Įkraunama...
Įkraunama...

Minkštų baldų valymas

Labas, gal kas gali patarti kokią nors valymo priemonę, kuri galėtų išvalyti gobeleną.
Noriu ( o ir labai reikia ) išvalyti minkštą kampą, kadangi auga mažas vaikas tai visas kampas nuterliotas įvairiausiom dėmėm doh.gif
Gal kas yra valę patys namuose ir gali patarti. Aš labai bijau, kad po "naminio'' valymo dar labiau nesubėgtų didesnės dėmės, juk išskalauti nėra kaip. verysad.gif
Labai lauksiu patarimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai niekas nevalėte savo baldų? blink.gif Tai ką aš čia viena tokia optimistė? g.gif
Na gerai o gal kas kėdes valėte? Irgi su gobelenu.
Atsakyti
Nu pas mane kampas irgi baisus, bet pati nerizikavau valyti, bijodama tu paciu subegusiu demiu. Penktadieni ateina isplauti man su tuo plaunamu siurbliu ax.gif
Atsakyti
Na reiks ir man gal ieškoti plaunamo siurblio g.gif
O vat įdomų kiek kainuoja toks valymas ir ar gerai išvalo?
agotas papasakosi kaip sekėsi valyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Baldus(geltonas gobelenas) valom Vanish, skirta kilimu bei demiu salinimui(kaina apie 16lt). Pasidarai pagal instrukcija tirpala, svaria kempine padengi ant gobeleno tuo Vanish, palaikai 10-15 minuciu ir dulkiu siurbliu sausuoju budu issiurbi. thumbup.gif
P.s. namuose turiu garini siurbli, bandem, s... konkretus, tas pats rezultatas su plaunamu siurbliu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 lapkričio 2008 - 21:10
Ačiū sena pažįstama 4u.gif
Reiks bandyti ir mums su Vanish, nes gyvenam provincijoje tai nėra net ką pasamdyti, kad atvažiuotų į namus išvalyti. O valyti jau labai reikia unsure.gif
Atsakyti
Aš valiau putomis skirtomis kilimams ir minkštiems baldams. Tai viskas buvo ok, išsivalė. Tik kvapas ikyrokas liko. Ten Domol buvo. Gal žinot geresnių?
Atsakyti
Gal kas kokia firma kvietete? Skelbimu aibes, nesinori uzsirauti ant bet ko.
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2009 08 20, 13:07)
Gal kas kokia firma kvietete? Skelbimu aibes, nesinori uzsirauti ant bet ko.

O mes kadangi ir pabijojome su kažkuo valyti, tai išsinuomavome plaunamą dulkių siurblį "karcherį" ( nežinau kaip rašosi tai užrašiau kaip tariame) Ir paprasto ploviklio dėmėms valyti (lietuviško) kuris tinka į plaunamus siurblius. Tai super išsiplovė ir jokių dėmių neliko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tik vienas minusas kad sofa buvo šlapia, na ne šlapia bet drėgna. Tai pavakare išplovėm o kitą dieną jau buvo galima sėdėti.
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2009 08 20, 13:27)
O mes kadangi ir pabijojome su kažkuo valyti, tai išsinuomavome plaunamą dulkių siurblį "karcherį" ( nežinau kaip rašosi tai užrašiau kaip tariame) Ir paprasto ploviklio dėmėms valyti (lietuviško) kuris tinka į plaunamus siurblius. Tai super išsiplovė ir jokių dėmių neliko  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik vienas minusas kad sofa buvo šlapia, na ne šlapia bet drėgna. Tai pavakare išplovėm o kitą dieną jau buvo galima sėdėti.


As ploviau irgi su karcheriu, tai man nieko neisplove, nepatiko visai.
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2009 08 25, 08:32)
As ploviau irgi su karcheriu, tai man nieko neisplove, nepatiko visai.

Gal gobelenų valiklis kaltas buvo g.gif

Atsakyti
Sveiki.
Noreciau namu salygom issivalyti minkšta kampa.
Mano mažasis puikiai pasidarbavo doh.gif , tad tenka sukti galva kokiom cheminemis priemonemis tai daryti.
Gal bandete patis namie valyti, kokiu firmu valykliai tikrai geri, kokius papildomus įrankius naudojot (šepečiai, šluostės ar dulkių siurbliai)
Atsakyti