Įkraunama...
Įkraunama...

Duphastonas

laba diena, gydytoja, norejau jusu paklasuti, pradejau vartoti antra duphastono pakuote, kai tik pradejau gerti ( kovo 6 diena) ir iskart ta pacia diena pasirode nemazai kraujo, tokios raudonos i violetinuma spalvos, sekancia diena buvo siek tiek rudu isskyru. nuo pietu nieko daugiau nebuvo. siandien po sporto vel pradejau kraujuoti, kiekviena karta kraujas pasirodo, kai sportuojant, sportuou po 55 min ar valanda. del ko tas kraujavimas gali buti? ar del duphastono? ar del sporto? ar cia vis del persileidimo. menesines paskutines buvo vasario 21 diena, itin gausios. dekui uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliene @ 2006 03 07, 20:16)
reikalas tas, kad po KT nutraukimo nesulaukiu menesiniu pusantro menesio. ilgiau laukt nenorejau todel nutariau pavartoti duphaston, nes  jis kaip ir issaukiantis menesines preparatas. jo pakuoteje parasyta:
"Mėnesinių sutrikimas - Nuo 5 iki 25 ciklo dienos reikia gerti du kartus per dieną po 10 mg." 
Klausimas kaip suprasti ta "nuo 5 iki 25 ciklo dienos"?  Nusipirkau 10 tableciu, nes paprastai to uztenka menesinems issaukt. tik klausimas kaip man dabar jas gerti sendien man jau 65 ciklo diena  unsure.gif  Zinau tik tiek kad doze yra 2 tabletes per diena.
Patarkit!


Prieš pradedant gerti bet kokius hormoninius preparatus, pradžioje vertėtų pasirodyti gydytojui.
Informaciniame lapelyje aprašytas vartojimas, kai šis preparatas skiriamas mėnesinių ciklo sutrikimų gydymui, o ne vienkartiniam mėnesinių iššaukimui.
Papildyta:
QUOTE(tunisija @ 2006 03 09, 00:31)
laba diena, gydytoja, norejau jusu paklasuti, pradejau vartoti antra duphastono pakuote, kai tik pradejau gerti ( kovo 6 diena) ir iskart ta pacia diena pasirode nemazai kraujo, tokios raudonos i violetinuma spalvos, sekancia diena buvo siek tiek rudu isskyru. nuo pietu nieko daugiau nebuvo. siandien po sporto vel pradejau kraujuoti, kiekviena karta kraujas pasirodo, kai sportuojant, sportuou po 55 min ar valanda. del ko tas kraujavimas gali buti? ar del duphastono? ar del sporto? ar cia vis del persileidimo. menesines paskutines buvo vasario 21 diena, itin gausios. dekui uz atsakymus.


Gerian šį preparatą tokie acikliniai pakraujavimai galimi. Tai nieko baisaus.
Atsakyti
Laba diena,
sausio men. man buvo atlikta abrazija. gydytoja skyre duphastona, tik pradejus ji gerti pradejau kraujuoti , kraujavau 14 d. gydytojas liepe pasirodyti po sekanciu menesiniu. Ar galejo kaip nors paveikti cikla duphastonas? sergu 7 d., ciklas 24 d. ar tai normalu, ar neturi jokios itakos pastojimui? atlikus tyrimus jokiu bedu nerado, tad visai neisku kodel buvo nesivystantis.
Atsakyti
Taip, šis preparatas galėjo sukelti aciklinį kraujavimą.
24 dienų ciklas yra visiškai normalus, ir jei ovuliacija vyksta pastoti galite.
Atsakyti
Laba diena

Mano ciklas nereguliarus. Gydytoja paskyre gerti Duphaston 10 dienu, sekancia diena po apziuros truputi patepliojo, nors Duphaston dar nepradejau gerti. 5 ciklo diena paskyre issitirti PRL ir testosterona. Tai jei Duphaston gali sukelti aciklinius karaujavimus, tai kada bus 5 ciklo diena pas mane?
Atsakyti
Išgerus dufastoną, turėtų neužilgo prasidėti mėnesinės. ( Jų pobūdis turėtų skirtis nuo aciklinių pakraujavimų). taigi ciklą skaičiuokite būtent nuo mėnesinių pirmos dienos.
Atsakyti