Įkraunama...
Įkraunama...

Dienotvarkė

QUOTE(Xperia24 @ 2014 01 08, 20:07)
Gera tema ! Kaip tik mastau kaip geriau tą laiką sudelioti... Manau teks anksti keltis ir kažkaip jaučiu, kad ta naktį nesimiegos. Iki vestuvių dar yra laiko, bet kai pagalvoji prieš miegą, tai jau dabar nesimiega, o kas bus arčiau datos?! smile.gif)
Santuokos rūmuose laikas yra 13:30 val, prieš tai manau bus bažnyčia ( dar galvojam kurioje daryti ) ir kaip tik klausimas Jums merginos, kiek laiko užtrunka ceremonija bažnyčioje? Jei apie 12 val bažnyčia, tada apie 10:15 turėtu atvažiuoti jaunasis, reiškia jau puse 10 turiu būti pasiruošus... sukuosenai reikia skirti apie 2 val, makiažui 1 val, tai keltis gal 5 g.gif  doh.gif  labai anksti iseina, bet nenoriu begioti iš kampo į kampą tą ryta...gal taip ir darysiu...
po Santuokos rūmų skirsim laiko fotosesijai. Svečiai į šventę rinksis 18 val, mes 18:30 planuojam 4u.gif

o kam taip anksti jaunikiui važiuoti, jei bažnyčia tik 12?
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 01 08, 20:23)
o kam taip anksti jaunikiui važiuoti, jei bažnyčia tik 12?

Na taip, gal per daug laiko daviau, pas mane planuojam pabūti 45 min, max iki valandos (mano 5 aukštas ) dar pamergės gal ką sugalvos įdomaus ir neišduos nuotakos anksčiau laiko smile.gif)
Atsakyti
o dabar nėra taip, kad galima tuoktis tik bažnyčioje ir pats kunigas sulaksto į santuokų rūmus, t.y. nereikia du kartus per dieną maustytis žiedus ir sakyti taip?
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2014 01 08, 20:43)
o dabar nėra taip, kad galima tuoktis tik bažnyčioje ir pats kunigas sulaksto į santuokų rūmus, t.y. nereikia du kartus per dieną maustytis žiedus ir sakyti taip?

yra, tačiau nėra būtina, ta prasme, čia jaunųjų pasirinkimas, galima tik bažnyčioje, galima tik CMB arba ir ten, ir ten
Atsakyti
Sveiki,

Pas labai panasi dienotvarke ir gaunasi kaip pas jus. Musu CM santuokos rumuose 13,30val. O baznycia mes jau uzsirase Raudondvario baznycioj 11val. Tas laikas gal ir ankstokas bet jau kito nebegavome. Tai va mano Jaunosios rytas planuoju prasides labai labai anksti. SUkuosena 05,30val. ir makiazas 07val. Tai nusimato labai labai ilga dienele biggrin.gif Na bet kitaip jau ir nepavyksta pakeisti laiku.
Planuojame kad jaunikis pas mane atvaziuoja 09,30val kazkur smile.gif)))) O sventes pradzia 19val.
Sekmes planuojancioms toliau blush2.gif
Atsakyti
Mano premilinarus dienos planas kolkas toks:

10 val. - sukuosena
11 val. - makiazas
12.30 val. - poros renkasi mano namuose
14.00 val. - isvykstame is namu i baznycia
14.30 val. - baznycia
15.00 val. - fotosesija nr 1.
16.30 val. - fotosesija nr 2.
19.00 val. - sventes pradzia sodyboje
19.30 val. - sveciu fotosesija
20.00 val. - pirmas stalo uzsedimas

Gal ir gerai viskas bus smile.gif
Atsakyti
maniskis:
8val. makijazas
10val. sukuosena;
13val. fotosesija senamiestyje
15val. CMB
17val. vakariene su tevais ir keliais draugais smile.gif
Atsakyti
mūsų vestuvių scenarijus:

6:30 šukuosena (vėliau kirpėja negalėjo, o pas kitą nenorėjau. Kita vertus, visai gerai buvo, grįžus namie išėjau į kiemą (nuosavas namas) sau viena kol dar visi miegojo, pavalgiau pusryčius, išgėriau kavos, pasvajojau, tiksliau "suvirškinau" mintis kad TA diena pagaliau atėjo wub.gif )
9:00 makiažas
10:00 rengtis, tuo tarpu mini fotosesija, tėtis kaip tik parvežė gėles visas iš floristės
11:00 atvyksta jaunikis su liudininkais, pastarieji įteikia taures, pasveikina, įteikia gėles ir pan, tada puošia auto, dar kas nori namų aplinkoj nusifotografuoja su mumis;
12:00 tėvų žodžiai, išlydėjimas iš namų
13:00 ceremonija CMB
14:30 Bažnyčia, po jos apie valanda Bažnyčios kieme (šiek tiek atokiau) šampanas, sveikinimai (su dovanom sveikino tik nekviesti svečiai, visiems pakviestiems buvo nurodyta, jog oficialiai sveikinimai vyks atvykus į pokylio vietą, pasitinkant jaunuosius), liudininkų mini dovana balionai į dangų su svajonėm;
16:00-19:00 išvyka į gamtą, fotosesijos, užkandžiai, laisvas laikas;
19:00 pokylis (aišku nebūtumėm jaunieji jeigu nepavėluotumėm valandą biggrin.gif )

viskas buvo super, ką keisčiau, tai tik kirpėją pavėlinčiau, bet ir čia ne bėda 4u.gif
Atsakyti
mūsų ceremonija buvo 13 val. iki bažnyčios teko dar 40 min keliauti, tad ryto planas buvo toks:

7:45 - šukuosenos konstravimai
9:30 - makiažas
iki 11:30 padažo, per pusvalanduką apsirengiu, susitvarkau ir keliaujam.

Bet gavosi kiek kiaip, pas kirpėją užtrukau pusvlaandžiu ilgiau ir tik po 10 val. makiažui nukeliavau, bet jį taip greitai padarė, kad jau 11:20 sėdėjau apsirengusi ir visaip kaip išsipuošusi

maždaug 14:30 pajudėjom iš bažnyčios, kelionė iki Trakų apie 30 min. ten fotisesijos ir žaidimukai, 19 val. jau sodyboj (iki kurios 45 min kelio).
viskam laiko trikai užteko, nors labai tiksliai nė nebuvom suskaičiavę ir tikslaus dienos plano tikrai nesidėliojom
Atsakyti
8 - makiažas
10 - šukuosena
13 - CMB
15 - foto gamtoje
18 - kavinė.
Atsakyti
Mano planas mazdaug toks:
nuo 7 iki 10 val. sukuosenas ir makiazas pas ta pacia meistre;
10.30 pradedu rengtis
11.00 atvaziuoja jaunikis
11.30-45 isvaziuojam is namu
pakeliui i baznycia dar noreciau pasifotografuoti (nors mama ir kelios drauges sako,kad niekas nesifotografuoja pries baznycia, o as bijau,kad laiko pritruks)
13.00 baznycia
13.40-14.15 sveikinimai prie baznycios
14.15-18.30 fotosesija
18.30 sodyba.
laiko minuciu tikslumu nekaiciavau bet visur pridejau mazdaug po 10-15 min.
Atsakyti
Mūsų buvo 14 val bažnyčia. Tai labai patogu, nereikėjo anksti keltis ir užteko laiko fotosesijoms. Džiaugiuosi tokiu laiku.
Atsakyti