai jam jaustis. biggrin.gif
Vieną kartą, susitikom su draugais, tai draugelio pažastys ohoho kaip prižėlę, tai maniškis irgi sakė, kad labai nefainai atrodo... Taigi, šnekinkit moteros tuos, kurie dar pažastų neskuta. Jie tikrai netaps gėjais, o atvirkščiai - tikrais, kvepiančiais ir sexy vyrais. biggrin.gif
Atsakyti
as tai saviskio niekaip negaliu prikalbint sad.gif jis motyvuoja tuom kad pas ji krutine apzelus tongue.gif tai sako kaip cia as atrodysiu pusiau skustas pusiau luptas laugh.gif
Atsakyti
na man tai labiau patinka kai vyras neskuta pažastų, na nemačiau aš to miško, pas maniškį tai tikrai nėra ten miško, o man labai patinka plaukuoti vyrai, kad plaukų būtų visur, tad aš nematau nieko čia tokio kad nesiskuta, na ir tikrai nesmirda, na jei kam tokios problemos, kad smirda tai tegu skutasi, bet kad mano vyras skustusi aš nenorėčiau
Atsakyti
Pasisakau už. Mano draugas taipogi savim pasirūpina ir man tai patinka. O va brolio nomonės pakeist negaliu. Klykia, kad bus ne vyriškas choc pasiusk.... biggrin.gif
Atsakyti
Už už ir tik už...Fech man tie prizele krumynai...Kaip kazkas cia jau minejo, kai dar tas maikes uzsideda be rankoviu...Ir jei kokiam autobuse virsuj isikimba... dry.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2005 07 04, 20:45)
na man tai labiau patinka kai vyras neskuta pažastų, na nemačiau aš to miško, pas maniškį tai tikrai nėra ten miško, o man labai patinka plaukuoti vyrai, kad plaukų būtų visur, tad aš nematau nieko čia tokio kad nesiskuta, na ir tikrai nesmirda, na jei kam tokios problemos, kad smirda tai tegu skutasi, bet kad mano vyras skustusi aš nenorėčiau

Žinoma, kadangi tu jį myli, tau jis su visais plaukais mielas, bet aplinkiniams labai nemalonu...
Atsakyti