Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(šešėlis @ 2009 02 12, 15:38)
ačiū smile.gif
bet prisiminus savo mamos naminę grietinę taip ir įsivaizduoju - pakabinu šaukštą ir stovi kokių 5 cm bokštas biggrin.gif

NA daryk ne kaip mamos grietine, o kaip kokios uošvės thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif KIEK bloznesnę
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 12, 14:26)
TAIP , O KAM GI JĮ TEN DAR KAITINTI ...JIS LABAI TAM JAUTRUS  doh.gif .....BISKI KAS NE TAIP IR " SVEIKA ŠIUKŠLINĘ " tongue.gif



Esu tik megeja ir dar neseniai pradejusi,o su sokoladu aplamai nieko nedariusi,tad man ir tokioms kaip as...galu gale juk is klaidu ir mokomes ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
na bandysiu ir as pasirodyti savo tortuka,kadangi cia ideti nemoku tai vistiek sumasciau kur ikraut biggrin.gif

jusu teismui

clip_image002.jpg - 56.0 Kb

vaje is to jaudulio net pamirsau parsyt koks tortas taigi plikytos teslos su grietineles ir kriausiu kremu.
recepta rasite cia;
http://www.supermama...howtopic=130508
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo honeyyy: 12 vasario 2009 - 19:44
QUOTE(honeyyy @ 2009 02 12, 19:39)
na bandysiu ir as pasirodyti savo tortuka,kadangi cia ideti nemoku tai vistiek sumasciau kur ikraut  biggrin.gif

jusu teismui

clip_image002.jpg - 56.0 Kb

vaje is to jaudulio net pamirsau parsyt koks tortas taigi plikytos teslos su grietineles ir kriausiu kremu.
recepta rasite cia;
http://www.supermama...howtopic=130508

Grazus tortukas.
Atsakyti
Aciu pirmas mano blynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(honeyyy @ 2009 02 12, 21:11)
Aciu pirmas mano blynas biggrin.gif


Tikrai labai grazus pirmas blynas tongue.gif neprisviles, kaip sakant... thumbup.gif
Atsakyti
yahoo.gif aciukas
Atsakyti
honeyyy gamintas tortas 4u.gif tikuos nepyksti kad foto ikeliau, manau taip paziureti patogiau blush2.gif

user posted image

Labai grazus, noreciau gabalelio essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina_r: 12 vasario 2009 - 20:28
bigsmile.gif bigsmile.gif .....koks tortukas fainutis wub.gif .....lius thumbup.gif
Atsakyti
tortukas thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2009 02 12, 21:27)
honeyyy gamintas tortas  4u.gif

lab apetitnai atrodo bigsmile.gif
honeyyy, sakyk iš ko ant viršaus tie balti papuošimai bigsmile.gif lotuliukas.gif kabinėjuos aš šian prie tokių visų panašių, nes pati ryt puošiu torčiuką ir noriu kuo paprasčiau tongue.gif
Atsakyti
labai aciu uz pagyrimus ant virsaus plakta grietinele su sukraus pudra grietineles standikliu ir citrinos rugstimi,o tas sokoladas tai pirktinis maximoij prie visu kremu buna padeta labai geras daiktas iskart sustingo ant torto,ir seip tortas gavosi labai gaivus ir ganetinai lengvas,tik kad as nedejau vysniu,nes jos man kaskaip nederejo prie kriausiu.
Del foto idejimo tikrai nepykstu pati durnele nemoku doh.gif
Atsakyti