Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware

Na neturetu, del riebalu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselle: 17 lapkričio 2008 - 13:10
Nors rašo, kad nereikia, bet kai bulvių plokštainį kepiau Princesėje, tai patepiau truputį aliejumi, o Karališką formą - sviestu, tai man l.gražiai viskas išsiėmė.
Atsakyti
QUOTE(avenita @ 2008 11 17, 12:56)
Merginos, norėjau paklaust, dėl Princesės... Pora kartų kepiau obuolių pyragą ir vis pritraukdavo  g.gif Dėl ko? Gal kad pyragas be riebalų  g.gif

Manau, labai tikėtina, kad dėl to. Aš taip pat kartais kepu obuolių pyragą be riebalų, tai dėl viso pikto trupučiuką patepu aliejum, nes keptų obuolių masė pati savaime yra kibus dalykas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(avenita @ 2008 11 17, 12:56)
Merginos, norėjau paklaust, dėl Princesės... Pora kartų kepiau obuolių pyragą ir vis pritraukdavo  g.gif Dėl ko? Gal kad pyragas be riebalų  g.gif

na man irgi taip buvo, tai padariau kelias išvadas:
* instrukcijoje buvo parašyta, jei gaminys visai be riebalu, arba labai mazai ju, tada reikia forma patepti riebalais;
* man atrodo obuoliai ant dugno viska sugadindavo, gal ju sirupelis, rugštumas ir pritraukdavo prie dugno

čia mano tik tokia nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 17, 15:42)
na man irgi taip buvo, tai padariau kelias išvadas:
* instrukcijoje buvo parašyta, jei gaminys visai be riebalu, arba labai mazai ju, tada reikia forma patepti riebalais;
* man atrodo obuoliai ant dugno viska sugadindavo, gal ju sirupelis, rugštumas ir pritraukdavo prie dugno

čia mano tik tokia nuomonė 4u.gif


Reikia ne riebalais patepti, o truputy teslos ant dugno uzpilti, po to sudeti obuolius o tada visa likusia tesla. Issikepa ir issikelia thumbup.gif
Atsakyti
Kokiu receptu turi tupperware su obuoliais? g.gif stovi 3 maisai, gaila pudyt.
P.S. jei kas Baltu Drambliu kavineje esate ragavusiois "ziauriai skanu obuoliu pyraga", tas receptukas, kur obuoliai sluoksniuojami su miltu-manu kruopu misiniu yra butent tas stebuklas wub.gif skaniausia patiekti su vaniliniais ledais ar plakta grietinele bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif Labai noreciau isigyti surine, gal kuri gali pasiulyti pigiau ar zinote kada bus kokia akcija?
Atsakyti
QUOTE(DitaD @ 2008 11 18, 05:09)
sveikos  4u.gif Labai noreciau isigyti surine, gal kuri gali pasiulyti pigiau ar zinote kada bus kokia akcija?

Aš turiu keletą TW gaminių "po lova" pasislėpusi, bet gaila sūrinės ten tikrai nėra blush2.gif Jei kam bus įdomu parašysiu ką turiu, tik dar prieš tai reikės pačiai pasižiūrėti, nes jau nelabai pamenu tongue.gif
Atsakyti
Dita mažosioms mini sūrinėms bus nuolaidos gruodžio paskutinę savaitę mirksiukas.gif
Bet aš pati nežinau kokiom tiksliai, ar čia ta vidutinė vadinama mini, ar pati mažiausia nekataloginė mini blush2.gif

Mingailiukai tai tu turi tą receptuką obuolių pyragą su manais? Aš turiu, bet esu tik ragavus, man kažkaip nelabai patiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 18 lapkričio 2008 - 10:12
QUOTE(DitaD @ 2008 11 18, 03:09)
sveikos  4u.gif Labai noreciau isigyti surine, gal kuri gali pasiulyti pigiau ar zinote kada bus kokia akcija?

turiu aš mažaja sūrine, tik va visai ja nesinaudoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 18, 10:12)
turiu aš mažaja sūrine, tik va visai ja nesinaudoju doh.gif

O kodėl? Mes iš pradžių sūrius ten laikydavom, bet dabar ten karšto rūkymo kumpeliai visokie apsigyveno. Man patinka smile.gif

O kataloge dabar yra trys: didžioji, mažoji ir mini sūrinė.
Atsakyti
QUOTE(gesa @ 2008 11 18, 10:45)
O kodėl? Mes iš pradžių sūrius ten laikydavom, bet dabar ten karšto rūkymo kumpeliai visokie apsigyveno. Man patinka  smile.gif

O kataloge dabar yra trys: didžioji, mažoji ir mini sūrinė.

na suri ir desra naudojam pjaustytus, tai jie sekmingai ir buna tose pakuotese ax.gif
Atsakyti