Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware

Toliau aptariam indus, naujienas ir ... ax.gif
Atsakyti
Jau kokį gerą pavainimą temai sugalvojai thumbup.gif MB iš manęs juokiasi - sako: "tau TW - magiškas žodis". Bet dėl daiktų kokybės, patogumo, funkcionalumo nesiginčija ax.gif .
Atsakyti
Temos pavadinimas - tiesiai į dešimtuką thumbup.gif

Aš prisipažįstu - tikrai tokia esu, o maniškis sako, kad esu pakliuvusi į sektą ir savo aplinkinius įtraukinėju, jis taip pat joje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 11 14, 21:13)
Nu panytės, negalima gerų puodų gramdyti  doh.gif , jei pritraukė, užpilkit vandeniu su soda ir palikit porai valandų, pamatysit, kaip lengvai viskas atšoks  mirksiukas.gif
Mane ir pačią tas su viena rankena 2l domina, jaučiu, kad pasiimsiu ant durnumo  hihihi.gif


Jei buciau turejusi kantrybes laukti, gal butu ir atsoke viskas, bet labai jau rupejo viska issivalyti doh.gif Jus nematet kaip apgailetinai jis atrode, juk zirnius viriau, kurie uzputojo ir viskas apibego ir dar ant didziausio galingumo, ir visa valanda, dar gerai, kad kaitlente protinga issijunge, kai stipriai apibego biggrin.gif Is kito visai nieko like nebutu doh.gif
QUOTE(gesa @ 2008 11 14, 22:56)
Mano sesuo 2,4 litrų puodą turi, šiaip patenkinta, bet jau sako, kai reikia bulves nusunkt, vos išlaikyt galima su viena ranka  doh.gif , sunkus labai.
O šiaip kaip ir visi tokio tipo puodai: ilgokai laukti, kol užverda, bet po to - viskas OK.

Uzverda jie tikrai greitai, taigi parasiau, kad lyginant su Teskoma puodu, gal net trigubai greiciau thumbup.gif O bulvems sunkti man kaip tik labai patogu, va keptuve pilna su viena ranka tikrai sunku nulaikyti g.gif
Atsakyti
Tikrai pavadinimas vykęs, šaunuolė Jurgitak thumbup.gif
Sekta ne sekta, bet jei prekės geros ir vertos savo kainos, tai kodėl gi ne g.gif
TW kaip ir kitos firmos turi savo išskirtinį pirkėją ir rinką, kaip sakant pagal prekę ir pirkėjas. Mano, kaip naujokės toks pastebėjimas, kad TW domisi būtent tie, kas neabejingi savo ir savo artimųjų sveikata. Taip pat, kurie brangina savo laiką ir nervus, juk vieša paslaptis, kad dauguma nemėgsta gaminti valgio, o tuo labiau virtuvėje valinėtis.
QUOTE(laurindre @ 2008 11 15, 10:24)
Uzverda jie tikrai greitai, taigi parasiau, kad lyginant su Teskoma puodu, gal net trigubai greiciau thumbup.gif O bulvems sunkti man kaip tik labai patogu, va keptuve pilna su viena ranka tikrai sunku nulaikyti g.gif

Na neturiu Teskomos puodų, pas mane yra Zepter, Bauer, Silit, Solingen, tai negaliu palyginti schmoll.gif Bet tik tiek supratau, kad šilumą ilgai laiko thumbup.gif
Atsakyti
Gabe60, pasirinkimas puodu tikrai didelis thumbup.gif Manau sitie puodai puikiai tiktu salia Zepteriu thumbup.gif
As asmeniskai nenoriu zepteriniu puodu, nepatinka man ju dizainas nors tu ka. I tuperware atejau butent del puodu, o kadangi nusipirkau puoda ir keptuve didziaja kaip tik gavosi mano startas thumbup.gif Labai noreciau visus savo turimus puodus iskeisti i tuperwarinius, tik kad pasirinkimas skurdokas g.gif Dabar laukiu maziuko - litrinio, ir kazkas cia jau sake, kad galetu buti ir koks pereinamas 3-4 ltr.
Zodziu, dizainas man ju thumbup.gif , todel skubekim isigyti, nes jei gerai suprantu, dabar juos gauname, nes jau sukurtas naujas, mums atiduoda senojo likucius g.gif
Atsakyti
Uzraugiau 10 l dubenyj kopustus, po savaites sudedu kopustu i stiklaini, o dubens visas vidus pageltes ir kazkoks siurkstus pasidare doh.gif kaip suprant jau nieko cia nepadarysiu verysad.gif bet gi kaip jie buvo pardavime tai vis reklamavo, kad kopustams raugti thumbup.gif Gal kas susiduret su panasia problema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 15 lapkričio 2008 - 12:44
Pasakysiu ką girdėjau susirinkime mirksiukas.gif vienai moteriškei taip susigadino 7,5l dubuo po agurkų rauginimo jame verysad.gif sakė, kad ta rūgštis taip pat iššiurkštino indo dubenį. Bet aš pavyzdžiui pasiskolinus iš mamo buvau kai reikėjo maltas spanguoles transportuot, tai nei dubens nudažė, nei vidų iššiurkštino....
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 11 15, 11:17)
Zodziu, dizainas man ju thumbup.gif , todel skubekim isigyti, nes jei gerai suprantu, dabar juos gauname, nes jau sukurtas naujas, mums atiduoda senojo likucius g.gif

Vokiečiai jau pristato naujus
user posted image
Dabartiniai dizainu gražesni thumbup.gif , bet gal naujieji bus lengvesni? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Asio @ 2008 11 15, 12:43)
Uzraugiau 10 l dubenyj kopustus, po savaites sudedu kopustu i stiklaini, o dubens visas vidus pageltes ir kazkoks siurkstus pasidare  doh.gif kaip suprant jau nieko cia nepadarysiu  verysad.gif  bet gi kaip jie buvo pardavime tai vis reklamavo, kad kopustams raugti thumbup.gif Gal kas susiduret su panasia problema  g.gif

Kažkada per susirinkimą sakė, kad kartais porą kartų mielinę tešlą pakildinus spalva pradingsta. Dėl šiurkštumo, tai dar niekas patirtimi nesidalino. ax.gif
Atsakyti
Na va padariau eksperimenta. 2,4l puode su uzdengtu dangciu vienas litras vandens uzvire per 1 min 15 sekundziu. Sunus laika buvo nuemes.
Atsakyti
Sakyciau greitai thumbup.gif
Spalva ar nesvarumai gerai issivalo su melamininem kempinelem, isvaliau savo servofiksa. Taciau nelabai tinka jos skaidriems pavirsiams, nes pasiausia ir nelieka skaidrumo g.gif
Atsakyti
buvau idejusi patiekaliuka pagaminta su TW silikinem formom, bet perkeliau i tam skirta tema doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 15 lapkričio 2008 - 15:59